Środa, 29.03.2023, Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

UKS Silvant Elbląg z nowym sponsorem strategicznym. Większe możliwości i plany klubu

10.01.2023, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
UKS Silvant Elbląg z nowym sponsorem strategicznym. Większe możliwości i plany klubu

UKS Silvant Kajaki Elbląg zyskał sponsora strategicznego. Jest nim Energa, należąca do grupy Orlen. - Dzięki tej współpracy będziemy mogli zorganizować nasze wymarzone obozy klimatyczne. Pierwszy odbędzie się już w lutym w Albanii - mówi trener Wojciech Załuski. 

 

Silvant dołączył do grona elbląskich klubów wspieranych przez Energę. - Bardzo się z tego cieszymy. Energa podejmuje wiele inicjatyw prosportowych na terenie Elbląga. Współpracuje z Olimpią Elbląg i EKS Startem. Teraz i my należymy do tej czołówki klubów. Współpraca na razie będzie trwała do końca grudnia 2023 roku, z możliwością jej przedłużenia - mówił Wojciech Załuski, trener UKS Silvant Kajaki Elbląg podczas konferencji prasowej.  

 

Trener podkreśla, że dzięki nowemu sponsorowi Silvant nareszcie może organizować obozy klimatyczne, które do tej pory były poza jego finansowym zasięgiem. Pierwszy odbędzie się już w lutym w Albanii. Na zgrupowanie pojadą czołowi zawodnicy klubu, wśrod nich: Damian Kwiatkowski, Mateusz Romanowski, Krzysztof Kulma, Dominik Kamecki i Kamil Kulma. 

 

 

Będziemy mogli zakupić sprzęt niezbędny do zrealizowania naszych planów. Masę innych przedsięwzięć również będziemy mogli zrealizować dzięki temu sponsoringowi. Co w zamian? Ekspozycja marki będzie na sprzęcie sportowym, kajakach, strojach, obrendowana została przystań, siłownia, sala gimnastyczna, platforma reklamowa i auta klubowe. Chcemy, aby te korzyści były dla obu stron

 

- dodaje Wojciech Załuski.

 

UKS Silvant Kajaki Elbląg na 2023 rok ma ambitne plany. W najbliższych miesiącach działalność ma rozpocząć Akademia Kajakowa przy klubie. 

 

 

Zarząd Warmińsko-Mazurskiego Związku Kajakowego zlecił naszemu klubowi utworzenie Akademii Kajakowej, która będzie działała na terenie naszego województwa. W Elblągu i na obozach organizowanych przez nasz klub będą trenować dzieci z naszego województwa. Silvant będzie przewodził organizacji zajęć dla najlepszych zawodników z województwa warmińsko-mazurskiego. Zawodnicy z Olsztyna czy Ostródy będą przyjeżdżali do Elbląga, aby skorzystać z baseniku kajakowego. Chcemy, aby o Elblągu, jeśli chodzi o kajakarstwo i inne sporty wodne, było głośno. Od lutego, marca przystań będzie mocno tętniła życiem

 

- dodaje trener.

 

W najbliższym czasie powinniśmy również poznać nazwisko nowego zawodnika spoza Elbląga, którego planuje pozyskać klub. - Mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się również uzyskać kwalifikację olimpijską dla zawodnika elbląskiego. Aktualnie nasi zawodnicy: Przemysław Rojek i Igor Komorowski uczestniczą w zgrupowaniu reprezentacji Polski seniorów w Portugalii. Wczoraj, jeszcze nieformalnie, dowiedziałem się, że Julia Kot, która jest na zgrupowaniu kadry juniorek w Zakopanem, również w lutym pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Polski do Portugalii. Mamy nadzieję, że w tym zaszczytnym gronie znajdzie się również jej brat, Mikołaj Kot. Jak widać całkiem sporo u nas się dzieje - podkreśla Wojciech Załuski. 

 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Maciuś z klanu
  Wtorek, 10.01

  Stary kajakarz---do Albanii ??? po jakiego czorta inni nam zazdroszczą naszego ośrodka przygotowań olimpijskich w Wałczu ale ELYTA musi być oryginalna jak się ze swojego nie płaci to się wydziwia najpierw wyniki potem SZPAN.

 2. 2
  --2
  ~ BRAWO
  Wtorek, 10.01

  Skoro Maciuś z klanu jest taki zawistny to może niech napisze do PZKaj czemu reprezentację karaju wysyła się na przygotowania do Portugalii a nie do Wałcza

 3. 3
  --3
  ~ Ploterek
  Środa, 11.01

  Super wiadomość, ale zawsze, ZAWSZE znajdzie się taki Maciuś.....tak po elbląsku

 4. 4
  +3
  ~ mis
  Środa, 11.01

  bardzo pieknie nich sponsoruja tylko madrale powinni wiedziec ze ten sponsoring tak naprawde jest z kieszeni wszystkich podatnikow a pozniej sie dziwia ze w orlenie paliwo po 7 zeta

 5. 5
  +2
  ~ kkk
  Środa, 11.01

  A Energa z grupy Orlen zapytała nas darczyńców / płacących coraz wyższe rachunki /, czy może tak sobie kogo chce sponsorować?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.296394109726