Piątek, 19.08.2022, Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Zatrzymana na kradzieży w sklepie samoobsługowym

25.11.2021, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zatrzymana na kradzieży w sklepie samoobsługowym

Kosmetyki, alkohol i produkty spożywcze wszystko na kwotę przekraczającą 600 złotych. Z takim koszykiem a właściwie wózkiem zakupów wyjechała ze sklepu pewna 19-latka. Kobietę zatrzymał pracownik i wezwał na miejsce policję.


19-latka wyjechała ze sklepu pełnym wózkiem zakupów nie płacąc za nie. Wśród skradzionych produktów były m.in. kosmetyki i alkohol. 19-latkę zauważył pracownik sklepu, który stanął na jej drodze. Zdarzenie miało miejsce wczoraj (23.11) w okolicach ul. Donimirskich w Elblągu.

 

Na miejsce został wezwany policyjny patrol. Chwilę później towar wrócił do sklepu a 19-latka resztę wieczoru spędziła w policyjnym areszcie. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży. Za taki czyn Kodeks Karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. Młoda kobieta była już wcześniej notowana.


nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ Tam jest biedra?
  Czwartek, 25.11

  Nawet nie wiedziałam:)

 2. 2
  +5
  ~ Jaś Fasola
  Czwartek, 25.11

  !9-latka. Ale mamy postęp w zachowaniu się tej nowej oświeconej młodzieży. Po co się wysilać? Uczyć i pracować, kiedy można towar włożyć do wózka i wyjechać na zewnątrz. Ciekawi mnie tylko, czy działała sama, czy ktoś w samochodzie nie czekał na zewnątrz na towar. No i czy wcześniej już nie kradła w ten sam sposób. I miej tu szacunek do takich kobiet, nie napisze dziewczyn bo pewnie już nią dawno nie jest.

 3. 3
  +6
  ~ Kradzież się nie opłaci
  Czwartek, 25.11

  W zeszłą sobotę klient po służbie, pracownik ochrony DOGMAT robiąc zakupy prywatnie, w Biedrocne przy ul. Nowowiejskiej zatrzymał wraz z ochroniarzem sklepowym SOLIDu ,złodzieja na kradzieży zuchwałej i próbie ucieczki przez drzwi ewakuacyjne, z towarem ,i żadna gazeta nic ani słowem nie napisała o tym. Złodziej ów ma pokażną kolekcję mandatów za kradzieże w sklepach na terenie Elbląga, żaden nie zapłaciny. Wciąż pisze się tylko o sukcesach policji , a o nas ochroniarzach się sprawę przemilcza.

 4. 4
  +1
  ~ zenon
  Czwartek, 25.11

  Tegoroczna maturzystka , pewnie nie dostała się na prawo , szkoda ,że tak zaczyna , to niedobrze wróży na przyszłość

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1373770236969