Wtorek, 7.07.2020, Imieniny: Cyryl, Metody, Estera
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Świąteczne Życzenia od Elblążan

23.12.2019, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Świąteczne Życzenia od Elblążan

Grudzień to miesiąc wyjątkowy. Choć w ciągu roku obchodzimy nie jedno święto, to właśnie Boże Narodzenie wywołuje wśród ludzi najwięcej emocji. Czego elblążenie życzą swoim bliskim w tym wyjątkowym czasie?Bartosz Majchrzak

Świat pachnących barszczem i grzybami, pięknej choinki, soczystej ryby, niech Wam się darzy, i czas wolno płynie, niech te Święta będą rodzinne i pyszne, niech spełnią się Wasze  marzenia. Magicznych i kulinarnych Świąt!

 


 

Magdalena Komoniewska
 

Chciałabym wszystkim Elblążanom życzyć zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia. Odpoczynku od codziennego zabiegania, docenienia siebie oraz radości z obecności bliskich, którzy spędzają z nami święta.

Agnieszka Pluskota
 

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzę nam wszystkim pogody ducha, uśmiechu na co dzień, życzliwości, nieustającej radości, zdrowia i miłości!

 


 

Rafał Zemke

Życzę wszystkim elblążanom przede wszystkim zdrowia, bo to jest najważniejsze w życiu. Można mieć wszystko, ale jak się nie ma zdrowia to wszystko bez zdrowia to nic. Życzę również wszystkim z całego serca szacunku do drugiej osoby, ogromu miłości i spełnienia najskrytszych marzeń. Chciałbym również życzyć mieszkańcom Elbląga, żeby dobrze im się żyło w naszym mieście, żeby odbywało się dużo imprez kulturalnych jak również rozrywkowych w tym nadchodzącym roku. Żeby nasza starówka była coraz piękniejsza, aby tętniła życiem, żeby odbywało się dużo koncertów, aby nas tłumnie odwiedzali turyści i żeby nasz Elbląg był coraz piękniejszy. A na sam koniec wszystkim życzę, aby ten nadchodzący rok 2020 był lepszy od obecnego, a gorszy od przyszłego 2021. Serdecznie pozdrawiam wszystkich elblążan i czytelników info.elblag.pl!
 


 


Marta Glabisz
 

Najlepsze życzenia, szczęścia, pomyślności, wymarzonych prezentów, a przede wszystkim duuużo zdrowia. Wspaniałych momentów, a w nadchodzącym roku wielu sukcesów! Wesołych Świąt!

 


 


Marco Cocchieri


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę mieszkańcom, aby Elbląg jeszcze  bardziej się otwierał dla turystów. Elbląg się rozwija i jestem pewny, Że będzie o nim głośno nie tylko w Polsce, jak i poza nią. Elbląg jest wartościowym miastem, bo są tutaj wartościowi ludzie. Życzę wszystkim tego, co najlepsze! Dużo miłości i szczęścia. BUON NATALE E UN FELICE ANNO NUOVO!

 

 

Monika Łyżwa


Drodzy Elblążanie! Na te święta pragnę z całego serca złożyć Wam wszystkiego co jest dla Was najlepsze! Pamiętajmy o tym, że rezultat naszych prac nie jest najważniejszy, a to co jest pomiędzy. Pomagajmy sobie nawzajem i uśmiechajmy się częściej do siebie, a wszystko pięknie nam się ułoży. Ściskam Was wszystkich serdecznie! Wesołych świąt!

 

                                                

 


Magdalena Bocianowska


Niech świat wokół stawia na naszej drodze dobrych ludzi i piękne chwile! Wesołych Świąt i cudownego Sylwestra!
 

                                   

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 6

%83.3 %16.7


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ kikol
  Poniedziałek, 23.12

  otwieram lodówke a tam znów Amore mio i Zemke

 2. 2
  +11
  ~ kolo
  Poniedziałek, 23.12

  Panie Rafale za dużo "lukru"

 3. 3
  --2
  ~ Mieszkaniec
  Poniedziałek, 23.12

  Brawo Panie Rafale za te piękne życzenia. Widać, ze płyną prosto z Pana serca. Panu, infoelblag i wszystkim elblazanom skladam rowniez wszystkiego najlepszego. Niech Wam sie wiedzie!

 4. 4
  +13
  ~ Kat Na Idiotów
  Poniedziałek, 23.12

  Życzę wszystkim pokrzywdzonym przez los aby dłużnicy oddali im ich pieniążki i rozliczyli się z zobowiązań finansowych. Spokojnych Świat!

 5. 5
  +8
  ~ wyborca antypartyjny
  Poniedziałek, 23.12

  Zycze wszystkim elblazanom aby w Nowym Roku pozbyli sie w wyborach prezydenckich Andrzeja Dudy a wybrali nowego prezydenta Wszystkich Polakow. Pan Prezydent Andrzej Duda świetnie odnajdzie sie w REKLAMACH długopisów z napisem ,,nigdy cię nie zawiedzie"...

 6. 6
  --2
  ~ Autor
  Poniedziałek, 23.12

  Panie Rafale, a ja Panu życzę niegasnącego entuzjazmu i energii. Dziękuję, że razem z Panem Marco postanowiliście ożywić elbląską starówkę i tak wytrwale trzymaliście się planu. Wszystkiego dobrego w Święta i w Nowyn Roku - Panom i elblażanom!

 7. 7
  --2
  ~ Aga
  Poniedziałek, 23.12

  Fajny pomysł super życzenia. Pozdrawiam Pana Bartka

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.