Strażacy podjęli z wody małą sarenkę, która utknęła w okolicach mostu w Nowakowie.
Płynących łodzią patrolową policjantów zaalarmowały stojące na brzegu osoby, które zauważyły sarenkę.
Na miejsce już chwile wcześniej zadysponowano straż pożarną. Strażacy wydobyli przestraszone zwierzę z wody. Historia dobrze sie skonczyła
Komenda Miejska Policji w Elblągu










Chciała być Sarenkę Ariel
Strażacy są wszechstronnie utalentowani. Podziękowania za niesioną pomoc
A to nie kangur
Tak pisiory poglebily rzekę że sarenka w niej stoi na dnie?