Poniedziałek, 1.03.2021, Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

II liga - 2020/2021


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. GKS Katowice 18 41 13 2 3 39 - 18
2. Górnik Polkowice 16 38 12 2 2 34 - 12
3. Wigry Suwałki 17 36 11 3 3 27 - 15
4. Chojniczanka Chojnice 17 33 10 3 4 30 - 16
5. Skra Częstochowa 18 31 10 1 7 26 - 16
6. Śląsk II Wrocław 17 27 8 3 6 27 - 23
7. KKS Kalisz 18 27 9 0 9 25 - 21
8. Sokół Ostróda 18 26 8 2 8 27 - 24
9. Stal Rzeszów 17 24 7 3 7 25 - 23
10. Pogoń Siedlce 18 24 8 3 7 30 - 30
11. Garbarnia Kraków 18 23 6 5 7 24 - 27
12. Motor Lublin 18 22 5 7 6 21 - 21
13. Bytovia Bytów 18 20 5 5 8 25 - 28
14. Olimpia Elbląg 18 19 5 4 9 24 - 30
15. Lech II Poznań 18 17 5 2 11 28 - 35
16. Błękitni Stargard 17 17 5 2 10 17 - 36
17. Olimpia Grudziądz 18 16 4 4 10 16 - 32
18. Znicz Pruszków 18 16 4 4 10 16 - 33
19. Hutnik Kraków 17 13 4 1 12 21 - 42

  • Pogoń Siedlce została ukarana odjęciem 3 punktów za niedozwolone wspomaganie farmakologiczne.


1. kolejka - 29/30. sierpnia 2020 (Sobota / Niedziela)
Śląsk II Wrocław 0 : 1 Skra Częstochowa
KKS Kalisz 2 : 0 Błękitni Stargard
Wigry Suwałki 2 : 1 Olimpia Elbląg
Motor Lublin 1 : 2 Znicz Pruszków
Bytovia Bytów 2 : 0 Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice 4 : 2 Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów 2 : 1 Górnik Polkowice
Sokół Ostróda 2 : 0 Lech II Poznań
Hutnik Kraków 3 : 2 GKS Katowice
Pauza : Garbarnia Kraków
2. kolejka - 5/6. września 2020 (Sobota / Niedziela)
Lech II Poznań 6 : 3 Hutnik Kraków
Górnik Polkowice 3 : 0 Sokół Ostróda
Pogoń Siedlce 0 : 2 Stal Rzeszów
Olimpia Grudziądz 1 : 3 Chojniczanka Chojnice
Znicz Pruszków 1 : 1 Bytovia Bytów
Olimpia Elbląg 1 : 3 Motor Lublin 5. września 2020 17:00
Błękitni Stargard 1 : 0 Wigry Suwałki
Skra Częstochowa 1 : 0 KKS Kalisz
Garbarnia Kraków 1 : 3 Śląsk II Wrocław
Pauza : GKS Katowice
3. kolejka - 12/13. września 2020 (Sobota / Niedziela)
KKS Kalisz 1 : 2 Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki 2 : 1 Skra Częstochowa
Motor Lublin 2 : 2 Błękitni Stargard
Bytovia Bytów 1 : 0 Olimpia Elbląg
Chojniczanka Chojnice 2 : 0 Znicz Pruszków
Stal Rzeszów 0 : 1 Olimpia Grudziądz
Sokół Ostróda 0 : 1 Pogoń Siedlce
Hutnik Kraków 0 : 3 Górnik Polkowice
GKS Katowice 3 : 1 Lech II Poznań
Pauza : Śląsk II Wrocław
4. kolejka - 19/20. września 2020 (Sobota / Niedziela)
Górnik Polkowice 0 : 2 GKS Katowice
Pogoń Siedlce 2 : 1 Hutnik Kraków
Olimpia Grudziądz 0 : 4 Sokół Ostróda
Znicz Pruszków 0 : 2 Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg 0 : 0 Chojniczanka Chojnice 19. września 2020 17:00
Błękitni Stargard 1 : 4 Bytovia Bytów
Skra Częstochowa 1 : 1 Motor Lublin
Garbarnia Kraków 1 : 3 Wigry Suwałki
Śląsk II Wrocław 0 : 3 KKS Kalisz
Pauza : Lech II Poznań
5. kolejka - 26/27. września 2020 (Sobota / Niedziela)
Wigry Suwałki 2 : 0 Śląsk II Wrocław
Motor Lublin 1 : 1 Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów 0 : 1 Skra Częstochowa
Chojniczanka Chojnice 2 : 0 Błękitni Stargard
Stal Rzeszów 0 : 0 Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda 2 : 0 Znicz Pruszków
Hutnik Kraków 2 : 2 Olimpia Grudziądz
GKS Katowice 2 : 2 Pogoń Siedlce
Lech II Poznań 1 : 3 Górnik Polkowice
Pauza : KKS Kalisz
6. kolejka - 30. września 2020 (Środa)
Pogoń Siedlce 4 : 2 Lech II Poznań
Olimpia Grudziądz 1 : 3 GKS Katowice
Znicz Pruszków 1 : 0 Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg 3 : 3 Sokół Ostróda 29. września 2020 20:30
Błękitni Stargard 0 : 5 Stal Rzeszów
Skra Częstochowa 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków 2 : 2 Bytovia Bytów
Śląsk II Wrocław 1 : 1 Motor Lublin
KKS Kalisz 0 : 3 Wigry Suwałki
Pauza : Górnik Polkowice
7. kolejka - 3/4. października 2020 (Sobota / Niedziela)
Motor Lublin 0 : 3 KKS Kalisz
Bytovia Bytów 2 : 2 Śląsk II Wrocław
Chojniczanka Chojnice 3 : 1 Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów 3 : 2 Skra Częstochowa
Sokół Ostróda 0 : 2 Błękitni Stargard
Hutnik Kraków 1 : 0 Olimpia Elbląg
GKS Katowice 1 : 1 Znicz Pruszków
Lech II Poznań 1 : 2 Olimpia Grudziądz
Górnik Polkowice 4 : 2 Pogoń Siedlce
Pauza : Wigry Suwałki
8. kolejka - 10/11. października 2020 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Grudziądz 0 : 1 Górnik Polkowice
Znicz Pruszków 2 : 1 Lech II Poznań
Olimpia Elbląg 1 : 2 GKS Katowice
Błękitni Stargard 1 : 0 Hutnik Kraków
Skra Częstochowa 3 : 0 Sokół Ostróda
Garbarnia Kraków 0 : 0 Stal Rzeszów
Śląsk II Wrocław 2 : 0 Chojniczanka Chojnice
KKS Kalisz 2 : 1 Bytovia Bytów
Wigry Suwałki 1 : 0 Motor Lublin
Pauza : Pogoń Siedlce
9. kolejka - 17/18. października 2020 (Sobota / Niedziela)
Bytovia Bytów 1 : 2 Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice 3 : 0 KKS Kalisz
Stal Rzeszów 0 : 3 Śląsk II Wrocław
Sokół Ostróda 1 : 1 Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków 3 : 1 Skra Częstochowa
GKS Katowice 5 : 0 Błękitni Stargard
Lech II Poznań 2 : 3 Olimpia Elbląg
Górnik Polkowice 4 : 0 Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce 0 : 1 Olimpia Grudziądz
Pauza : Motor Lublin
10. kolejka - 24/25. października 2020 (Sobota / Niedziela)
Znicz Pruszków 1 : 2 Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg 0 : 3 Górnik Polkowice
Błękitni Stargard 1 : 0 Lech II Poznań
Skra Częstochowa 1 : 0 GKS Katowice
Garbarnia Kraków 2 : 1 Hutnik Kraków
Śląsk II Wrocław 0 : 2 Sokół Ostróda
KKS Kalisz 0 : 2 Stal Rzeszów
Wigry Suwałki 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
Motor Lublin 2 : 1 Bytovia Bytów
Pauza : Olimpia Grudziądz
11. kolejka - 4. listopada 2020 (Środa)
Chojniczanka Chojnice 0 : 0 Motor Lublin
Stal Rzeszów 1 : 2 Wigry Suwałki
Sokół Ostróda 1 : 4 KKS Kalisz
Hutnik Kraków 2 : 5 Śląsk II Wrocław
GKS Katowice 2 : 1 Garbarnia Kraków
Lech II Poznań 1 : 0 Skra Częstochowa
Górnik Polkowice 2 : 1 Błękitni Stargard
Pogoń Siedlce 4 : 3 Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz 1 : 1 Znicz Pruszków
Pauza : Bytovia Bytów
12. kolejka - 7/8. listopada 2020 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 3 : 1 Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard 1 : 2 Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa 1 : 3 Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków 2 : 4 Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław 0 : 3 GKS Katowice
KKS Kalisz 4 : 0 Hutnik Kraków
Wigry Suwałki 1 : 2 Sokół Ostróda
Motor Lublin 1 : 0 Stal Rzeszów
Bytovia Bytów 3 : 2 Chojniczanka Chojnice
Pauza : Znicz Pruszków
13. kolejka - 14/15. listopada 2020 (Sobota / Niedziela)
Stal Rzeszów 3 : 3 Bytovia Bytów
Sokół Ostróda 1 : 0 Motor Lublin
Hutnik Kraków 1 : 2 Wigry Suwałki
GKS Katowice 4 : 1 KKS Kalisz
Lech II Poznań 2 : 1 Śląsk II Wrocław
Górnik Polkowice 2 : 1 Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce 1 : 2 Skra Częstochowa
Olimpia Grudziądz 2 : 2 Błękitni Stargard
Znicz Pruszków 1 : 1 Olimpia Elbląg
Pauza : Chojniczanka Chojnice
14. kolejka - 21/22. listopada 2020 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Stargard 2 : 3 Znicz Pruszków
Skra Częstochowa 4 : 0 Olimpia Grudziądz
Garbarnia Kraków 0 : 0 Pogoń Siedlce
Śląsk II Wrocław 0 : 0 Górnik Polkowice
KKS Kalisz 2 : 0 Lech II Poznań
Wigry Suwałki 1 : 2 GKS Katowice
Motor Lublin 3 : 0 Hutnik Kraków
Bytovia Bytów 1 : 0 Sokół Ostróda
Chojniczanka Chojnice 2 : 1 Stal Rzeszów
Pauza : Olimpia Elbląg
15. kolejka - 28/29. listopada 2020 (Sobota / Niedziela)
Sokół Ostróda 3 : 0 Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków 3 : 1 Bytovia Bytów
GKS Katowice 2 : 1 Motor Lublin
Lech II Poznań 1 : 1 Wigry Suwałki
Górnik Polkowice 2 : 1 KKS Kalisz
Pogoń Siedlce 1 : 2 Śląsk II Wrocław
Olimpia Grudziądz 1 : 2 Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków 0 : 5 Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg 4 : 2 Błękitni Stargard
Pauza : Stal Rzeszów
16. kolejka - 2. grudnia 2020 (Środa)
Skra Częstochowa 0 : 1 Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków 2 : 1 Znicz Pruszków
Śląsk II Wrocław 2 : 1 Olimpia Grudziądz
KKS Kalisz 0 : 1 Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki : Górnik Polkowice
Motor Lublin 1 : 0 Lech II Poznań
Bytovia Bytów 1 : 2 GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice 4 : 1 Hutnik Kraków
Stal Rzeszów 3 : 2 Sokół Ostróda
Pauza : Błękitni Stargard
17. kolejka - 5/6. grudnia 2020 (Sobota / Niedziela)
Hutnik Kraków : Stal Rzeszów
GKS Katowice 1 : 2 Chojniczanka Chojnice
Lech II Poznań 1 : 1 Bytovia Bytów
Górnik Polkowice 1 : 1 Motor Lublin
Pogoń Siedlce 1 : 2 Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz 0 : 1 KKS Kalisz
Znicz Pruszków 1 : 3 Śląsk II Wrocław
Olimpia Elbląg 1 : 2 Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard 1 : 0 Skra Częstochowa
Pauza : Sokół Ostróda
18. kolejka - 12/13. grudnia 2020 (Sobota / Niedziela)
Garbarnia Kraków 3 : 0 Błękitni Stargard
Śląsk II Wrocław 3 : 1 Olimpia Elbląg
KKS Kalisz 1 : 0 Znicz Pruszków
Wigry Suwałki 1 : 1 Olimpia Grudziądz
Motor Lublin 3 : 3 Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów 0 : 2 Górnik Polkowice
Chojniczanka Chojnice 3 : 0 Lech II Poznań
Stal Rzeszów 0 : 1 GKS Katowice
Sokół Ostróda 3 : 0 Hutnik Kraków
Pauza : Skra Częstochowa
19. kolejka - 27/28. lutego 2021 (Sobota / Niedziela)
GKS Katowice 2 : 1 Sokół Ostróda
Lech II Poznań 5 : 1 Stal Rzeszów
Górnik Polkowice : Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce 2 : 0 Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz 1 : 0 Motor Lublin
Znicz Pruszków 1 : 2 Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg 1 : 0 KKS Kalisz 27. lutego 2021 14:00
Błękitni Stargard : Śląsk II Wrocław
Skra Częstochowa 1 : 0 Garbarnia Kraków
Pauza : Hutnik Kraków
20. kolejka - 6/7. marca 2021 (Sobota / Niedziela)
Skra Częstochowa : Śląsk II Wrocław
Błękitni Stargard : KKS Kalisz
Olimpia Elbląg : Wigry Suwałki
Znicz Pruszków : Motor Lublin
Olimpia Grudziądz : Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce : Chojniczanka Chojnice
Górnik Polkowice : Stal Rzeszów
Lech II Poznań : Sokół Ostróda
GKS Katowice : Hutnik Kraków
Pauza : Garbarnia Kraków
21. kolejka - 13/14. marca 2021 (Sobota / Niedziela)
Hutnik Kraków : Lech II Poznań
Sokół Ostróda : Górnik Polkowice
Stal Rzeszów : Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice : Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów : Znicz Pruszków
Motor Lublin : Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki : Błękitni Stargard
KKS Kalisz : Skra Częstochowa
Śląsk II Wrocław : Garbarnia Kraków
Pauza : GKS Katowice
22. kolejka - 17. marca 2021 (Środa)
Garbarnia Kraków : KKS Kalisz
Skra Częstochowa : Wigry Suwałki
Błękitni Stargard : Motor Lublin
Olimpia Elbląg : Bytovia Bytów
Znicz Pruszków : Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz : Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce : Sokół Ostróda
Górnik Polkowice : Hutnik Kraków
Lech II Poznań : GKS Katowice
Pauza : Śląsk II Wrocław
23. kolejka - 20/21. marca 2021 (Sobota / Niedziela)
GKS Katowice : Górnik Polkowice
Hutnik Kraków : Pogoń Siedlce
Sokół Ostróda : Olimpia Grudziądz
Stal Rzeszów : Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice : Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów : Błękitni Stargard
Motor Lublin : Skra Częstochowa
Wigry Suwałki : Garbarnia Kraków
KKS Kalisz : Śląsk II Wrocław
Pauza : Lech II Poznań
24. kolejka - 27/28. marca 2021 (Sobota / Niedziela)
Śląsk II Wrocław : Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków : Motor Lublin
Skra Częstochowa : Bytovia Bytów
Błękitni Stargard : Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg : Stal Rzeszów
Znicz Pruszków : Sokół Ostróda
Olimpia Grudziądz : Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce : GKS Katowice
Górnik Polkowice : Lech II Poznań
Pauza : KKS Kalisz
25. kolejka - 3. kwietnia 2021 (Sobota)
Lech II Poznań : Pogoń Siedlce
GKS Katowice : Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków : Znicz Pruszków
Sokół Ostróda : Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów : Błękitni Stargard
Chojniczanka Chojnice : Skra Częstochowa
Bytovia Bytów : Garbarnia Kraków
Motor Lublin : Śląsk II Wrocław
Wigry Suwałki : KKS Kalisz
Pauza : Górnik Polkowice
26. kolejka - 10/11. kwietnia 2021 (Sobota / Niedziela)
KKS Kalisz : Motor Lublin
Śląsk II Wrocław : Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków : Chojniczanka Chojnice
Skra Częstochowa : Stal Rzeszów
Błękitni Stargard : Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg : Hutnik Kraków
Znicz Pruszków : GKS Katowice
Olimpia Grudziądz : Lech II Poznań
Pogoń Siedlce : Górnik Polkowice
Pauza : Wigry Suwałki
27. kolejka - 14. kwietnia 2021 (Środa)
Górnik Polkowice : Olimpia Grudziądz
Lech II Poznań : Znicz Pruszków
GKS Katowice : Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków : Błękitni Stargard
Sokół Ostróda : Skra Częstochowa
Stal Rzeszów : Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice : Śląsk II Wrocław
Bytovia Bytów : KKS Kalisz
Motor Lublin : Wigry Suwałki
Pauza : Pogoń Siedlce
28. kolejka - 17/18. kwietnia 2021 (Sobota / Niedziela)
Wigry Suwałki : Bytovia Bytów
KKS Kalisz : Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław : Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków : Sokół Ostróda
Skra Częstochowa : Hutnik Kraków
Błękitni Stargard : GKS Katowice
Olimpia Elbląg : Lech II Poznań
Znicz Pruszków : Górnik Polkowice
Olimpia Grudziądz : Pogoń Siedlce
Pauza : Motor Lublin
29. kolejka - 24/25. kwietnia 2021 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce : Znicz Pruszków
Górnik Polkowice : Olimpia Elbląg
Lech II Poznań : Błękitni Stargard
GKS Katowice : Skra Częstochowa
Hutnik Kraków : Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda : Śląsk II Wrocław
Stal Rzeszów : KKS Kalisz
Chojniczanka Chojnice : Wigry Suwałki
Bytovia Bytów : Motor Lublin
Pauza : Olimpia Grudziądz
30. kolejka - 28. kwietnia 2021 (Środa)
Motor Lublin : Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki : Stal Rzeszów
KKS Kalisz : Sokół Ostróda
Śląsk II Wrocław : Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków : GKS Katowice
Skra Częstochowa : Lech II Poznań
Błękitni Stargard : Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg : Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków : Olimpia Grudziądz
Pauza : Bytovia Bytów
31. kolejka - 1/2. maja 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Grudziądz : Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce : Błękitni Stargard
Górnik Polkowice : Skra Częstochowa
Lech II Poznań : Garbarnia Kraków
GKS Katowice : Śląsk II Wrocław
Hutnik Kraków : KKS Kalisz
Sokół Ostróda : Wigry Suwałki
Stal Rzeszów : Motor Lublin
Chojniczanka Chojnice : Bytovia Bytów
Pauza : Znicz Pruszków
32. kolejka - 8/9. maja 2021 (Sobota / Niedziela)
Bytovia Bytów : Stal Rzeszów
Motor Lublin : Sokół Ostróda
Wigry Suwałki : Hutnik Kraków
KKS Kalisz : GKS Katowice
Śląsk II Wrocław : Lech II Poznań
Garbarnia Kraków : Górnik Polkowice
Skra Częstochowa : Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard : Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg : Znicz Pruszków
Pauza : Chojniczanka Chojnice
33. kolejka - 15/16. maja 2021 (Sobota / Niedziela)
Znicz Pruszków : Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz : Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce : Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice : Śląsk II Wrocław
Lech II Poznań : KKS Kalisz
GKS Katowice : Wigry Suwałki
Hutnik Kraków : Motor Lublin
Sokół Ostróda : Bytovia Bytów
Stal Rzeszów : Chojniczanka Chojnice
Pauza : Olimpia Elbląg
34. kolejka - 19. maja 2021 (Środa)
Chojniczanka Chojnice : Sokół Ostróda
Bytovia Bytów : Hutnik Kraków
Motor Lublin : GKS Katowice
Wigry Suwałki : Lech II Poznań
KKS Kalisz : Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław : Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków : Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa : Znicz Pruszków
Błękitni Stargard : Olimpia Elbląg
Pauza : Stal Rzeszów
35. kolejka - 22/23. maja 2021 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg : Skra Częstochowa
Znicz Pruszków : Garbarnia Kraków
Olimpia Grudziądz : Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce : KKS Kalisz
Górnik Polkowice : Wigry Suwałki
Lech II Poznań : Motor Lublin
GKS Katowice : Bytovia Bytów
Hutnik Kraków : Chojniczanka Chojnice
Sokół Ostróda : Stal Rzeszów
Pauza : Błękitni Stargard
36. kolejka - 29/30. maja 2021 (Sobota / Niedziela)
Stal Rzeszów : Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice : GKS Katowice
Bytovia Bytów : Lech II Poznań
Motor Lublin : Górnik Polkowice
Wigry Suwałki : Pogoń Siedlce
KKS Kalisz : Olimpia Grudziądz
Śląsk II Wrocław : Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków : Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa : Błękitni Stargard
Pauza : Sokół Ostróda
37. kolejka - 5/6. czerwca 2021 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Stargard : Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg : Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków : KKS Kalisz
Olimpia Grudziądz : Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce : Motor Lublin
Górnik Polkowice : Bytovia Bytów
Lech II Poznań : Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice : Stal Rzeszów
Hutnik Kraków : Sokół Ostróda
Pauza : Skra Częstochowa
38. kolejka - 12/13. czerwca 2021 (Sobota / Niedziela)
Sokół Ostróda : GKS Katowice
Stal Rzeszów : Lech II Poznań
Chojniczanka Chojnice : Górnik Polkowice
Bytovia Bytów : Pogoń Siedlce
Motor Lublin : Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki : Znicz Pruszków
KKS Kalisz : Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław : Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków : Skra Częstochowa
Pauza : Hutnik Kraków
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.039819955825806