Piątek, 31.03.2023, Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Rusza sezon na lodowisku Helena

14.10.2022, 09:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Rusza sezon na lodowisku Helena
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu

Od najbliższego piątku ponownie będziemy mogli zamienić buty na łyżwy i korzystać z tafli Lodowiska Helena przy ul. Karowej 1. Inauguracyjna ślizgawka będzie bezpłatna, a dodatkowo wspaniałej zabawie będzie towarzyszyć oprawa muzyczna przygotowana przez DJ-a. Zapowiada się muzycznie i dyskotekowo!Od kilku dni trwa budowanie lodowej tafli, która już w najbliższy piątek (14 października) będzie gotowa ugościć pierwszych miłośników jazdy na łyżwach. Na dzień otwarcia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował ogólnodostępną ślizgawkę, która rozpocznie się o 18:00 i potrwa do 19:30. Ponadto czekają nas zabawy oraz słodkie upominki dla najbardziej aktywnych.

Podobnie jak w poprzednich latach, decyzją Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego, wejście na lodowisko będzie bezpłatne. Należy jednak pamiętać o konieczności zabezpieczenia się w łyżwy we własnym zakresie. Na terenie lodowiska jest możliwość wypożyczenia łyżew w cenie 10 zł za parę.

Taneczna inauguracja, to nie jedyna atrakcja, jaka w nadchodzącym sezonie czeka na odwiedzających elbląskie lodowisko. Cyklicznie będą odbywały się dyskoteki na lodzie pod nazwą „Ice Party”, prowadzone przez DJ-a, a także inne imprezy muzyczno-rozrywkowe.

Od najbliższej soboty 15 października ogólnodostępne wejścia będą odbywały się w każdy wtorek, czwartek, piątek o 18:00 i 19:00, a w soboty i niedziele w godzinach 12:30, 13:30, 14:40, 15:40 i 16:50. Każda sesja będzie trwała 50 minut. Od pierwszych dni na lodowisko wracają zawodnicy z elbląskich klubów sportowych, a także uczniowie ze szkół w ramach powszechnej nauki jazdy na łyżwach.Ceny biletów na lodowisko wynoszą odpowiednio:
•    Normalny - 11 zł
•    Ulgowy –7,50 zł
•    Grupowy (powyżej 15 osób) –6,50 zł


Dla posiadaczy elbląskiej Karty Dużej Rodziny bilety na lodowisko można kupić w niższych cenach:


•    Normalny –8,50 zł
•    Ulgowy –5,50 złOprócz biletów jednorazowych, w ofercie znajdują się także karnety, które można realizować nie tylko w obiekcie Lodowiska Helena, ale również w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka, Krytej Pływalni oraz Torze Kalbar. Karnetem można opłacić również jednorazowe zajęcia w ramach Aktywuj się z MOSiR-em. Takie rozwiązanie to nie tylko oszczędność, ale także korzyść z kompleksowego korzystania ze wszystkich atrakcji w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Od ceny doładowania karnetu odejmowana jest zniżka, która może wynieść nawet 50% (im większe doładowanie karnetu, tym większa zniżka). Więcej szczegółów na stronie MOSiR.Serdecznie zapraszamy w piątek o godzinie 18:00 na pierwszą w tym sezonie ślizgawkę. Wstęp wolny.

 

Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1907441616058