Sobota, 26.11.2022, Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elbląg: Ta noc należy do nich. Maturzyści z III LO bawią się na studniówce

16.01.2022, 01:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Ta noc należy do nich. Maturzyści z III LO bawią się na studniówce
Fot.RB

Studniówki wróciły po rocznej przerwie spowodowanej pandemią. Maturzyści z III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu bawią się dziś (15 stycznia) na balu w Nowej Holandii. Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia. 

 

 

Tym razem pandemia nie pokrzyżowała planów i studniówka ostatnich klas III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu doszła do skutku. Ta noc należy do maturzystów z tej szkoły, którzy bawią się w Nowej Holandii. 

 

Przygotowania do balu rozpoczęły się już w październiku. Sporo było momentów, kiedy baliśmy się czy w ogóle się on odbędzie. Cieszymy się, że wszystko poszło dobrze i w przeciwieństwie do poprzedniego rocznika udało się zorganizować studniówkę. Dziś po prostu chcemy się dobrze bawić

 

 

- mówiła Oliwia Misterkiewicz, tegoroczna maturzystka z III LO.

 

Uczestników balu powitała dyrektorka szkoły. - Na co dzień spotykamy się, żeby pracować, uczyć się, wymagać - mówiła Beata Orzech. - Dziś spotykamy się, aby się bawić, spędzić ten czas miło, radośnie, na moment zapomnieć o nauce. Ale tylko na moment. Jesteśmy na ostatniej prostej. Przed nami sto parę dni do matury. Ten bal jest symbolem tego, że czas zostawić już zabawy, rozrywki i zacząć dobrze, sumiennie pracować. Tak, żeby każdy na koniec mógł powiedzieć, parafrazując słowa biblijne, w dobrych zawodach wystartowałem, bieg ukończyłem i na studia się dostałem.

 

 

Przyszliście do tej szkoły, mając różne marzenia, różne cele i plany. Prawdopodobnie te niespełna trzy lata zweryfikowały je w różny sposób, ale zawiązaliście tutaj nowe przyjaźnie, nowe miłości. Mam nadzieję, że nawet jeśli ten cel, który osiągniecie, będzie inny niż ten, który zakładaliście sobie, przychodząc do naszej szkoły, da on wam szczęście, radość i satysfakcję. Życzę wa, abyście po ukończeniu szkoły, zdaniu matury, w nowym życiu mogli powiedzieć, że szkoła dała wam dojrzałość, odpowiedzialność, żebyście nie wstydzili się, że czegoś nie wiecie, nie umiecie, żebyście byli mądrymi, dojrzałymi, wykształconymi ludźmi. Tego wam życzę

 

- dodała dyrektorka III LO. 

 

Bal maturalny III LO tradycyjnie rozpoczął się od poloneza. Nie zabrakło również podziękowań, dla grona nauczycielskiego i rodziców. Potem przyszedł czas na zabawę, która najpewniej potrwa do rana.

 

Studniówka to tradycyjny bal organizowany w przybliżeniu sto dni przed rozpoczynającymi się w maju maturami. To okazja do wspólnej zabawy ze znajomymi i nauczycielami, dla młodych ludzi pierwszy taki bal i ostatnia okazja do imprezowania przed zbliżającym się egzaminem dojrzałości.

 

Rok temu z powodu pandemii studniówki się nie odbyły. Tym razem część elbląskich szkół zaplanowała bale maturalne. 

 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Studiówka III LO w Elblągu. ( zdjęć 199 )
Dodano: 2022-01-16 | Fot.RB
0

Komentarze do artykułu (36)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Nieuk
  Niedziela, 16.01

  I bardzo dobrze.!!!

 2. 2
  +16
  ~ gołykostek
  Niedziela, 16.01

  gdzie skarpety masz?

 3. 3
  --3
  ~ Arogancja wobec zycia
  Niedziela, 16.01

  Nie tylko ta noc , wirus będzie nalezal tez do nich i tych wokół! Glupota osiąga zenit! Otworzcie dyskoteki rowniez i zaklady, firmy i zakończmy zdalną !

 4. 4
  --17
  ~ Robert Koliński
  Niedziela, 16.01

  Władze tej placówki powinny zostać pociągnięte surowo za odpowiedzialność i rozliczone z organizacji burżuazyjnej imprezki dla bananowców w czasie pandemii - mandaty, surowe kary i natychmiastowe zwolnienia ze stanowisk, to minimum konsekwencji, jakie powinni ponieść ci skończenie nieodpowiedzialni, ponoć dojrzali ludzie. #patoprawica, #nieodpowiedzialność, #patologia 🚩 #SłowoNaNiedzielę

 5. 5
  +15
  ~ Bieda
  Niedziela, 16.01

  Trzeba było skarpetki chłopakowi pożyczyć na studniówkę.

 6. 6
  --11
  ~ Jacek Boki
  Niedziela, 16.01

  Wczoraj o 17 odbyła się na Placu Jagiellończyka pikieta STOP SEGREGACJI SANITARNEJ. W pikiecie i przemarszu na Stare Miasto wzięło udział około stu osób, a lokalnych mediach na ten temat cisza, nie było tematu w o gole. Ale gdy dzień wcześniej czterech, czy pięciu czerwonych bezmozgow, przedstawcieli lewackiej patologii opłakiwało Budynia przed ratuszem staromiejskim, to sprawozdanie na ten temat na info Elblag i portfelu, było niemal długości przemówienia Breżniewa na zjeździe bolszewickiej partii. Tak wygląda przez informacji w tych tzw wolnych mediach.

 7. 7
  +1
  ~ Do Jacek
  Niedziela, 16.01

  Bo o takich bezmozgach nie powinno się pisać! Więc nie zasmiecaj info patologią

 8. 8
  --4
  ~ Jacek Boki
  Niedziela, 16.01

  Jedyna PATOLOGIA w tym kraju są lewicowi dewianci. To genetyczni zamordyści, mający w czterech literach prawo, którzy jednak nigdy nie omieszkają wytrzeć swoim brudnych gęb prawami człowieka, którymi w rzeczywistosci GARDZĄ i które obecnie butami wdeptuja w ziemię. Oni rządziliby najchętniej przy pomocy nagana przystawionego innym do potylicy, czego nawet już nie kryją. Lewactwo to nie tylko już PATOLOGIA, to GANGRENA toczącą świat.

 9. 9
  --4
  ~ dr Ernesto Che Guevara
  Niedziela, 16.01

  Boki, zabieraj d*pę w Troki, pro-epidemiku bez mózgu i godności człowieka.

 10. 10
  --1
  ~ Jacek Boki
  Niedziela, 16.01

  Kolejny plandemiczny Bezmozg się odezwał, obok Kolińskiego. Jak widzę czerwone szambo wybiło niczym wulkan i śmierdzi dookoła.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3435258865356