Wczoraj przy ul. Broniewskiego doszło do smutnego zdarzenia… Potrącony, ranny kot leżał przy ławce na parkingu
Na szczęście zwierzę zostało szybko zabezpieczone i przewiezione do schroniska OTOZ Animals w Elblągu przy ul. Królewieckiej
Dzięki szybkiej reakcji przechodnia i interwencji strażników ma teraz szansę na pomoc i bezpieczne miejsce
Prosimy kierowców o ostrożność i zwracanie uwagi na bezbronne zwierzęta. Jedna chwila może uratować życie…
Trzymamy kciuki za powrót kotka do zdrowia
Straż Miejska w Elblągu











Skoro kotek leżał to ma obrażenia też wewnętrzne. Kotek leżał bo chciał spokojnie odejść, a teraz królik doświadczalny.Oby nie , ale życie mówi co innego Szkoda kotka
Wielkie brawa dla przechodnia i Straży Miejskiej za szybką reakcję. Dzięki Wam ten kot dostał szansę na życie, a schronisko OTOZ Animals w Elblągu na pewno otoczy go najlepszą opieką. Komentarze o „króliku doświadczalnym” są zupełnie nie na miejscu – pomoc rannemu zwierzęciu to ludzki obowiązek, a nie eksperyment. Warto przy tej okazji przypomnieć mieszkańcom, że w Elblągu działa świetna aplikacja Animal Helper. To tak zwany numer alarmowy 112 dla zwierząt. Jeśli widzicie potrącone, ranne lub maltretowane zwierzę, możecie szybko wysłać zgłoszenie przez smartfon. Trafia ono do centrali, która natychmiast powiadamia odpowiednie służby w naszej okolicy. Pobierzcie tę aplikację, bo w takich sytuacjach liczy się każda minuta. Szybkiego powrotu do zdrowia dla kotka!
LUDZIE, PO CO TE PRZYKRE KOMENTARZE, PRZYKRO PATRZEĆ JAK TRAKTUJE SIE ZWIARZĘTA POTRĄCONE. MA ZDECHNĄĆ W ROWIE LUB LEŻY ROZJECHANE NA JEZDNI NA PLACEK. BRAK WSPÓŁCZUCIA, PRZECIEŻ ZWIERZE CZUJE TAK SAMO BÓL JAK CZŁOWIEK. BRAWO DLA LUDZI WSPÓŁCZYJĄCYCH I ODPOWEIDZIALNYCH ,