Środa, 29.06.2022, Imieniny: Benita, Piotr, Pawel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

"Wyjechała na czołówkę, potem uciekła z piskiem opon". Mężczyzna cudem uniknął zderzenia, teraz szuka sprawczyni

12.07.2021, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
"Wyjechała na czołówkę, potem uciekła z piskiem opon". Mężczyzna cudem uniknął zderzenia, teraz szuka sprawczyni

Młoda kobieta jadąca ciemnym audi zaczęła wyprzedać na zakręcie wyjeżdżając na czołówkę. Ratując się musiałem uciekać do rowu. (...) Auto do kasacji, masa strachu, koszty, że o reszcie nie wspomnę - pisze pan Kacper. Wydarzenie miało miejsce wczoraj (11 lipca) na drodze 503. Mężczyzna chce znaleźć kobietę, której lekkomyślne manewry na drodze o mało nie doprowadziły do tragedii.

Nie chciałbym, żeby ta kobieta doprowadzić do kolejnego wypadku, którego skutki mogą być tragiczniejsze

- mówi pan Kacper w rozmowie z info.elblag.pl.
 

Do wydarzenia doszło wieczorem w niedzielę, 11 lipca, na drodze na wysokości Rangór. Poszkodowany mężczyzna post w tej sprawie opublikował na portalu społecznościowym. 

O godzinie 20:20, między Jagodnem a Kamienicą Elbląska, na wysokości Rangór, młoda kobieta około 20 lat jadąc ciemnym audi a4 B5 rej. NEB zaczęła wyprzedzać na zakręcie, wyjeżdżając na czołówkę. Ratując się, aby nie doprowadzić do czołówki, musiałem uciekać do rowu. Przeleciałem z 200 m rowami, starając się nie wpaść w drzewa i nie trafić do trumny. Auto do kasacji, masa strachu, koszty, że o reszcie nie wspomnę. Kierująca audi zatrzymała się po zastawieniu jej przez inne auto, zobaczyła, co się stało i wraz z wesołym towarzystwem uciekła z piskiem opon

- opisuje wydarzenie na Facebooku pan Kacper. 


 

Mężczyzna chce znaleźć sprawczynię zdarzenia. - Daje 500 PLN nagrody za wskazanie sprawcy i pociągnie jej do odpowiedzialności, aby nikogo nie zabiła. Gdyby nie zachowanie zimnej krwi byłoby bardzo źle. Jeśli ktoś wypoczywał w tych terenach i kojarzy takie auto w tych godzinach itp. bardzo proszę o wszelkie informacje - przekonuje. 
 

Zdarzeniem interesuje się elbląska policja. 

Prowadzimy postępowanie w tej sprawie. W te chwili sprawca jest nieznany. Pomóc w jego ustaleniu mogą nagrania z kamer monitoringu. Jest spora szansa, że na którymś znajdziemy tablice rejestracyjne auta, którym się poruszał

- mówi kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.


 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ czytelnik
  Poniedziałek, 12.07

  Powoził NEB i wszystko jasne !

 2. 2
  +7
  ~ Anty
  Poniedziałek, 12.07

  NEBraska w akcji. Najgorsze są NEB-y, które wyprowadziły się z miasta na wieś i teraz zgrywają lepszych, bo...wyprowadzili się z miasta :)

 3. 3
  --1
  ~ szukaj, szukaj!
  Poniedziałek, 12.07

  Naganna postawa sprawczyni. Powinna ponieść konsekwencje. Z kimś jechała, świadek zapamiętał, jest ubezpieczona więc może ją sumienie ruszy. Pan Kacper też musiał nieźle gnać z V przekraczającą dozwoloną skoro, jak sam się chwali, przeorał 200 m rowu nie czyszczonego od 1945.

 4. 4
  +12
  ~ Xxxx
  Poniedziałek, 12.07

  Bezmyślne gowniarstwo od razu bym jej zabrał prawo jazdy dożywotnio mam nadzieję że uda się policji ustalić te bezmyślna osobę i poniesie zasłużoną karę . Ale te kary powinny być wyższe. Żeby poczuła ja i pamiętała jak będzie po raz kolejny siadala kierownice mam nadzieję że szybko się ten młoda rajdowczyni znajdzie .

 5. 5
  --6
  ~ pojechał
  Poniedziałek, 12.07

  Możliwe, że pan Kacper dobrowolnie i solo przejechał się rowem - sprawczyni podobno się zatrzymała po zastawieniu jej drogi przez inne auto i pojechała dalej . Jak? Skoro byli inni użytkownicy drogi, to świadkowie są. A Policmajster wezwany był? Coś grząski ten rów panie Kacper. Nie trzymał pan przypadkiem za udo i do rowu się omsknęło?

 6. 6
  +11
  ~ Cuhh
  Poniedziałek, 12.07

  Kochana policjo. Na tym odcinku dzieją się liczne takie sytuacje. Większości się udaje uciec, temu panu nie. Zamiast jeździć notorycznie tylko na ekspresówce...tu przyjedźcie. Znając życie macie to gdzieś, wiecie lepiej. Ale to ja jeżdżę tą drogą z i do domu

 7. 7
  --7
  ~ NE
  Poniedziałek, 12.07

  Taaaa. Bo Elblążaki to święte krowy , a wcale nie są lepsi .

 8. 8
  --4
  ~ Dede
  Poniedziałek, 12.07

  Wierzę mu na słowo! Tak na pewno było!

 9. 9
  +5
  ~ 80max
  Poniedziałek, 12.07

  200 metrów hamowania w rowie to chyba ok 200km/h na budziku było?

 10. 10
  +3
  ~ erg
  Poniedziałek, 12.07

  Lepiej wstawić jakieś zdjęcie audi a4b5, bo nie każdy po nazwie kojarzy, a jak zobaczy, to może stwierdzi, że kogoś z takim autem zna

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2013051509857