Niedziela, 2.04.2023, Imieniny: Maria, Franciszek, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Zapisz dziecko na Mały Bieg Niepodległości

17.10.2022, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zapisz dziecko na Mały Bieg Niepodległości

Z dnia na dzień jesteśmy coraz bliżej VIII edycji Elbląskiego Biegu Niepodległości. Oprócz części głównej, czekają nas także wyścigi, w którym zobaczymy rywalizujących na 6 różnych dystansach młodych biegaczy do 14 roku życia. Jeśli Twoje dziecko chciałoby pobiec w Małym Biegu Niepodległości – zapisz je już dziś!

 

Obchodzony 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości już od 8 lat celebrujemy wspólnie z mieszkańcami Elbląga. W tym wyjątkowym dniu całe miasto nabiera biało-czerwonych barw, a grupy kibiców oraz rywalizujących biegaczy nadają patriotyczny ton całemu wydarzeniu.

 

Elbląski Bieg Niepodległości niezmiennie cieszy się dużą popularnością i już na stałe wpisuje się do corocznego harmonogramu imprez. Tego dnia oglądamy pasjonującą rywalizację w biegu na 10 kilometrów oraz trzyosobowych sztafet, ale także radosną zabawę dzieci i młodzieży, którzy pokonują dystanse: 50, 100, 200, 300, 400 i 500 metrów. Dzięki Małemu Biegowi Niepodległości każde dziecko może poczuć wyjątkową atmosferę prawdziwych zmagań, rozpocząć lub kontynuować  swoją przygodę ze sportem.

 

Najmłodsi uczestnicy mogą stanąć na linii startu samodzielnie lub z rodzicem, a podczas zawodów będzie obowiązywał podział na 7 kategorii wiekowych: 0-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12 oraz 13-14 lat. Każde dziecko biorące udział w imprezie otrzyma pamiątkowy, unikatowy medal, a trasa biegu będzie obejmowała ulicę Wodną oraz Bulwar Zygmunta Augusta.

 

W Małym Biegu Niepodległości obowiązuje limit 500 uczestników, zaś opłata za wpisowe wynosi 20 złotych. Zgłoszenia są przyjmowane jedynie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej elektronicznezapisy.pl do 7 listopada 2022 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania miejsc. Po tym terminie dopisanie się do listy startowej nie będzie możliwe. Dotyczy to również zawodników rywalizujących w biegu głównym i rywalizacji sztafet.

 

Na stronie z zapisami istnieje możliwość zakupu koszulek technicznych dla dzieci w rozmiarach: 110-116 cm, 122-128 cm, 134-140 cm oraz 146-152 cm, a także koszulek w rozmiarach od S do XXL. Organizator gwarantuje możliwość zakupu koszulki tylko do 31 października 2022 r. Koszt zakupu koszulki wynosi 30 zł.

 

Organizatorami VIII Elbląskiego Biegu Niepodległości są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Elbląga – Witold Wróblewski.

 

Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2974011898041