Poniedziałek, 20.09.2021, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

JACEK TRZECIAK OPUSZCZA OLIMPIĘ ELBLĄG

15.06.2021, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
JACEK TRZECIAK OPUSZCZA OLIMPIĘ ELBLĄG
Fot. Adrian Sajko

To jest już koniec przygody trenera w klubie z Elbląga. Jacek Trzeciak wykonał swoją misję i żegna się z Olimpią pozostawiając za sobą dobrą opinię. Szkoleniowiec prowadził zespół w 28 meczach i skompletował 31 "oczek", jednak jego największym osiągnięciem zapamiętanym przy Agrykola 8 będzie utrzymanie w eWinner 2. Lidze.

 

Na stronie zksolimpia.pl przeczytamy list pożegnalny trenera:

 

"Moi Drodzy,

Na tym kończy się moja misja w Olimpii Elbląg. Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim kibicom za ich wsparcie i głośny doping podczas meczów. Jesteście z Olimpią na dobre i na złe, a to jest rzecz bezcenna dla każdego piłkarza reprezentującego klub i mam nadzieję, że tą przyjaźń będziecie pielęgnować zawsze, bez względu na poziom rozgrywkowy. Jesteście bardzo wymagający, co bardzo motywuje do dalszej, cięższej pracy, dlatego można być pewnym, że ten Klub stać na większe sukcesy, niż utrzymanie w 2. Lidze.

Praca tutaj była dla mnie przyjemnością. Cieszę się, że poznałem ten Klub, zawodników, pracowników oraz pozostałe osoby blisko związane z Olimpią. Zostałem bardzo mile przywitany oraz pożegnany i myślę, że jest to dobre podsumowanie mojej pracy. Wielu z Was zapadnie w mojej pamięci do końca życia. Dzięki tej przygodzie zawsze będę trzymał kciuki za sukcesy Olimpii Elbląg.

 

Pozdrawiam,
Jacek Trzeciak"


Nie poznaliśmy jeszcze następcy Trzeciaka na fotelu trenera pierwszej drużyny Olimpii Elbląg. Być może decyzję o zakontraktowaniu nowego szkoleniowca poznamy podczas okresu urlopowego lub bliżej jego końca. Start rozgrywek 2021/22 zaplanowany został na weekend 31 lipca - 1 sierpnia, a przecież wcześniej Związkowi będą mierzyć swoje siły w meczach sparingowych.

Samson

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ człowiek
  Wtorek, 15.06

  zarząd do dymisji

 2. 2
  0
  ~ Papieros Sport
  Wtorek, 15.06

  ,, Kobiety będą mogły grać razem z mężczyznami w amatorskich drużynach piłkarskich w Królestwie Niederlandów – zadecydowała tamtejsza federacja. Do tej pory było to możliwe jedynie w kategoriach młodzieżowych oraz oldbojskich. To „historyczny moment dla amatorskiej piłki nożnej, nie tylko holenderskiej, ale i światowej” – napisano w komunikacie niderlandzkiej federacji (KNVB). ""

 3. 3
  --1
  ~ Papieros Sport
  Wtorek, 15.06

  ,, Kobiety będą mogły grać razem z mężczyznami w amatorskich drużynach piłkarskich w Królestwie Niederlandów – zadecydowała tamtejsza federacja. Do tej pory było to możliwe jedynie w kategoriach młodzieżowych oraz oldbojskich. To „historyczny moment dla amatorskiej piłki nożnej, nie tylko holenderskiej, ale i światowej” – napisano w komunikacie niderlandzkiej federacji (KNVB). ""

 4. 4
  +2
  ~ kjm
  Środa, 16.06

  No jak to kto? "trener koordynator" ze swoim sztabem i zawodnikami ...

 5. 5
  +1
  ~ kkk
  Środa, 16.06

  @~ człowiek ~ a komu innemu by się chciało? Niech dalej "działają" dopóki mają ochotę

 6. 6
  --2
  ~ OE1945
  Środa, 16.06

  zaorać tą zapyziałą olimpię!!! i do ratusza apel, przestańcie łożyć kasę na tych kopaczy!!!!

 7. 7
  0
  ~ ...
  Środa, 16.06

  Słodko jak w słoiku z dżemem malinowym . Ani nic o tym kto kogo już nie chciał i kto komu bardziej za przyszłą wspólpracę podziękował . Szkoda marki klubu , który kilka dekad temu miał swoje dobre chwile .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.