Czwartek, 30.11.2023, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elblążanki zaśpiewały w przesłuchaniach do The Voice Kids. Jak im poszło?

06.03.2023, 19:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elblążanki zaśpiewały w przesłuchaniach do The Voice Kids. Jak im poszło?

Kolejne odcinki 6. edycji The Voice Kids przyniósł elblążanom poczwórne emocje. Tym razem w Przesłuchaniach w ciemno udział wzięły aż cztery uzdolnione elblążanki: Basia Barańska, Olivia Majewska, Patrycja Moneta i Mia Piaskowska. Jak im poszło?

 

 

Trwa 6. edycja popularnego talent show The Voice Kids. Za nami kolejne dwa odcinki Przesłuchań w ciemno, które wyemitowane zostały na antenie TVP2 w minioną sobotę (4 marca). O udział w programie tym razem walczyły aż cztery uzdolnione elblążanki. 

 

 

Patrycji Monecie (14 lat) Przesłuchanie w ciemno poszło wręcz śpiewająco. Nastolatka zaśpiewała "Proud Mary" Tiny Turner i podbiła scenę The Voice Kids. Odwróciła wszystkie fotele. Elblążanka wybrała drużynę Tomsona i Barona. 

 

 

Ta piosenka jest dla mnie bardzo szczególna. Śpiewałam ten numer na castingach do któregoś z talent show. Tobie poszło rewelacyjnie. Wiesz, co miałaś, czego ja wtedy nie miałam? Pewność siebie na scenie. Bardzo ci gratuluję

 

- skomentowała jej występ Cleo. 

 

 

Drużynę członków zespołu Afromental zasiliła również Mia Piaskowska (10 lat). Elblążanka zmierzyła się z utworem "You're the One That I Want" Johna Travolty i Olivii Newton-John. Jej udział w tym odcinku był pełen emocji. Młoda wokalistka nie ukrywała łez wzruszenia, gdy okazało się, że obróciła fotel Tomsona i Barona. 

 

 

Rozbrajające było to, jak Mia nie mogła opanować wzruszenia, łez radości

 

- mówił Baron. 

 

Basia Barańska (8 lat) to najmłodsza wokalistka z Elbląga, która spróbowała swoich sił w The Voice Kids. Zaśpiewała utwór "(You Drive Me) Crazy" Britney Spears. Dziewczynce ostatecznie nie udało się odwrócić żadnego z foteli, jednak trenerzy zachęcili ją do spróbowania swoich sił w kolejnych edycjach show. 

 

 

Podczas Przesłuchań w Ciemno do programu zaprezentowała się również Olivia Majewska (14 lat), która wykonała "Odbicie" Bryski. Elblążance nie udało się przejść do kolejnego etapu programu. Jednak trenerzy zauważyli jej potencjał. Co więcej, Dawid Kwiatkowski po występie Olivii zadzwonił do autorki utworu, który ta zaśpiewała. 

 

Nie można się poddawać, trzeba cały czas w siebie wierzyć, ćwiczyć i w końcu myślę, że się uda, bardzo mocno w Ciebie wierzę i przesyłam ci pozdrowienie. Dziękuję, że śpiewałaś moją piosenkę. To bardzo dużo dla mnie znaczy

 

- powiedziała Bryska.

 

 

W bitwach, czyli kolejnym etapie The Voice Kids na pewno zobaczymy więc trzy elblążanki: Patrycję Monetę, Mię Piaskowską i Martynę Gąsak, kóra wystąpiła w 1. odcinku show i trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. 

 

Filmy z wykonaniami elblążanek znajdziemy TUTAJ

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ mm
  Poniedziałek, 06.03

  Brawo Patrycja, Mia i Martyna! Super sobie poradziłyście.

 2. 2
  0
  ~ Thomas pewnie zna rodziców Monety
  Wtorek, 07.03

  bo i ja znam:) oni oboje z elblaga

 3. 3
  +2
  ~ Maks
  Wtorek, 07.03

  Patrycja i Martyna wymiatają. Basia jeszcze za mała, Mia - może w przyszłości. Oliwia nijaka.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1775379180908