Sobota, 2.03.2024, Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

5 razy 50 plus czyli kary za zbyt szybką jazdę

21.09.2023, 12:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
5 razy 50 plus czyli kary za zbyt szybką jazdę

Tylko podczas minionej doby policjanci zatrzymali 5 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną przepisami prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.


Oprócz mandatów w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktów karnych, 5 kierującym zostały zatrzymane prawa na 3 miesiące. Rekordzistą był 41-letni mężczyzna, który kierował mercedesem i w miejscowości Raczki, przekroczył prędkość o ponad 64 km/h. Oznacza to, że jechał 114 km/h w miejscu ograniczenia jedynie do 50 km/h. On z całej wymienionej piątki został ukarany najwyższym mandatem, bo w wysokości 2000 złotych otrzymał także 14 punktów karnych.


Inny 50-letni mężczyzna, kierując oplem w miejscowości Bogaczewo jechał 108 km/h, chwilę później w tym samym miejscu policjanci zatrzymali skodę kierowaną przez 42-latka. W tym przypadku zmierzona prędkość to 102 km/h.


Policjanci zatrzymali także prawa jazdy dwóm kobietom: 43, 31-latce. Pierwsza kierowała osobowym bmw a druga toyotą. Obie przekroczyły 100 km/h w terenie zabudowanych.


Wymienionym osobom zatrzymano na 3 miesiące prawa jazdy.

 

 

nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Arc
  Czwartek, 21.09

  a w tym czasie rzeczywistość wygląda tak - https://motoryzacja.interia.pl/raport-polskie-drogi/news-policja-celowo-zawyza-pomiary-zeby-zabierac-prawa-jazdy,nId,4491201

 2. 2
  +2
  ~ obserwator elblaga
  Czwartek, 21.09

  Przyjedzcie na Stare Miasto SZybko zarobicie na nowe radiowozy Droga Policjo

 3. 3
  --1
  ~ Asenapisałem
  Piątek, 22.09

  Ręce opadają! 102 km/h w obszarze zabudowanym - a może należałoby wziąć pod uwagę błąd pomiaru bo takowy przy każdym pomiarze może się zdarzyć. Chyba nasi kochani funkcjusze mieli parcie na wynik bo jakby wrócili z patrolu bez wypisanych mandatów to ich naczelnik WRD dojedzie jak Putin Szojgu po klęsce krasnoarmiejców pod Kijowem. Kiedyś nagrano naczelnika WRD w jednym kaempów podczas odprawy i padło znamienne "...a ja k....a muszę mieć mandaty". A jak miśkowie są potrzebni to albo nie ma patrolu albo nie ma patrolu. Arc - szacun

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0847709178925