Niedziela, 29.01.2023, Imieniny: Franciszek, Zdzislaw, Zenon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

SP nr 11 zwycięzcą konkursu na najlepsze hasło promujące Marsz Zdrowia

09.11.2022, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
SP nr 11 zwycięzcą konkursu na najlepsze hasło promujące Marsz Zdrowia

"Zdrowe życie - fajna sprawa. Dbanie o nie to podstawa". To zwycięskie hasło tegorocznej edycji konkursu na najlepsze hasło promujące październikowy Marsz Zdrowia - Kocham Cię Życie. Wymyślili je uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 11. Motto wydarzenia zorganizowanego przez Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek wybrali internauci. Głosowanie odbyło się na stronie info.elblag.pl.

 


Marsz Zdrowia - Kocham Cię Życie przeszedł ulicami Elbląga 22 października. Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek po raz kolejny przypominało mieszkańcom o tym, jak ważna w walce z rakiem piersi jest profilaktyka. W wydarzeniu udział wzięła także młodzież z elbląskich szkół. Tradycyjnie przygotowane przez uczniów transparenty wzięły udział w konkursie.

 

W tegorocznej edycji konkursu na najlepsze hasło promujące Marsz Zdrowia zorganizowany przez Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek wystartowało 13 sloganów przygotowanych przez uczniów z elbląskich szkół podstawowych i średnich. To internauci wskazali zwycięzcę. Głosowanie odbyło się na stronie info.elblag.pl. Trwało od 3 do 9 listopada (zakończyło się o godz. 12). 

 

Rywalizacja do ostatniej chwili była bardzo zacięta. Po podliczeniu głosów okazało się, że zwycięzcą tegorocznego konkursu i zarazem zdobywcą I miejsca, wyróżnionego statuetką "Jabłuszko Zdrowia", została Szkoła Podstawowa nr 11 z hasłem "Zdrowe życie - fajna sprawa. Dbanie o nie to podstawa". Oddano na nie 380 głosów. 

 

Drugie miejsce zajął Zespół Szkół Gospodarczych z hasłem "Kochaj Siebie - badaj swój organizm" (344 głosy). Na trzecim miejscu uplasował się Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych (322 głosy), uczniowie tej szkoły przygotowali slogan "Żyj zdrowo - jedz kolorowo".

 

Gratulujemy!
 

Redakcja

   Suma głosów:

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ el
  Środa, 09.11

  Brawo Szkoła nr 11 !

 2. 2
  0
  ~ alllicja
  Wtorek, 15.11

  Brawo wszystkie szkoły.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1883308887482