Poniedziałek, 20.09.2021, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Piątą edycję Festiwalu Jazzbląg przez trzy dni wypełni doskonała muzyka

20.09.2016, 08:59:29 Rozmiar tekstu: A A A
Piątą edycję Festiwalu Jazzbląg przez trzy dni wypełni doskonała muzyka

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na piątą edycję Festiwalu Jazzbląg, która odbędzie się od 22 do 24 września 2016 r. Bilety i karnety są już w sprzedaży.

Tegoroczna edycja Festiwalu to znów trzy dni wypełnione doskonałą muzyką, dobraną specjalnie przez dyrektora artystycznego, Jerzego Małka oraz imprezy towarzyszące.

Do udziału w Festiwalu zaproszono doskonałych muzyków: big band Jana Konopa, kwartet Piotra Wojtasika, Marka Napiórkowskiego i Artura Lesickiego z projektem "Celuloid", Irka Wojtczaka oraz Piotra Lemańczyka. Usłyszymy również najlepsze głosy polskiego jazzu - Krystynę Stańko i Dorotę Miśkiewicz

Jerzy Małek zaplanował także spotkania z projektami, których nie usłyszycie nigdzie indziej - Nikola Kołodziejczyk Instant Ensemble oraz Jerzy Małek Groove Collective z towarzyszeniem amerykańskiego rapera, Andy'ego Ninvalle.

Pierwszego dnia Festiwalu świętować będziemy 20-lecie Klubu Środowisk Twórczych Krypta. W ramach jubileuszu w Krużganku Galerii EL otwarta zostanie wystawa fotografii Michała Skroboszewskiego. Drugiego i trzeciego dnia w Klubie Krypta będą odbywać się jam sessions.

W Klubie Mjazzga, który w tym roku jest partnerem Festiwalu, 22 września zagra Minim Experiment - młody skład Kamila Piotrowicza.

Bilety i karnety w cenach przedsprzedażowych można kupować w siedzibie Galerii EL oraz w sklepie internetowym: shop.galeria-el.pl.

Wszystkie informacje na stronie www.jazzblag.galeria-el.pl


 

Beata Branicka
Centrum Sztuki Galeria EL

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.