Środa, 26.01.2022, Imieniny: Tatiana, Pawel, Milosz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Wyważyli drzwi… i zajęli nielegalne automaty

14.05.2021, 14:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wyważyli drzwi… i zajęli nielegalne automaty

Funkcjonariusze KAS z Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie ujawnili w Kętrzynie 5 nielegalnych automatów. Wejście do lokalu wymagało wyważenia drzwi.

 

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze z Działu Realizacji Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie ujawnili w Kętrzynie nielegalne automaty do gier hazardowych, w punkcie, w którym urządzenia zatrzymywane były już dwukrotnie. W czynnościach wzięli również udział technicy kryminalistyki. Aby wejść do lokalu funkcjonariusze kilkukrotnie wzywali osobę z obsługi do otwarcia drzwi, informując jednocześnie o możliwości wejścia siłowego.

 

Ponieważ nie było żadnej reakcji na wezwania mundurowych, wyważyli drzwi przy pomocy tarana. W środku znajdowało się 5 nielegalnych  automatów do gier hazardowych. W jednym z pomieszczeń przebywali kobieta i mężczyzna, którzy ukryli się przed kontrolującymi. Funkcjonariusze wezwali przebywających w lokalu do dobrowolnego wydania rzeczy, przesłuchali ich w charakterze świadków oraz dokonali  przeszukania pomieszczeń.W wyniku oględzin ustalono, że urządzenia nie posiadają trwale umieszczonych informacji określających m.in. numer rejestracji urządzenia i oznaczenie koncesji lub zezwolenia. Przeprowadzono również eksperyment procesowy mający na celu ustalenie przebiegu gry. Podczas przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze zabezpieczyli gotówkę, karteczki z zapiskami, router Wi-fi , laptop oraz sześć  telefonów komórkowych. Automaty oraz wymienione przedmioty zajęto jako dowody rzeczowe. Sprawę prowadzi komórka dochodzeniowo-śledcza WMUCS w Olsztynie. 

 

Informacja nadesłana 
 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ KAS
  Piątek, 14.05

  Agenci KAS z Olsztyna zajęli automaty w Kętrzynie ... informacja na głównej stronie elbląskiego dziennika ... i czego tu nie rozumiemy?

 2. 2
  +3
  ~ Hej
  Piątek, 14.05

  A co tam panie w Zakopanem?

 3. 3
  +3
  ~ Hej
  Piątek, 14.05

  A co tam panie w Zakopanem?

 4. 4
  +4
  ~ Pilhh
  Piątek, 14.05

  Serio, szkoda że nie w Elblągu

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1466038227081