Czwartek, 27.01.2022, Imieniny: Angela, Jan, Przybyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Elbląg: Kolejna kradzież paliwa ze stacji. Policja ustala tożsamość mężczyzny

10.04.2021, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Kolejna kradzież paliwa ze stacji. Policja ustala tożsamość mężczyzny
fot.elblag.policja.gov.pl

Policja w Elblągu ustala tożsamość mężczyzny widocznego na zdjęciach monitoringu stacji paliw BP. Skradziono tam paliwo za 500 złotych. Sprawca posłużył się skradzionymi tablicami rejestracyjnymi.

 

Sytuacja miała miejsce 19 marca 2021 roku po godzinie 18.00, na stacji paliw BP przy ul. Płk. Dąbka w Elblągu. Mężczyzna ubrany w jasną kurtkę i dżinsy zatankował zbiornik BMW, a następnie wlał paliwo do kanistra w bagażniku i odjechał. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu. Wartość skradzionego paliwa to 500 zł. Tablice rejestracyjne w aucie były wcześniej skradzione.

 

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policją pod nr tel. 997. Informację można przekazać mailowo na adres: (policja@elblag.ol.policja.gov.pl)

 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ kjm
  Czwartek, 08.04

  A naklejka na szybie też skradziona?

 2. 2
  +7
  ~ d
  Czwartek, 08.04

  Bogacz z bożeej łaski ale bmw jezdzi złodziej.

 3. 3
  +1
  ~ Etc
  Czwartek, 08.04

  Znam takich co codziennie zmieniają tablice.

 4. 4
  +9
  ~ standaryzowany folwark
  Czwartek, 08.04

  To jakiś harleyowiec. Czy ktokolwiek wie dlaczego info i Wróblewski nie chwali się tym, że Energa zakupiła kotły gazowe - efekt wyjazdu Wróblewskiego do Warszawy i jego skutku w postaci tajnej umowy Epec-Energa. Tajna, ale wyłazi szydło z wora - miasto nie będzie mieć swojej ciepłowni a Energa zaopatrzy miasto w ciepło przez kilkadziesiąt lat, bo inwestuje zgodnie ze swoimi żądaniami i planami. Oto słowo honoru Wróblewskiego i jego "walka" o mieszkańca. Co więcej , RM zatwierdziła umowę bez jej czytania. Tako czyni psl. A tyle było wrzawy, opracowań, wydatków miejskich pieniędzy na projekty od kumpli lub wyjmowane po latach z tej samej szafy. W efekcie wróbel urodził mysz..

 5. 5
  +4
  ~ kumaty
  Czwartek, 08.04

  Zawsze można bedzie go pociągnąć do odpowiedzialności za działanie na szkodę mieszkańców. Bo dość bezkarności.

 6. 6
  +5
  ~ czytanie i chęci
  Czwartek, 08.04

  ~kjm - nie zadawaj retorycznych pytań. Powszechnie wiadomo od dziesięcioleci, że śledczy który umie czytać przebywa na urlopie. Zdaje się że nasi cowboye gdyby tego "obywatela" spotkali przy dystrybutorach, to by mu pomogli zatankować i włożyć kanistry do pojazdu. Jak nikt go nie rozpozna, to sprawa umorzona. Yeti.

 7. 7
  0
  ~ błyskawica
  Czwartek, 08.04

  Ten gostek jest transpłciowy a w elbląskim garnizonie nie ma policmajstra z teleskopową pałą, więc ujdzie mu płazem ten "zakup". Zatankował po samochodowym strajku kobiet - nic dla idei.

 8. 8
  0
  ~ Bezprawie
  Piątek, 09.04

  Bo kary za niskie a sądy takich bandziorów uniewinniaja.

 9. 9
  +2
  ~ Czytelnik gazet
  Piątek, 09.04

  Wyciągnął z instrybutora towar o wartości 500 złotych ! Ile to będzie w przeliczeniu na Sasiny ? Promil. Nawet jak policja dotrze do tego gagatka, to nie poniesie on żadnej odpowiedzialności, biorąc przykład z obecnie rządzących wystarczy że przeprosi i sprawę uzna za zamkniętą ! Takie to czasy nastały.

 10. 10
  +3
  ~ turban
  Piątek, 09.04

  do standaryzowany folwark: harleyowiec juz danwo powinien siedziec w pudle za niegospodarnosc : doprowadzenie miejskiego basenu przy spacerowej do ruiny, tandetny most unijny bez chodnikow,drog rowerowych, wadliwe drogi rowerowe na modrzewinie jak i cała modrzewina.doprowadzenie do ruiny kolei nadzalewowej i generalnie sabotaz na niekorzysc miasta. 25 lat odsiadki powinien dostac z marszu.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95331597328186