Poniedziałek, 4.03.2024, Imieniny: Lucja, Kazimierz, Eugeniusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Policjanci podsumowali weekend

25.09.2023, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Policjanci podsumowali weekend

W miniony weekend policjanci prewencji interweniowali 130 razy. Na ulicach wylegitymowali 300 osób. Do wytrzeźwienia trafiło 8 mężczyzn. Nałożono 51 mandatów, 93 razy pouczano i skierowano do sądu 4 wnioski o ukaranie.

 

Funkcjonariusze z ruchu drogowego wylegitymowali 186 osób i skontrolowali 169 pojazdów. Odnotowali 13 zdarzeń drogowych, w tym 1 wypadek. Doszło do niego w miniony piątek (22 września 2023 r.) przy ul. Płk. Dąbka. Tam 35-latek jadący samochodem hyundai nie ustąpił pierwszeństwa toyocie, którą kierował 72-latek. 70-letnia pasażerka doznała obrażeń wewnętrznych. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

Ponadto funkcjonariusze zatrzymali 88 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość (w tym 1x50+). Nałożyli 67 mandatów i zastosowali 52 pouczenia. Skierowali do sądu 11 wniosków o ukaranie i przebadali 612 kierujących.

 

Nietrzeźwy kierowca audi został zatrzymany w Kazimierzowie na trasie S7. Miał 1,7 promila alkoholu w organizmie, a jego samochód nie był dopuszczony do ruchu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.91694498062134