Poniedziałek, 27.03.2023, Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Ćwicz fitness z MOSiR-em

11.01.2023, 16:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ćwicz fitness z MOSiR-em

Nowy rok to właściwy powód, aby wziąć się za siebie. Pomogą w tym zajęcia fitness organizowane wewnątrz Lodowiska Helena. Do wyboru Turbo Spalanie, Zumba lub spokojna Joga. Przystępne ceny i miła atmosfera to wyjątkowe atuty tych propozycji.

 


Szukamy ciekawych propozycji, związanych z aktywnością i rekreacją, które poprawią naszą formę. Takie znajdziemy w ofercie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W sali fitness lodowiska Helena przy ul. Karowej spotykamy się podczas ćwiczeń z naszymi instruktorami.

 


Zumba


Taneczne ruchy w słusznym celu. Zumba to połączenie zabawy i rekreacji. Ruszamy się w rytm muzyki, naśladując instruktora. Jest to trening dla każdego, który sprawi, że w łagodny sposób rozruszamy mięśnie i wyluzujemy głowę. Kto raz spróbuje Zumby, ten będzie chciał więcej.
Kiedy: wtorek i czwartek o 19:30. Czas: 1h. Wejście: 16 zł.


Turbo Spalanie


Ćwiczenia, które mają na celu poprawę wytrzymałości, siły i zwiększają nasze możliwości. Wykorzystujemy lekkie ciężarki, maty, a nawet krzesła. To propozycja dla tych, którzy chcą się zmęczyć, ale i odczuć tego efekty. Pracujemy intensywnie, ale z przerwami, co poprawia naszą sylwetkę.
Kiedy: środa o 18:30. Czas: 1h. Wejście 16 zł.


Joga


O jodze wiadomo, że jest to propozycja dla tych, którzy mają ochotę odpocząć fizycznie i psychicznie. Nasza instruktorka wprowadzi każdego w jej tajemnice oraz pomoże wykonywać ćwiczenia i figury. Wraz z nami możesz poznać zalety jogi lub rozwinąć swoje umiejętności. 
Kiedy: wtorek o 18:20. Czas: 1h. Wejście 16 zł.


Bilety można nabywać tuż przed zajęciami w kasie lodowiska. Istnieje możliwość korzystania z kart: Multisport, Fit Profit, Medicover, PZU Sport. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą karnetów, dzięki którym łatwo i szybko można opłacić bilet wstępu na obiekty MOSiR oraz nabyć wejściówki na wszystkie zajęcia programu Aktywuj się z MOSiR-em. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

 

 

MOSiR

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1815280914307