Poniedziałek, 20.09.2021, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Pędził 120 km/h ulicami Elbląga. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy

19.06.2021, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pędził 120 km/h ulicami Elbląga. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy

Policjanci z wydziału ruchu drogowego w Elblągu zatrzymali 28-latka, który pędził ulicami  miasta 120 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące. Mężczyzna został także ukarany 500 złotowym mandatem i 10 punktami karnymi. Od początku 2021 roku policjanci z Elbląga zatrzymali prawa jazdy 148 kierowcom, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.
 

W czwartek (17 czerwca br.) policjanci z Elbląga kontrolowali prędkość przy al. Tysiąclecia w Elblągu. Tam zatrzymali 28-latka, który kierował BMW. Mężczyzna jechał 120 km/h na ograniczeniu do pięćdziesiątki. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące. Mężczyzna został także ukarany 500 złotowym mandatem i 10 punktami karnymi.
 

Od początku 2021 roku policjanci z Elbląga zatrzymali prawa jazdy 148 kierowcom, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.
 

Policjanci ostrzegają przed brawurą na drodze. Nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków na drogach.
 

Jakub Sawicki
zespół prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ koobeer
  Sobota, 19.06

  Co to za kara !!!!!!! . Jadąc z taką prędkością bez STANU WYŻSZEJ KONIECZNOŚCI popełnił przestępstwo , nie wykroczenie . Narzędzie - samochód którym je popełnił powinno być skonfiskowane i przeznaczone na licytację . Pieniądze uzyskane powinny być wykorzystane na cele społeczne .

 2. 2
  +5
  ~ noname
  Sobota, 19.06

  nawet mnie nie dziwi że bmw

 3. 3
  +3
  ~ Zawada to też Elbląg.
  Sobota, 19.06

  A tego samego dnia ok. godz. 10:30 kierowca koralowego Opla jadący od skrzyżowania Płk Dąbka wjeżdżając w ulicę Odrodzenia już na prędkości znacznie przekraczającej 50 km/h rozpędził auto do około 100 km/h, gdzie jest ograniczenie do 40 km. Ponadto mimo znajdujących się na przejściu osób nie zatrzymał się. Tylko dzięki właściwej reakcji pieszych nie doszło do tragedii. Pytam się kiedy elbląska policja zajmie się tym odcinkiem ulicy, bo tam zbyt często kierowcy łamią przepisy. W ogóle widok patrolu ruchu drogowego jest tam rzadkością, tak jakby policjanci uważali, że ponieważ to jest region Zawady to nie warto tam patrolować. Ciekawe co sądzą o tym Komendant Powiatowy i inne osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo.

 4. 4
  0
  ~ Ploterek
  Niedziela, 20.06

  Komendant powiatowy? Ahahahah :D od razu widać że to jakiś stary knur pisze komentarz, który mentalnie wciąż jest w latach 70-80

 5. 5
  +4
  ~ stefek
  Niedziela, 20.06

  zabranie prawka to rzadne rozwiązanie , bedzie smigał bez . Trzeba karac finansowo , jak na Zachodzie

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.