Sobota, 1.10.2022, Imieniny: Danuta, Igor, Remigiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Weekendowe atrakcje z MOSiR-em

05.08.2022, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Weekendowe atrakcje z MOSiR-em
Fot. MOSiR

Przed nami pierwszy sierpniowy weekend, a w nim nowe propozycje na aktywnie spędzony czas, m.in.: wspólne bieganie z Team Karaś Elbląg, wycieczka kajakowa i rowerowa. Zobacz pozostałe propozycje Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przygotowane dla mieszkańców Elbląga na najbliższe dni.

 

 

Biegowa Bażantarnia z Team Karaś (piątek, 5 sierpnia)


W piątkowe popołudnie od godziny 18:30 towarzyszymy grupie Team Karaś Elbląg podczas tradycyjnych treningów biegowych, które odbywają się na terenie Bażantarni. Zbiórka uczestników organizowana jest przy muszli koncertowej, a udział w bezpłatnym treningu może wziąć każdy miłośnik biegania w terenie.

 


Wycieczka rowerowa (niedziela, 7 sierpnia)


Niedzielna wycieczka rowerowa będzie nieco dłuższa. Udamy się do Pasłęka, gdzie obejrzymy rzadko spotykany w naszym regionie kirkut, czyli żydowski cmentarz. To nieco tajemnicze miejsce jest ukryte na terenie miasta, a nasza wycieczka będzie okazją, aby poznać do niego drogę. Start w najbliższą niedzielę o godz. 10 z Ronda Bitwy pod Grunwaldem.

 


Wycieczka kajakowa (niedziela, 7 sierpnia)


Wycieczki kajakowe organizowane w ramach Wakacji z MOSiR-em cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jest to bardzo miła forma spędzania czasu na świeżym powietrzu i w ruchu. Dodatkowo obecność przewodnika PTTK uatrakcyjnia wycieczki po rzece Elbląg i pozwala na zobaczenie naszego miasta z zupełnie innej perspektywy. Niestety liczba kajaków jest ograniczona, obowiązywały zapisy i lista uczestników szybko się zapełniła. Kolejna wycieczka kajakowa odbędzie się za 2 tygodnie.

 


Tor Kalbar (codziennie)


Boiska do siatkówki i koszykówki, piłki ręcznej i nożnej, korty tenisowe oraz tor wrotkarski – to wszystko pozostaje do dyspozycji elblążan. Do końca wakacji wszyscy chętni mogą korzystać z obiektu przy ul. Agrykola 8 codziennie od godziny 9:00 do 21:00. Przypominamy o konieczności rezerwacji kortów tenisowych (tel. 537-443-376), a także imprezach, które odbywają się na terenie toru w ramach programu Wakacje z MOSiR-em.

 


Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka (codziennie)


Tutaj nie trzeba martwić się o pogodę. Na „Dolince” skorzystać można z basenów, atrakcyjnej strefy dla dzieci, jacuzzi, biczów wodnych i trzech rodzajów sauny. CRW Dolinka czynne jest codziennie od 6:00 do 22:00. Zapraszamy także do udziału w zajęciach Aqua Fitness oraz Aerobiku dla Seniorów, które odbywają się od wtorku do czwartku.

 

Spędź tegoroczne Wakacje z MOSiR-em. Do zobaczenia na naszych obiektach!

 


MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.205637216568