Sobota, 20.04.2024, Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czeslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Pokaż talent podczas urodzin Piegusa!

02.05.2012, 17:29:31 Rozmiar tekstu: A A A
Pokaż talent podczas urodzin Piegusa!
Fot. nadesłane

Król Piegus zaprasza wszystkich na swoje urodziny, które odbędą się już 3 czerwca w Parku Modrzewie.  W tym roku mijają 33. lata od zorganizowania przez elbląskich harcerzy pierwszego, piegusowego szleństwa.

Festyn jest organizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Przede wszystkim wyróżnia się tym, że organizatorami zabawy są dzieci i młodzież! Wielu elblążan do tej pory pamięta konkurencje, w których brali udział, aby zdobyć „piegusy”. „Piegusy” – to jedyna słuszna waluta podczas festynu. Za piegowate monety w sklepikach dzieci mogą „kupić” zabawki, czy słodycze.

Oprócz konkurencji, w których będą mogły wziąć udział dzieci i młodzież to uruchomiona zostanie scena. Na scenie odbywać się będą konkursy oraz występy artystyczne.

Festyn „W krainie króla Piegusa” to doskonała okazja do zaprezentowania elbląskich i nie tylko talentów. Jeśli Ty lub Twój zespół, do którego należysz fantatycznie śpiewa, tańczy zgłoście się do nas! Szukamy osób, które zaprezentują swój talent podczas festynu "W krainie króla Piegusa"!

Zgłoszeń można dokonywać w elbląskim hufcu pod nr tel. 55 642 77 10 lub pod adresem mailowym elblag@zhp.pl. Zapraszamy na naszą stronę internetową www

Przedsięwzięcie dofinansowane ze środków Urzędu Miasta Elbląg.

 

phm. Ewelina Dżugan, szefowa Harcerskiej Służby Informacji

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6931290626526