Środa, 29.06.2022, Imieniny: Benita, Piotr, Pawel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Łyżwy, baseny i zajęcia z MOSiR-em

26.01.2022, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Łyżwy, baseny i zajęcia z MOSiR-em

Trwają ferie w naszym mieście. Szeroka gama zajęć sportowych i rekreacyjnych dla każdego elblążanina to cecha charakterystyczna oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Oprócz tradycyjnych form spędzenia wolnego czasu przed południem, warto także skorzystać z innych naszych propozycji.
 

Ferie z MOSiR-em to szereg darmowych atrakcji. Można przyjść na Lodowisko Helena, na Tor Kalbar, na Krytą Pływalnię oraz na Halę Sportowo-Widowiskową. Odbywają się tam ciekawe zajęcia z wielu dyscyplin, animacje, konkursy i wspólne zabawy. Plan imprez dostępny jest tutaj.
 

Jednak warto przypomnieć, że cały dzień można korzystać z oferty wszystkich obiektów sportowych w Elblągu. Popołudniowe wejścia na ślizgawki na Lodowisku Helena w czasie ferii odbywają się codziennie, od poniedziałku do piątku o 18:00 i 19:00. Natomiast w sobotę i niedzielę o 12.30, 13.30, 14.40, 15.40 i 16.50. Warto pojeździć także na Torze Kalbar, od poniedziałku do piątku o 18:30, w sobotę o 12:00, 14:00, 16:30, 18:30, natomiast w niedzielę o 10:00, 12:00, 14:00, 16:30, 18:30. Ceny biletów na ślizgawki zarówno na Lodowisku, jak i na Torze to 7 zł bilet ulgowy i 10 zł bilet normalny.
 

Każdego dnia tygodnia czynne jest Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka. W godzinach od 6 do 22 możemy przyjść na basen sportowy lub strefę rekreacyjną. Jest mnóstwo wodnych atrakcji, zjeżdżalni i zabawek, które umilą czas każdemu, kto zdecyduje się zrelaksować w tym funkcjonalnym obiekcie. Do tego można zrelaksować się w jacuzzi czy w strefie saun.
 

Można również skorzystać z Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej, która w czasie ferii od poniedziałku do piątku czynna jest w godzinach 9 – 21.30, w soboty od 7 do 18. W niedzielę basen jest nieczynny.
 

Dostępna jest także nowo otwarta siłownia MOSiR, która mieści się w budynku Lodowiska Helena. Korzystać z niej można przez cały tydzień. Od poniedziałku do piątku od 8 do 17 po wcześniejszej rezerwacji, a od 17 do 21 bez konieczności rezerwacji. W weekendy siłownia czynna jest od 8 do 20. Więcej informacji znajduje się na stronie MOSiR.
 

W czasie ferii odbywają się również wszystkie zajęcia w ramach Aktywuj się z MOSiR-em: Zumba (wtorek i czwartek godz. 19.30), Turbo Spalanie (środa 18.30), Joga (środa 19.30), Aqua Fitness w CRW Dolinka (wtorek i czwartek godz. 20.00), Aqua Fitness w Krytej Pływalni (środa i piątek godz. 20.00), Aerobik w wodzie dla Seniorów w Krytej Pływalni (sobota 11.00 i 12.00), Nauka jazdy na łyżwach (wtorek 18.00).
 

Zasady bezpieczeństwa
 

W związku z sytuacją wywołaną przez pandemię dokładamy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom korzystającym z obiektów sportowych MOSiR. Prosimy o zachowanie minimum 1,5 metra odstępów, zakrywanie usta i nosa w obiektach zadaszonych (lodowisko, hala i baseny) oraz o stosowanie się do poleceń obsługi, komunikatów zamieszczonych na terenie obiektu i wytycznych zawartych w aktualnie obowiązującym rozporządzeniu Rady Ministrów.
 

Tekst i fot MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2637338638306