Niedziela, 22.09.2019, Imieniny: Tomasz, Maurycy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Elblągu

26.04.2019, 16:42:32 Rozmiar tekstu: A A A
Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Elblągu
Fot. Moto Team Elbląg
REKLAMA
W sobotę 4 maja ulicami Elbląga przejedzie parada motocykli, będzie to oznaką drugiego w historii naszego miasta rozpoczęcia sezonu motocyklowego.
Otwarcie Sezonu to impreza, której podstawowym zadaniem jest zwrócenie uwagi pozostałych użytkowników szos na powrót motocykli po przerwie zimowej'. Chcemy tym samym podnieść świadomość wszystkich kierowców, bo najważniejsze jest bezpieczeństwo i wzajemny szacunek
 
- informuje Beata Kisiel, jedna z organizatorów imprezy.
 
O godz. 11.00 motocykliści zbiorą się na placu przy katedrze św. Mikołaja w Elblągu, gdzie sprawowana będzie msza święta w intencji motocyklistów oraz uroczyste poświęcenie motocykli. Po ceremonii kordon motocykli przejedzie ulicami miasta w kierunku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy al. Grunwaldzkiej, by na placu parkingowym rozpocząć część integracyjną imprezy. Rozpoczęcie przewidziane jest na godzinę 13:00.
 
Jest to drugie w historii Elbląga takie wydarzenie, mamy nadzieję, że zagości ono na stałe w repertuarze cyklicznych elbląskich imprez. Dołożyliśmy wszelkich starań, by została ona w pamięci uczestników na długo
– dodaje Przemysław Miszewski, członek MotoTeam Elbląg.
 
Współorganizator imprezy, Pan Witold Wróblewski, Prezydent Elbląga, motocyklista z zamiłowania, objął wydarzenie honorowym patronatem.
 
Przy współpracy z Urzędem Miasta Elbląga, i udziałem wielu sponsorów przygotowaliśmy dla Was dzień pełen wrażeń, atrakcji i niezapomnianych przeżyć. Dzięki uprzejmości radia ESKA, które objęło wydarzenie patronatem medialnym, dotrzemy do setek, a nawet tysięcy motocyklistów, z którymi chcielibyśmy obchodzić te, szczególne dla nas wydarzenie, dzielić się pasją, a przede wszystkim spędzić miło czas we wspólnym gronie.
 
Chcieliśmy z góry podziękować naszym sponsorom, bez których impreza nie nabrałaby takiego rozmachu, poza bezkonkurencyjną wojskową grochówką będzie woda dla spragnionych i stoiska gastronomiczne, stoiska z artykułami motocyklowymi, wiele fajnych atrakcji a na każdego motocyklistę czeka pamiątkowa „blacha”.
 
Wykorzystując te niecodzienne wydarzenie, zorganizowaliśmy także zbiórkę krwi, gdyż te "czerwone złoto" jest nieocenionym skarbem w życiu każdego z nas. Krwiobus będzie z nami pomiędzy godziną 13 a 16.
 
O godzinie 16:00 zagra dla nas "CI-HO".
 
Mamy szczerą nadzieję, że powtórzymy jakość wydarzenia z ubiegłego roku a nawet będzie jeszcze lepiej i elbląskie otwarcia sezonu motocyklowego staną się cyklicznym, flagowym wydarzeniem dla naszego województwa.
 
Zapraszamy Was z rodzinami ! Lewa w górę !
Moto Team Elbląg
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ elblażanin
  Piątek, 26.04

  Sezon na dawców NEREK rozpoczęty :) bo organów w góre od ok d.... nie ma co zbierać. Dlaczego motocykliści sami nie tępią DEBILI w swoim środowisku??? Zapi..... ile wlezie środkiem po pasie w terenie zabudowanym a potem UPS... Debil jeden z drugim zaliczył... słup, ciężarówkę itp. Patrz rok poprzedni. Idioci są wszędzie: w samochodzie, na rowerze, piesi, ale motocyklista rozpędza się ździebko szybciej a ochrony nie ma wcale... Zabije się idiota jeden z drugim albo wyląduje na OIOM-e a potem lament..... Zrozumcie patrząc na jazdę niektórych królów szos BRAK SŁÓW...

 2. 2
  +6
  ~ Rowerzysta
  Piątek, 26.04

  Sezon rozpoczęty? Już od dawna idioci jeżdżą.

 3. 3
  +10
  ~ Taka prawda
  Sobota, 27.04

  Oczywiście apel do kierowców samochodów. Może zacznijcie od siebie? Obudziły się "misie", to trzeba trzeźwo myśleć! Dwa dni temu idiota na szlifierce wyprzedził mnie na podwójnej ciągłej na Łęczyckiej. Później wyprzedził 3 samochody, które stały na czerwonym świetle na Bema - znowu na podwójnej ciągłej, a z na przeciwka jechały już samochody, czyli debilny manewr. Mam gdzieś wasze "apele", jeżdżę bezpiecznie cały rok. Zacznijcie od siebie...

 4. 4
  +4
  ~ rambo 11
  Sobota, 27.04

  Pani Kisiel zamiast brylować w przepoconym kombinezonie (osobiście was mi szkoda w słoneczne dni ale to problem wieku średniego) porozmawiajcie z tymi pseudo motocyklistami którzy przewożą te gęsi wyścigowe w pozycji KLOCEK W ZATWARDZENIU aby nie przynosili wam wstydu, "dziwię się że się z nimi utożsamiacie "-Poza tym spokojnie sobie śmigajcie.

 5. 5
  +1
  ~ motocyklista
  Czwartek, 02.05

  ~ Rowerzysta - a tobie żal i zazdrość dupsko ściska, że nie masz silnika :-) Czy tylko rowerkiem umiesz jeździć ...

 6. 6
  +1
  ~ motocyklista
  Czwartek, 02.05

  ~ elblażanin - nie wszyscy motocykliści to debile i dawcy nerek jak to się utarło. Są na szczęście też tacy co jeżdżą zgodnie z przepisami i używają mózgu. Dlatego też nie generalizuj grupy motocyklistów

 7. 7
  0
  ~ motocyklista
  Czwartek, 02.05

  To fakt, że grupa Moto Team jest hermetyczną grupą, zrzeszającą w swych szeregach "motocyklistów" nie do końca dających dobry przykład dla tej grupy. I tu cudzysłów nie bez powodu. A pani na zdjęciu no cóż ...

 8. 8
  0
  ~ eneretk28
  Sobota, 04.05

  Ciekawe Elblag jest specyficzny sami swoi sie bawia. elita a reszta ma patrzyć i podziwiać ot co :) Nie ma szans dołonczyć bez wejść .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.