Wtorek, 23.07.2024, Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

25-letnia Sylwia Bożyk pełnomocniczką ds. dzieci i młodzieży

10.07.2024, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
25-letnia Sylwia Bożyk pełnomocniczką ds. dzieci i młodzieży
Fot. DK

Prezydent Elbląga Michał Missan powołał pełnomocniczkę ds. dzieci i młodzieży. To kolejny konkret z kontraktu podpisanego wiosną z elblążankami i elblążanami, który został zrealizowany.

 


Stanowisko obejmie Sylwia Bożyk, absolwentka studiów ekonomicznych ze specjalnością media społecznościowe w biznesie w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu, gdzie kontynuuje naukę na kierunku menadżersko-prawnym o specjalności menadżer usług publicznych. Od ponad roku pracuje w Urzędzie Miejskim w departamencie promocji i turystyki jako specjalistka ds. mediów społecznościowych. Aktywnie uczestniczy w działaniach dedykowanych młodym mieszkankom i mieszkańcom miasta, m.in. brała aktywny udział w realizacji projektu Grota Miejscówka.

 


Pełnomocniczka ds. dzieci i młodzieży będzie pomostem pomiędzy młodymi mieszkankami i mieszkańcami Elbląga a władzami miasta. Zajmie się koordynacją wszelkich działań, mających na celu zapewnienia dzieciom i młodzieży ochrony i pomocy, inicjowaniem programów, które mają poprawić ich warunki życia, a także współpracą i reprezentowaniem prezydenta Elbląga w kontaktach z organizacjami i instytucjami, których działalność jest do nich adresowana. Ponadto jej rolą będzie sprawowanie opieki nad Młodzieżową Radą Miasta. W swojej pracy będzie mogła liczyć na pełne wsparcie wszystkich departamentów Urzędu Miejskiego w Elblągu i miejskich instytucji.

 


Z pełnomocniczką ds. dzieci i młodzieży można również kontaktować się bezpośrednio w Ratuszu Staromiejskim (parter, p.4), mailowo (sylwia.bozyk@umelblag.pl), telefonicznie pod nr (55) 239 34 32 lub za pośrednictwem Messengera, pisząc wiadomość do profilu Miasto Elbląg.
 

 

UM Elbląg
 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 ) Fot. DK


Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +19
  ~ Dede
  Ponad tydzień temu, Środa, 10.07

  Kto bogatemu zabroni?

 2. 2
  +21
  ~ wyborca
  Ponad tydzień temu, Środa, 10.07

  Tylko dlaczego za dodatkowym wynagrodzeniem? Ma Pani eteat to niech w ramach etatu tym się zajmuje.

 3. 3
  +25
  ~ zobaczymy
  Ponad tydzień temu, Środa, 10.07

  Kolejna "wdzięczność" za służbę dla Michasia w kampanii. Czy ktoś zastanowił się że powołana jest raczej handlowcem niż znawcą pedagogiki , psychologii dzieci i młodzieży. Skoro jest z departamentu promocji, to już wiadomo co było i będzie - grota i Kononowicz. Miny tła na fotkach świadczą że solidnie trafiony wybór dla wykazania się Michasia że spełniam. Elbląg ludem ,47 stoi. Podobno będzie legion za kasę Lacha. Orlen klapnął, prąd podrożał, na nic nie ma "pinindzy", ale ukra ma wszystko za darmo. Pełnomocnik dla pełnomocnictwa. Teraz jakiegoś gościa mianuje do towarzystwa w wc.

 4. 4
  +20
  ~ Bcz
  Ponad tydzień temu, Środa, 10.07

  Brifingi a stokata leci

 5. 5
  +19
  ~ C
  Ponad tydzień temu, Środa, 10.07

  Kolejny uśmieszek Missana. Panie Missan może zamiast uśmieszków powiedz gdzie mieszkańcy i mieszkańcy z dziećmi mogą się ochłodzić nad wodą w te upalne lato. ?

 6. 6
  +24
  ~ Hh
  Ponad tydzień temu, Środa, 10.07

  A Missan to widzę zaczął otaczać się armią ludzi ala doradcy, eksperci, komisję. Aby tylko za nic nie odpowiadać. Chłopie weź się w końcu do konkretnej roboty.

 7. 7
  --17
  ~ derf
  Ponad tydzień temu, Środa, 10.07

  fajnie, dobry pomysl

 8. 8
  +23
  ~ Zmmm
  Ponad tydzień temu, Środa, 10.07

  Ciekawe wykształcenie do kontaktu i potrzeb dzieci i młodzieży

 9. 9
  +12
  ~ Kassandra
  Ponad tydzień temu, Środa, 10.07

  Prezydent dr Nakrętka skończy jak Nowaczyk onegdaj, a wkrótce jak gauleiter Tusk herbu Kamerdyner. Wice niedorosły do urzędu, a Pani Wiśniewska zapatrzona i odurzona tanim blichtrem. Niby nic konkretnego nie napisałam, lae wspomnicie moje słowa niebawem..

 10. 10
  +15
  ~ Czekam na konkrety
  Ponad tydzień temu, Środa, 10.07

  A co z miejskim portem kiedy jest przewidziana data jego ukończenia. Miały być konkrety a póki co jest lans błazenada briefingi obdarzanie stołków z ramienia partyjnego fałszywe uśmiechy a konkretów brak. Elblążanie chcą też rozliczenia szkodników odpowiedzialnych za doprowadzenie największego odkrytego basenu w Europie do ruiny a na ruinach buduje się bubel którego elblążanie nie chcieli bo woleli odbudowę obiektu w pierwotnej formie. Póki co ludzie jeszcze żyją wypadałoby ich skazać na odsiadkę za niegospodarność.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99898099899292