Piątek, 19.08.2022, Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Policyjne podsumowanie weekendu

29.11.2021, 16:20:00 Rozmiar tekstu: A A A
Policyjne podsumowanie weekendu

W miniony weekend policjanci przeprowadzili ponad 140 interwencji. Funkcjonariusze ruchu drogowego zbadali przez weekend trzeźwość 489 kierujących i obsłużyli 14 zdarzeń drogowych. Zatrzymano także 5 nietrzeźwych kierujących.

 

Przy ul. Komeńskiego funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego właśnie podczas obsługiwania kolizji drogowej stwierdzili , że 30-latek kierujący osobowym seatem jest pijany. Badanie alkotestem wykazało u niego 2 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy.  


W niedzielę przy ul. Czerniakowskiej zatrzymano do kontroli osobowe audi, którym kierował 24-letni mężczyzna. Wynik badania alkotestem to 0,90 promila alkoholu.


Przy ul. Obrońców Pokoju policyjny patrol zatrzymał fiata punto, za kierownicą którego siedział mężczyzna nie mający uprawnień do kierowania autem. Dodatkowo okazało się, że ma on 2,44 promila akoholu w organizmie.  


W miejscowości Płonne na drodze W505 kierujący skodą 42-latek nie dostosował prędkości do panujących warunków i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia auto przewróciło się na dach. Kierujący zbiegł z miejsca. Policjanci zatrzymali go chwilę później w miejscu zamieszkania. Potwierdzili to, że kierował wspomnianym autem oraz, że jechał sam. Badanie mężczyzny alkotestem wykazało 1,86 promila alkoholu w organizmie. Zebrany materiał trafi do sądu. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ lala
  Poniedziałek, 29.11

  czyżby sami Andrzeje?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1392290592194