Środa, 22.09.2021, Imieniny: Tomasz, Maurycy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Bilety i karnety na piątą edycję Festiwalu Jazzbląg już w sprzedaży

25.08.2016, 10:53:08 Rozmiar tekstu: A A A
Bilety i karnety na piątą edycję Festiwalu Jazzbląg już w sprzedaży

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na piątą edycję Festiwalu Jazzbląg, która odbędzie się od 22 do 24 września 2016 r. Bilety i karnety są już w sprzedaży.

Tegoroczna edycja Festiwalu to znów trzy dni wypełnione doskonałą muzyką, dobraną specjalnie przez dyrektora artystycznego, Jerzego Małka oraz imprezy towarzyszące.

Do udziału w Festiwalu zaproszono doskonałych muzyków: big band Jana Konopa, kwartet Piotra Wojtasika, Marka Napiórkowskiego i Artura Lesickiego z projektem "Celuloid", Irka Wojtczaka oraz Piotra Lemańczyka. Usłyszymy również najlepsze głosy polskiego jazzu - Krystynę Stańko i Dorotę Miśkiewicz

Jerzy Małek zaplanował także spotkania z projektami, których nie usłyszycie nigdzie indziej - Nikola Kołodziejczyk Instant Ensemble oraz Jerzy Małek Groove Collective z towarzyszeniem amerykańskiego rapera, Andy'ego Ninvalle.

Pierwszego dnia Festiwalu świętować będziemy 20-lecie Klubu Środowisk Twórczych Krypta. W ramach jubileuszu w Krużganku Galerii EL otwarta zostanie wystawa fotografii Michała Skroboszewskiego. Drugiego i trzeciego dnia w Klubie Krypta będą odbywać się jam sessions.

W Klubie Mjazzga, który w tym roku jest partnerem Festiwalu, 22 września zagra Minim Experiment - młody skład Kamila Piotrowicza.

Bilety i karnety w cenach przedsprzedażowych można kupować w siedzibie Galerii EL oraz w sklepie internetowym: shop.galeria-el.pl.

Wszystkie informacje na stronie www.jazzblag.galeria-el.pl


 

Beata Branicka
Centrum Sztuki Galeria EL

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ wuj onkel
  Czwartek, 25.08

  pierwszy dzień - jeden nieznany zespół , trochę skromnie .potem już lepiej , ale kiedy Krystyna Stańko z Trójmiasta , brak info w programie .Oby się udało . Trzymam kciuki.

 2. 2
  0
  ~ Jazzbląg
  Piątek, 26.08

  Wszystkie informacje na stronie www.jazzblag.galeria-el.pl

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.