Środa, 30.09.2020, Imieniny: Michalina, Michal, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Zobacz, jak uczniowie III LO oceniają próbną maturę z języków obcych

27.11.2015, 07:00:49 Rozmiar tekstu: A A A
Zobacz, jak uczniowie III LO oceniają próbną maturę z języków obcych

Wczoraj,  26 listopada, uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu, zmierzyli się z próbną maturą z języków obcych. Zdania na temat matury są bardzo podzielone. Oto relacje kilku maturzystów.

 

Katarzyna Czajowsk: O  godzinie 9 pisałam maturę podstawową z języka angielskiego. Poziom nie zaskoczył mnie w żaden sposób, matura była nawet prostsza niż myślałam. Według mnie najłatwiejsze były zadania do słuchania, natomiast najtrudniejsze okazało się dla mnie zadanie siódme, gdzie trzeba było dopisywać zdania do luk w tekście. Czuje się przygotowana do napisania głównej matury w maju, pomimo że nie przerobiliśmy z matematyki wszystkich zadań z książki, więc odrobinę jestem zaniepokojona. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze
 
 

 
Paulina Sławska: Moim zdaniem matura z języka angielskiego była średnia. Jednak myślałam, że będzie łatwiejsza. Największy problem sprawiło mi zadanie ze słuchania, ponieważ, źle było słychać nagrania puszczane z płyty. Natomiast najprostszym zadaniem było napisanie e-maila.
 
 


Agata Okrucińska: Uważam, że matura z angielskiego mogłaby być trudniejsza, aczkolwiek były zadania, których nie jestem całkowicie pewna. Najłatwiejsze było dla mnie ostatnie zadanie, gdzie trzeba było napisać e-maila. Nie czuje się jeszcze całkowicie swobodnie, jeśli chodzi o przygotowanie do matury głównej, ponieważ nie przerobiliśmy jeszcze całego materiału.
 
 


Przemysław Rozental: Myślałem, że matura z języków będzie na takim samym poziomie, jak pozostałe matury (język polski, matematyka), moje oczekiwania wobec niej były inne. Zadania gdzie trzeba było wstawić w lukę odpowiednią odpowiedzieć okazały się trudne. Niestety nie czuje się całkowicie przygotowany do napisania matury w maju. Muszę trochę nadgonić z poprzednimi tematami. Wydaje mi się, że podszedłem do tej matury na zbyt wielkim luzie, coś na zasadzie wejdę, napiszę, wyjdę.
 
 


Mateusz Kaczyński: Matura z języka angielskiego nie przerosła moich oczekiwań. Była raczej łatwa, na dobrą sprawę ze wszystkich zadań musiałem tylko nad jednym się zastanowić. Wszystkie zadania były mniej więcej na tym samym poziomie. Najtrudniejszym z tych najłatwiejszych było ostanie, zamknięte zadanie. Czuję się przygotowany do napisania matury w maju.
 
 


Artur Stemporzecki: Matura nie przerosła moich oczekiwań, raczej była łatwa. Wydaje mi się, że wszystkie zadania były bardzo proste. Jestem dobrze przygotowany do matury w maju, wydaje mi się, że napiszę ją na sto procent i wyjdę przed czasem.
 
 


Filip Jurewicz: Matura z angielskiego była bardzo prosta. Nie było w niej nic trudnego oraz wyszedłem przed czasem. Moim zdaniem najtrudniejszym zadaniem było napisanie e-maila, chociaż i tak był łatwy. Proste były zadania gramatyczne. Matura z języka angielskiego była najłatwiejszą z tych trzech matur ( angielski, polski,matematyka). Najwięcej kłopotu sprawiła mi zdecydowanie matematyka.
 
 


Przemysłam Kaczmarczyk: Myślę, że matura nie była jakoś bardzo wymagająca, jednak niektóre zadania sprawiły mi trudność. Najtrudniejsze było dla mnie zadanie ostatnie, czyli e-mail. Dotychczas najtrudniejsza była matura z matematyki. Żeby napisać dobrze maturę w maju muszę nadrobić jeszcze kilka rzeczy.
 
 


Damian Krzystyniak: Matura przerosła moje oczekiwania, ponieważ myślałem, że będzie dużo trudniejsza. Najtrudniej było mi się zmieść na polu wyznaczonym na e-maila w ostatnim zadaniu. Jeżeli matura w maju będzie tak łatwa jak próbna to zdam ją bardzo dobrze.
 
 


Paweł Sidorek: Spodziewałem się, że matura z języka obcego będzie łatwiejsza, jednak zaskoczyła mnie niekorzystnie. Nie czuje się wystarczająco, żeby napisać maturę w maju, ale pracuję nad tym, ucząc się.Miejmy nadzieję, że główna matura w maju pójdzie im pomyślnie i dostaną się na wymarzone studia!

Rozmawiała: Karolina Orłowska

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ oxx
  Piątek, 27.11

  Smutne. Jak to możliwe, że te dzisiejsze ok. 18-19latki wyglądają starzej niż 30kilkulatki? grrr

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.