Wtorek, 15.06.2021, Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Olimpia nie sprawiła niespodzianki w Katowicach

05.05.2021, 20:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Olimpia nie sprawiła niespodzianki w Katowicach
fot. archiwum redakcji ( zdjecie z meczu rundy jesiennej )

GKS Katowice zwyciężył, chociaż w tym wypadku bardziej pasowałoby stwierdzenie „przepchnął” zwycięstwo w meczu. W drugiej połowie drużyna trenera Rafała Góraka bardzo często popełniała błędy i musiała skupić się na odpieraniu ataków Olimpii, która z minuty na minutę była coraz bliżej zdobycia bramki wyrównującej. Niestety Związkowi wracają do Elbląga z niczym i mogą zacząć analizować następnego przeciwnika, którym będzie Znicz Pruszków.


Pierwsze 45 minut należało do gospodarzy, którzy już w 4. minucie objęli prowadzenie za sprawą Dominika Kościelniaka. Defensywa Olimpii Elbląg, którą w środku reprezentowali Wenger i Lewandowski popisała się biernością i brakiem zdecydowania, co łatwo wykorzystali piłkarze GieKSy.


Druga połowa była zupełnym przeciwieństwem pierwszej, a Związkowi odrobili lekcje i wzięli się do roboty. Swoją obecność na boisku mocnym strzałem zaznaczył Kamiński, a strzegący bramki Mrozek musiał przenieść futbolówkę nad poprzeczkę. Później do głosu dochodził kilkukrotnie Surdykowski, ale ostatnią szansę na zdobycie bramki w tym meczu miał wprowadzony z ławki Orest Tkachuk, lecz i jego próba ominęła bramkę.


Zawodnicy Jacka Trzeciaka starali się jak tylko mogli, jednak z Katowic powracają bez punktów i bramek. Teraz przed zespołem Olimpii pojedynek na Agrykola 8. W niedzielę do Elbląga zawita Znicz Pruszków, a początek spotkania zaplanowany został na godzinę 17:00.

 

GKS Katowice 1:0 (1:0) ZKS Olimpia Elbląg
1:0 – Dominik Kościelniak (4 minuta)

 

Olimpia: 27. Andrzej Witan - 7. Sebastian Kamiński, 2. Tomasz Lewandowski, 5. Kamil Wenger, 16. Tomasz Sedlewski - 8. Michał Ressel (72 min - 11. Orest Tkaczuk), 22. Klaudiusz Krasa, 94. Wojciech Zyska (76 min - 10. Sebastian Bartlewski), 15. Aleksander Waniek, 25. Eryk Filipczyk (65 min - 77. Oskar Kordykiewicz) - 28. Janusz SurdykowskiII liga - sezon 2020/2021 - aktualna tabela, wyniki, terminarz
Samson

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ JUŻ
  Środa, 05.05

  Witaj 3 ligo. Nie tego chcemy MY kibice.

 2. 2
  +2
  ~ 100% elblążanin
  Środa, 05.05

  Cała prawda.....

 3. 3
  +4
  ~ Rambo11
  Czwartek, 06.05

  Do kopania rowów nieudaczników jakim trzeba być frajerem aby kibicować takim beztalenciom .

 4. 4
  +3
  ~ Kibic
  Czwartek, 06.05

  Ja chcę 3 ligii, witaj.

 5. 5
  +5
  ~ La la
  Czwartek, 06.05

  La la la 3-cia li ga (4)

 6. 6
  +1
  ~ OE1945
  Czwartek, 06.05

  już dawno pisałem zaorać tą zapyziałą olimpię i nie wywalać na nich kasy!!!!

 7. 7
  +3
  ~ kjm
  Czwartek, 06.05

  Jak jest taka Akademija i jej "koordynator"to i takie wyniki, tak czy nie tak? No i cóż panie "wodzu"z ratusza, dalej będziesz pan optował za piłką nożną / i ręczną /, jako za sportami priorytetowymi? Najwyższy czas należy odejść od "ambitnych planów"z tym tworem o szkole mistrzostwa sportowego, nie z tymi trenerami "wodzu", nieprawdaż? Zwiększyć ilość SKS - zamiast SMS - dla dobra rozwoju fizycznego najmłodszych elblążan. Nauczyciele WF dadzą radę, a tzw. sporty priorytetowe niech sobie radzą w ramach klubów, jeśli znajdą sponsorów.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.