Sobota, 4.07.2020, Imieniny: Elzbieta, Malwina, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Czego elblążanie życzą swoim mamom z okazji Dnia Matki?

26.05.2017, 07:00:44 Rozmiar tekstu: A A A
Czego elblążanie życzą swoim mamom z okazji Dnia Matki?

26 maja to data, która wszystkim kojarzy się tylko z mamą. Osobą, która w bólach nas rodziła, potem karmiła, ubierała i wychowywała. W ten szczególny dzień przepytaliśmy elblążan, co planują na Dzień Matki i czego życzyliby swoim mamom.

Piotr

Życzę swojej mamie zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. To jest najważniejsze. Reszta jakoś sama się ułoży i będzie dobrze.


Kinga

Na dzień mamy planuję kupić swojej mamie prezent. Myślę, że będą to jej ulubione czekoladki. Z pewnością życzyłabym jej, żeby była zdrowa, mniej się denerwowała na mnie i na brata, mniej pracowała i była szczęśliwa.Weronika

Planuję kupić mamie kwiatka w doniczce, bo moja mama kolekcjonuje kwiaty i na pewno ucieszy się z następnego. Dorzucę do tego jakieś słodkie czekoladki i będę życzyć tego, żeby była zdrowa, mniej zapracowana i zdenerwowana. Powiem jej też, że ją bardzo kocham.Aleksandra

Swoją mamę obdaruję jakimś małym prezentem - czekoladkami, a może kwiatami, bo myślę, że to czego potrzebuje to już ma. Będę życzyć jej zdrowia, szczęścia i żeby nie denerwowała się na mnie i moje oceny.Izabela

Ja jako młoda mama, życzyłabym sobie przede wszystkim zdrowia, cierpliwości i aby moja starsza córeczka była grzeczna i zdrowo rosła.Karolina

Swojej mamie życzę zdrowia, szczęścia, pogody ducha i spełnienia marzeń. Mama na pewno otrzyma ode mnie pięknego kwiatka i coś słodkiego na umilenie dnia, a nawet życia.Michał

Mojej mamie kupię jakiś prezent, pewnie będzie to coś słodkiego i życzyłabym jej, żebyśmy więcej czasu spędzali razem, zdrowia, szczęścia i miłości.Kacper

Chcę mamie kupić kwiaty i jakieś słodkości. Ze względu na to, że mało czasu spędzamy razem, chciałbym jej życzyć, żeby tego czasu było więcej, a poza tym zdrowia, szczęścia i żeby jej się układało w życiu.
Bartosz


Na Dzień Mamy planuję kupić jej kwiaty. Raczej będą to róże albo tulipany. Przede wszystkim życzyłabym jej zdrowia i spokoju, a także pociechy ze mnie i rodzeństwa.
Janek

Mojej mamie należałyby się w tym dniu kwiaty i bombonierka. Życzyłbym mamie szczególnie zdrowia, bo jest najważniejszą osobą w moim życiu i ją kocham.


Rozmawiała
Oliwia Junik
 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ jan_z_szaroplyty
  Piątek, 26.05

  Dzieci życzą mamie.. a może sobie same? Co by zdrowa była, długo żyła i im dalej służyła, kaskę dawała, obiadek robiła, jak napaskudzę nawet umyła. Wszystkiego dobrego kochanym mamą życzę i niech pogodne będzie wasze oblicze.

 2. 2
  0
  ~ Labadia
  Piątek, 26.05

  czemu nie spytają dzieci małych/dużych czekających na przyjęcie rodzica w szpitalu na królewieckiej???? medialna ściema, bez komentarza...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.