Piątek, 22.01.2021, Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Od września będzie można korzystać z basenu

30.08.2013, 15:25:25 Rozmiar tekstu: A A A
Od września będzie można korzystać z basenu
fot. MOSiR

Wraz z początkiem września kryta pływalnia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji powraca do funkcjonowania po wakacyjnej przerwie.

W ciągu dwóch miesięcy zostały przeprowadzone prace konserwacyjne obiektu. Wszystko po to, aby od 2 września bez żadnych zakłóceń z krytej pływalni mogły korzystać szkoły podstawowe prowadzące naukę pływania dzieci, kluby sportowe i mieszkańcy Elbląga.

Jednocześnie informujemy, że po dokonanym przez Sanepid badaniu wody w basenie, nie stwierdzono nieprawidłowości i pływalnia została dopuszczona do eksploatacji.

Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania pływalni regulamin oraz wykaz dostępnych godzin można zdobyć dzwoniąc na numer telefonu 55 625 63 80 lub na stronie internetowej

MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ rodzice pytają
  Piątek, 30.08

  KIEDY budowa drugiej dużej krytej pływalni ?????Już dosyć tragedii dzieci które toną bo dorośli debile nie potrafią wybudowac nowego obiektu i obowiązkowej nauki pływania w szkołach i przedszkolach.

 2. 2
  +3
  ~ super
  Piątek, 30.08

  każdy się zmiesci bo na jednym torze bedzie pływać 100 osób

 3. 3
  +6
  ~ czepek
  Sobota, 31.08

  Wstyd dla miasta. Najbrzydszy i najdroższy basen w Polsce i jeszcze nie można się na niego dostać. W Ustrzykach Dolnych mają piękny basen plus baseny rekreacyjne zewnętrzne w cenie 6 zł za godzinę.(U nas o ile pamiętam 12zł za pół godziny).Jak poszedłem miałem cały tor dla siebie! Gdyby nie 700km odległości jeździłbym tam codziennie. Eh... Pomarzyć mozna

 4. 4
  0
  ~ ja
  Niedziela, 01.09

  Ten basen to porażka. Sam chlor. Raz byłem - po prostu nie można oddychać. Byłem też w termach górskich. Również chlor. Czy nikt nie pomyślał o ozonowaniu wody.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1344859600067