Sobota, 9.12.2023, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Utrudnienia w komunikacji miejskiej! Spółka WARBUS już nie świadczy usług przewozowych

18.07.2019, 09:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Utrudnienia w komunikacji miejskiej! Spółka WARBUS już nie świadczy usług przewozowych

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu Spółka z o.o. informuje, że wczoraj tj. 17 lipca 2019 r. około godziny 19.15 otrzymaliśmy informację od Dyrektora elbląskiego oddziału spółki WARBUS, że z dniem 18 lipca zaprzestają świadczenia usług przewozowych na terenie Elbląga. Informacja ta została następnie potwierdzona pisemnie przez Prezesa Zarządu WARBUS sp. z o.o.

W związku z powyższym od dziś, 18 lipca wystąpią utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej, na liniach obsługiwanych przez spółkę WARBUS tj. nr 10, 11, 13, 17, 30 i 31.

ZKM prowadzi działania mające na celu zminimalizowanie skutków zaistniałej sytuacji, aczkolwiek bardzo późne przekazanie informacji uniemożliwia nam całkowitą eliminację problemów. Na części linii pojawią się autobusy zastępcze (podmiejskie) z nietypową kolorystyką i niepełnym oznakowaniem. Linie 30 i 31 zaczną funkcjonować od około godziny 12. Kolejne informacje zamieszczane będą na bieżąco na naszej stronie  tj. zkm.elblag.com.pl

Za zaistniałą sytuację przepraszamy i zapewniamy, że dołożymy wszystkich starań, komunikacja jak najszybciej powróciła do normalnego funkcjonowania.

 

 

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Elblążanin
  Czwartek, 18.07

  Dziwię się że jeszcze kierowcy z Arrivy i PKA jeżdżą dlza ZKM za 12,5 zł. Tyle mój syn zarabia przy Nowej Holandii i bez żadnych kwalifikacji i odpowiedzialności.

 2. 2
  +10
  ~ Super
  Czwartek, 18.07

  Brawo tak glosowaliscie tak macie. A to dopiero początek tego cyrku, tak to jest jak miasto nie ma firm w Elblągu. Po jaki chusteczkę Jest zkm w Elblągu. Dziadostwo i tyle pojazdy bez klimatyzacji na dodatek ruiny. A może czas na referendum.

 3. 3
  +16
  ~ Do_pomorskiego
  Czwartek, 18.07

  Elbląg w szuwarowo-bagiennym. Podsumujmy-brak kasy na nowe tramwaje, zrujnowana Bażantarnia, nieczynna Gora Chrobrego, odkryty basen leży odłogiem, Dolinka - znów nie udało się. A teraz na dobitkę miasto, zarządzane przez potakiewiczy Olszczyna, nieporadnie zorganizowało komunikację autobusową, bez analizy czy spółka jest rentowna. Wstyd zaprosić znajomych z innych miast! A jeszcze trzy lata temu było można chociaż pokazać Bażantarnię czy Gorę Chrobrego. Czy to celowe działanie mające nas upodobnić do typowego miasteczka woj. szuwarowo-bagiennego? Wszak tutaj tylko Olszczyn ma świecić przykładem, bo jest stolicą. Ale, jak coś to od 1999 r. nam wmawiają, że w tym zapyziałym woj. nam lepiej, bo jesteśmy 2-im ośrodkiem i jest bardziej dotowane niż "biedne pomorskie z pazernym Gdańskiem" :)

 4. 4
  +13
  ~ kiki
  Czwartek, 18.07

  Jak długo jeszcze będziemy znosić takie "rządy" prezydenta? Kto się nie wywiązuje z pracy to powinien odejść. Nam nie potrzebny taki "zarządca".

 5. 5
  +5
  ~ m
  Czwartek, 18.07

  Utrudnienia w komunikacji miejskiej były zawsze. Nie ma wielkiej zmiany. Autobusy , w szczególności 17 jeżdżą jak chcą, na pewno nie zgodnie z rozkładem.

 6. 6
  0
  ~ Elblążanin
  Czwartek, 18.07

  Dziwię się że jeszcze kierowcy z Arrivy i PKA jeżdżą dlza ZKM za 12,5 zł. Tyle mój syn zarabia przy Nowej Holandii i bez żadnych kwalifikacji i odpowiedzialności.

 7. 7
  0
  ~ Ku przestrodze
  Czwartek, 18.07

  Nie piszcie głupot, widać, że w waszych ocenach zwyciężyły emocje polityczne, a głównie niechęć do obecnych władz. To co się stało to efekt kryzysu jaki zaczyna się w Polsce. Będzie naprawdę ciężko. Teraz jeszcze z racji wprowadzonych programów socjalnych i płac ludzie nie zauważają problemu. Jakoś nikt nie złości się z racji galopującego wzrostu cen. A przecież w 1970 roku z racji podniesienia cen na polskich ulicach zginęło 49 osób. A teraz wszyscy mówią, że tak musi być, a potem to będzie już tylko lepiej. Nie będzie, kryzys idzie i wejdzie do nas z butami !.

 8. 8
  +1
  ~ Kierowca13
  Czwartek, 18.07

  Wcale mi nie szkoda warbusa . Atmosfera pracy tam to żenada . Tzw dyrektor to tylko taka marionetka dla zarządu poza tym sklucal całą załogę , grafika nawet nie potrafił zrobić

 9. 9
  0
  ~ Elblążanin
  Czwartek, 18.07

  Dziwię się że jeszcze kierowcy z Arrivy i PKA jeżdżą dlza ZKM za 12,5 zł. Tyle mój syn zarabia przy Nowej Holandii i bez żadnych kwalifikacji i odpowiedzialności.

 10. 10
  +2
  ~ Do Elblazanin
  Czwartek, 18.07

  A twój syn to co PRZY Nowej Holandii robi? ??????

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0846748352051