Piątek, 26.04.2024, Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

Porażka i zawiedzeni kibice po meczu. Olimpia - Błękitni Stargard 0:3

27.06.2020, 18:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Porażka i zawiedzeni kibice po meczu. Olimpia -  Błękitni Stargard 0:3

Dziś, w ramach 28 kolejki piłkarskiej II ligi, Olimpia przegrała na własnym stadionie z Błekitnymi Stargard 0:3 (0:2). Nie na taki wynik czekali kibice, którzy po kilku miesiącach przerwy przyszli dopingować swoim piłkarzom. Druga z rzędu porażka i Olimpia traci dystans do czołówki tabeli. Zobacz zdjęcia z meczu.

Co przyczyniło sie do kolejnej porażki? Można wymieniać : słaba gra, brak Lewandowskiego, wystawienie siedmiu młodzieżowców przez Kaczmarczyka w podstawowym składzie. Wszystko po trochu.

Dzisiejszy mecz goście rozpoczeli od wysokiego C i po piętnastu minutach na tablicy było 0:2 dla Błękitnych. Stracone bramki jeszcze bardziej podcięły skrzydła młodzieży Olimpii i do końca pierwszej połowy goście kontrolowali przebieg spotkania. Drugą polowę Olimpia rozpoczęła z kolejnymi dwoma młodzieżowcami w składzie. Brak doświadczenia przeciwko drugoligowemy cwanictwu przyniósło kolejną bramkę dla gości w 67 minucie. Olimpia nic nie miała do powiedzenia przez całe spotkanie. Można tu jeszcze wspomnieć, że elblązanie zaliczyli kolejną czerwoną kartkę w osobie Oskara Ryki w 90 minucie meczu.

Olimpia kolejną szansę na punkty będzie miała już w najbliższą środę 01 lipca. O godz. 16.00 podejmować będzie przy Agrykola Pogoń Siedlce.

Mimo kolejnej porażki, Olimpia utrzymała piątą pozycję w tabeli. Zajmująca szóstą pozycje Bytovia przegrała wyjazdowy mecz z Górnikiem Łęczna 0:2.

Olimpia Elbląg  - Błękitni Stargard 0:3 (0:2)

Bramki w meczu 0:1 – Cywiński (13. min.), 0:2 – Paczuk (15. min.), 0:3 – Paczuk (67. min.)

Olimpia Elbląg: Rutkowski – Sedlewski (82' Bucio), Kiełtyka, Wenger, Jabłoński (67' Rozumowski), Morys, Bednarski, Ryk, Krasa Filipczyk, Branecki