Poniedziałek, 4.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

OTTS Pomosty 2022

03.06.2022, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
OTTS Pomosty 2022

Kilkaset tancerek i tancerzy rywalizować będzie w wysokiej rangi turnieju tanecznym, który odbędzie się w pierwszy czerwcowy weekend. 4 czerwca (sobota) Elbląg, po raz kolejny, stanie się stolicą tańca! A to wszystko za sprawą Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego Pomosty 2022.

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Pomosty” to znany i lubiany przez uczestników turniej tańca towarzyskiego. Co ważne posiada on wieloletnią tradycję. Zawody na stałe wpisały się ogólnopolski kalendarz imprez tanecznych.

 

W trakcie turnieju pary będą prezentować się w kombinacji tańców, jak i oddzielnie w stylach: standardowym i latynoamerykańskim. Jest to impreza adresowana do dzieci i młodzieży, którzy z pasją, chęcią i zapałem rozwijają swoje sportowe zainteresowania taneczne. Podczas zawodów na parkiecie gościć będziemy zawodników, będących na różnych poziomach technicznych i w różnych kategoriach wiekowych. Wszyscy będą walczyli o puchary, medale i punkty w ogólnej kwalifikacji sportowej. Celem turnieju jest promocja sportowego tańca towarzyskiego. Tancerze mają także szansę na podwyższenie klasy tanecznej. Turniej jest dofinansowany ze środków Gminy Miasto Elbląg.

 

Turniej podzielony będzie na klika bloków tanecznych a ze względu na obostrzenia rozłożony został na dwa dni. Podczas zawodów rywalizować będą tancerze podzieleni na kategorie od najmniejszego doświadczenia tanecznego, czyli z klasami tanecznymi E i D po najbardziej zaawansowanych, posiadający klasę B, C i A. 

 

Ogólnopolski Turniej Tańca „Pomosty” odbędzie się 4 czerwca, na sali widowiskowo-sportowej w CSE Światowid w Elblągu. Bilety są dostępne na stronie CSE „Światowid” w Elblągu. 

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego POMOSTY jest realizowany w ramach zadania „Upowszechnianie tańca wśród dzieci i młodzieży” dofinansowanego ze środków Gminy Miasto Elbląg.

 

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu


 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2829658985138