Poniedziałek, 16.05.2022, Imieniny: Andrzej, Malgorzata, Wienczyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Ferie na basenie z MOSiR-em

27.01.2022, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ferie na basenie z MOSiR-em

W ten czas wolny od szkolnych obowiązków Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zachęca do aktywności fizycznej. Najlepiej skorzystać z naszych bezpłatnych propozycji w ramach programu Ferii 2022. To nie tylko zajęcia związane ze sportami zimowymi, ale także zabawy w wodzie.

 

Dzieci lubią pluskać się w wodzie, zatem będą cieszyć się z możliwości, jakie daje niecka basenu rekreacyjnego w Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej. Są tam te atrakcje, które poprawią im humor. Każda nasza pociecha będzie mogła skorzystać z mini zjeżdżalni, pograć w siatkówkę lub koszykówkę w wodzie, czy po prostu pobawić się wodnymi zabawkami.

 

To wszystko pod opieką instruktorów i ratowników. A gdy niektórzy chcieliby popływać w większym basenie to dostępny jest ten sportowy. Bezpłatne zajęcia dla dzieci odbywają się od poniedziałku do piątku o godzinie 10:00 i 11:00.

 

Poza zajęciami w Krytej Pływalni są też darmowe ślizgawki z różnymi animacjami na Lodowisku Helena czy zajęcia sportowe w Hali Sportowo-Widowiskowej. Szczegółowy plan naszych ferii z podziałem na poszczególne dni i obiekty dostępny jest tutaj.

 

Warto również przyjść na basen w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka. Na klientów czeka basen sportowy z wieloma torami, które dają możliwość spokojnego i swobodnego pływania oraz część rekreacyjna, gdzie są wszelkiego rodzaju atrakcje wodne oraz strefa dla najmłodszych. CRW Dolinka jest czynna codziennie w godzinach 6-22. Szczegóły i cennik znajduje się na stronie.

 

Zasady bezpieczeństwa

 

W związku z sytuacją wywołaną przez pandemię dokładamy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom korzystającym z obiektów sportowych MOSiR. Prosimy o zachowanie minimum 1,5 metra odstępów, zakrywanie usta i nosa w obiektach zadaszonych (lodowisko, hala i baseny – poza strefą basenową) oraz o stosowanie się do poleceń obsługi, komunikatów zamieszczonych na terenie obiektu i wytycznych zawartych w aktualnie obowiązującym rozporządzeniu Rady Ministrów.

 

Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ haha
  Czwartek, 27.01

  Tylko dla szprycowanych?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0481669902802