Sobota, 13.08.2022, Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Pandemia już raz przeszkodziła w ich organizacji. Czy w tym roku odbędą się Świąteczne Spotkania Elblążan?

22.11.2021, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pandemia już raz przeszkodziła w ich organizacji. Czy w tym roku odbędą się Świąteczne Spotkania Elblążan?
Fot. archiwum redakcji

Bożonarodzeniową tradycją w naszym mieście są Świąteczne Spotkania Elblążan. W ubiegłym roku, ze względu na pandemię, władze miasta zrezygnowały z ich organizacji. Jak będzie w tym roku?

 

W ostatni weekend przed Bożym Narodzeniem elbląska starówka zmienia się w magiczną, świąteczną krainę. Jarmark produktów, liczne koncerty, wspólna wigilia, a dla dzieci możliwość spotkania z św. Mikołajem co rok przyciągają prawdziwe tłumy. Wydarzenie już na stałe wpisało się w kalendarz miejskich imprez. Jednak w ubiegłym roku nie odbyło się z powodu pandemii i wprowadzonych obostrzeń. Zapytaliśmy o, to czy i kiedy w tym roku odbędą się Świąteczne Spotkania Elblążan. Odpowiedź z pewnością ucieszy wielu mieszkańców. 

Tegoroczne Świąteczne Spotkania Elblążan odbędą się w dniach 11 - 12 grudnia. Wydarzenie odbędzie się w dotychczasowej formie, z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących obostrzeń epidemiologicznych

- informuje Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga.

 

To oznacza, że elblążanie w tym roku będą mogli wspólnie spędzić przedświąteczny czas. W grudniowy weekend oprócz tradycyjnego jarmarku na pewno nie zabraknie wielu innych bożonarodzeniowych atrakcji. O programie wydarzenia poinformujemy Czytelników niebawem.
 

Szczegóły wydarzenia zostaną zaprezentowane wkrótce

- dodaje Joanna Urbaniak. 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Volo
  Poniedziałek, 22.11

  Kolejny dzień czekałem na lewe pobocze i jeszcze raz zdrówka dla mnie piszecie że to nie jest to będzie jeszcze lepiej niż na zdjęciu.

 2. 2
  +3
  ~ Franek Cosa.
  Poniedziałek, 22.11

  COVID SIĘ CIESZY, BĘDZIE NOWE PAPU !. W innych krajach odwołują masowe imprezy bożonarodzeniowe, a my niezatapialni z tym przekonaniem o niezwykłej odporności, bo przeca ten Covid to ściema i nie nas Polaków straszyć. No to siup i idyma na toten bajer. A tam na Starówce pod murami już chodzi taki podkurczony facecik ubrany w ciemną pelerynę i zaciera ręce mówiąc : ale będę miał dużo klientów.

 3. 3
  +3
  ~ ofelia
  Poniedziałek, 22.11

  elblążan a nie ""Elblązan"" ortografia się kłania Redakcji

 4. 4
  +1
  ~ do ofelia
  Poniedziałek, 22.11

  Wiadomo że 500+ już wpłynęło na konto więc trzeba się "pomądrkować" w sieci jak na matkę polkę przystało. Za nim zaczniesz pouczać redakcję to przeczytaj w/w zdanie jeszcze ze 3 razy, zwróć uwagę na kontekst zdania oraz na szereg wyrazów ujętych w tej wypowiedzi a zrozumiesz dlaczego wyraz "Elblążan" jest napisany wielką literą.

 5. 5
  +2
  ~ Jak można
  Poniedziałek, 22.11

  Jest środek pandemii i prawda jest taka, ze jezeli sami nie zadbamy o siebie to nie zadba o nas ani państwo ani miasto ani pracodawca ! Niezaszczeieni przebywają z zaszczepionymi więc jak chronic swoich bliskich? Potem mieszac się w tlum? Chore i bezmyslne, jedyny kraj postępujący tak arogancko i śmiejący się pandemii w twarz, a ludzie padają ,

 6. 6
  0
  ~ Kosa
  Wtorek, 23.11

  dziinki takiemu czemuś jak to coś jak ,,,Ofelia ""dzień już jest pikny .

 7. 7
  +5
  ~ galimatjas w Elblągu
  Wtorek, 23.11

  no przecież nic nie robiący Wróblewski musi się lansować, bo tylko to temu nierobowi wychodzi a i jeszcze po całych latach ***zenia w stołek teraz za ruine basenu się weźmie

 8. 8
  +7
  ~ kkk
  Wtorek, 23.11

  Pan Czyżyk zrobił turniej tańca, to dlaczego pan prezydent nie może zrobić spotkań świątecznych mieszkańców?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.87318110466003