Sobota, 10.12.2022, Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Pięć tysięcy złotych grzywny dla kierowcy i zakaz prowadzenia na 3 lata. Brawurową jazdą doprowadził do kolizji

09.04.2021, 12:05:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pięć tysięcy złotych grzywny dla kierowcy i zakaz prowadzenia na 3 lata. Brawurową jazdą doprowadził do kolizji
Fot. Adrian Sajko

Pięć tysięcy złotych grzywny dla kierowcy i zakaz prowadzenia na 3 lata. Brawurową jazdą doprowadził do kolizji trzech samochodów i uciekł z miejsca zdarzenia

 

27-letni kierowca z Elbląga został skazany przez sąd na 5 tysięcy złotych grzywny i zakaz prowadzenia pojazdów na 3 lata. Swoją brawurową jazdą doprowadził do kolizji trzech samochodów i uciekł z miejsca zdarzenia.

 

Sytuacja miała miejsce 11 stycznia 2021 r. na ulicy 12 Lutego w Elblągu. 27-letni mężczyzna kierował renault megane. Jechał za szybko i stracił panowanie nad autem. Uderzył w tył hyundaia, który z kolei wpadł na toyotę. Renault zatrzymało się dopiero na torowisku tramwajowym. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Później został ustalony i zatrzymany przez policjantów. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Policjanci sporządzili wniosek do sądu, który wydał wyrok. Za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym 27-latek  ma zakaz prowadzenia pojazdów na 3 lata. Został także ukarany grzywną w wysokości 5 000 zł.

 

Policjanci ostrzegają – nikt na drodze nie jest bezkarny. Wszelkie niebezpieczne sytuacje należy zgłaszać na numery alarmowe.

 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ To wy
  Piątek, 09.04

  Sady ,rządzący to wasza wina. Gdyby zabierali prawa jazdy dożywotnio i kary bardziej wyższe. Do tego zabierać samochody i na licytację na dzieci w domu dziecka.

 2. 2
  +17
  ~ kiki
  Piątek, 09.04

  A pokrycie przez niego kosztów likwidacji szkód i udziału służb ratowniczych to niełaska?

 3. 3
  --13
  ~ Jam
  Piątek, 09.04

  Do kiki. No to wlasnie te 5 tysi to pokrycie chyba nie? Masakra czlowieku

 4. 4
  +6
  ~ zez
  Piątek, 09.04

  zabranie prawo jazdy to nie jest kara , będzie lub już jeżdzi bez . A ciekawe czy te 5 tys zaplaci i kiedy ? czy nie lepiej drodzy sędziowie zapytać się w cywilizowanych krajach jakie tam kary stosują , a nie wymyslać swoje rozsmieszające . W Niemczech ,Austrii czy Szwajcarii przy polskich karach to sędziowie spadają z krzeseł ze smiechu . Ale cóż u nas wladzy nie zależy na zatamowaniu przestepczości drogowej , szkoda tylko ludzi , ktorzy przez to cierpią .

 5. 5
  +2
  ~ Autohton
  Sobota, 10.04

  Moze nastepnym razem jak wjedzie do są du to dostanie kare .Sedzia nie jechal z nim ani przed nim to o co ten halas? - prawda.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5407469272614