Czwartek, 1.10.2020, Imieniny: Danuta, Igor, Remigiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2020/2021

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka Ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

II liga - 2019/2020


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Górnik Łęczna 34 63 18 9 7 47 - 37
2. Widzew Łódź 34 59 17 8 9 65 - 37
3. GKS Katowice 34 59 17 8 9 57 - 40
4. Bytovia Bytów 34 52 14 10 10 50 - 48
5. Resovia Rzeszów 34 52 13 13 8 50 - 32
6. Stal Rzeszów 34 51 15 6 13 55 - 44
7. Garbarnia Kraków 34 50 14 8 12 46 - 40
8. Olimpia Elbląg 34 50 13 11 10 46 - 38
9. Znicz Pruszków 34 49 15 4 15 49 - 52
10. Pogoń Siedlce 34 49 15 4 15 54 - 53
11. Górnik Polkowice 34 48 13 9 12 60 - 47
12. Błękitni Stargard 34 47 14 5 15 54 - 53
13. Lech II Poznań 34 47 12 11 11 49 - 47
14. Skra Częstochowa 34 47 13 8 13 37 - 44
15. Stal Stalowa Wola 34 46 13 7 14 45 - 49
16. Elana Toruń 34 41 11 8 15 50 - 54
17. Legionovia Legionowo 34 24 6 6 22 33 - 64
18. Gryf Wejherowo 34 14 3 5 26 23 - 91



1. kolejka - 27/28. lipca 2019 (Sobota / Niedziela)
Stal Rzeszów 3 : 2 Pogoń Siedlce
Legionovia Legionowo 2 : 0 Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków 0 : 1 Górnik Łęczna
Górnik Polkowice 1 : 2 Błękitni Stargard
Elana Toruń 2 : 1 Bytovia Bytów
GKS Katowice 1 : 3 Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola 1 : 3 Resovia Rzeszów
Olimpia Elbląg 4 : 0 Lech II Poznań 28. lipca 2019 19:00
Gryf Wejherowo 1 : 2 Widzew Łódź
2. kolejka - 3/4. sierpnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 0 : 0 Resovia Rzeszów
Znicz Pruszków 4 : 1 Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo 0 : 2 GKS Katowice
Bytovia Bytów 2 : 1 Widzew Łódź
Błękitni Stargard 1 : 0 Elana Toruń
Olimpia Elbląg 1 : 1 Górnik Polkowice 3. sierpnia 2019 19:00
Górnik Łęczna 0 : 0 Lech II Poznań
Skra Częstochowa 1 : 3 Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów 3 : 1 Legionovia Legionowo
3. kolejka - 10/11. sierpnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Legionovia Legionowo 1 : 3 Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków 2 : 1 Stal Rzeszów
Lech II Poznań 2 : 0 Skra Częstochowa
Górnik Polkowice 1 : 1 Górnik Łęczna
Elana Toruń 0 : 2 Olimpia Elbląg 10. sierpnia 2019 17:00
Widzew Łódź 2 : 0 Błękitni Stargard
GKS Katowice 1 : 2 Bytovia Bytów
Stal Stalowa Wola 0 : 0 Gryf Wejherowo
Resovia Rzeszów 3 : 0 Znicz Pruszków
4. kolejka - 17/18. sierpnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 0 : 1 Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo 0 : 3 Resovia Rzeszów
Bytovia Bytów 4 : 1 Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard 1 : 3 GKS Katowice
Olimpia Elbląg 1 : 1 Widzew Łódź 17. sierpnia 2019 19:00
Górnik Łęczna 1 : 3 Elana Toruń
Skra Częstochowa 1 : 0 Górnik Polkowice
Stal Rzeszów 2 : 0 Lech II Poznań
Legionovia Legionowo 0 : 2 Garbarnia Kraków
5. kolejka - 21. sierpnia 2019 (Środa)
Garbarnia Kraków 0 : 0 Pogoń Siedlce
Lech II Poznań 2 : 1 Legionovia Legionowo
Górnik Polkowice 1 : 2 Stal Rzeszów
Elana Toruń 1 : 1 Skra Częstochowa
Widzew Łódź 2 : 2 Górnik Łęczna
GKS Katowice 1 : 1 Olimpia Elbląg 21. sierpnia 2019 19:00
Stal Stalowa Wola 0 : 1 Błękitni Stargard
Resovia Rzeszów 1 : 1 Bytovia Bytów
Znicz Pruszków 2 : 1 Gryf Wejherowo
6. kolejka - 24/25. sierpnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 1 : 0 Gryf Wejherowo
Bytovia Bytów 2 : 2 Znicz Pruszków
Błękitni Stargard 1 : 2 Resovia Rzeszów
Olimpia Elbląg 0 : 1 Stal Stalowa Wola 25. sierpnia 2019 19:00
Górnik Łęczna 1 : 0 GKS Katowice
Skra Częstochowa 1 : 0 Widzew Łódź
Stal Rzeszów 1 : 0 Elana Toruń
Legionovia Legionowo 1 : 2 Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków 1 : 0 Lech II Poznań
7. kolejka - 2019-08-31 / 2019-09-01 (Sobota / Niedziela)
Lech II Poznań 2 : 0 Pogoń Siedlce
Górnik Polkowice 1 : 1 Garbarnia Kraków
Elana Toruń 4 : 1 Legionovia Legionowo
Widzew Łódź 3 : 1 Stal Rzeszów
GKS Katowice 2 : 0 Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola 1 : 3 Górnik Łęczna
Resovia Rzeszów 0 : 1 Olimpia Elbląg 1. września 2019 13:05
Znicz Pruszków 2 : 3 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 1 : 1 Bytovia Bytów
8. kolejka - 7/8. września 2019 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 3 : 1 Bytovia Bytów
Błękitni Stargard 2 : 1 Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg 1 : 2 Znicz Pruszków 8. września 2019 13:05
Górnik Łęczna 2 : 1 Resovia Rzeszów
Skra Częstochowa 0 : 0 Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów 1 : 1 GKS Katowice
Legionovia Legionowo 0 : 2 Widzew Łódź
Garbarnia Kraków 0 : 0 Elana Toruń
Lech II Poznań 0 : 3 Górnik Polkowice 18. września 2019
9. kolejka - 14/15. września 2019 (Sobota / Niedziela)
Górnik Polkowice 1 : 1 Pogoń Siedlce
Elana Toruń 2 : 4 Lech II Poznań
Widzew Łódź 1 : 1 Garbarnia Kraków
GKS Katowice 3 : 1 Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola 1 : 2 Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów 2 : 0 Skra Częstochowa
Znicz Pruszków 1 : 2 Górnik Łęczna
Gryf Wejherowo 1 : 4 Olimpia Elbląg 15. września 2019 17:00
Bytovia Bytów 1 : 0 Błękitni Stargard
10. kolejka - 21/22. września 2019 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 3 : 2 Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg 2 : 1 Bytovia Bytów 21. września 2019 19:00
Górnik Łęczna 1 : 0 Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa 2 : 1 Znicz Pruszków
Stal Rzeszów 1 : 1 Resovia Rzeszów
Legionovia Legionowo 0 : 1 Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków 1 : 3 GKS Katowice
Lech II Poznań 1 : 2 Widzew Łódź
Górnik Polkowice 3 : 0 Elana Toruń
11. kolejka - 28/29. września 2019 (Sobota / Niedziela)
Elana Toruń 2 : 1 Pogoń Siedlce
Widzew Łódź 1 : 0 Górnik Polkowice
GKS Katowice 2 : 0 Lech II Poznań
Stal Stalowa Wola 3 : 1 Garbarnia Kraków
Resovia Rzeszów 3 : 0 Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków 2 : 2 Stal Rzeszów
Gryf Wejherowo 2 : 1 Skra Częstochowa
Bytovia Bytów 2 : 1 Górnik Łęczna
Błękitni Stargard 2 : 1 Olimpia Elbląg 29. września 2019 14:00
12. kolejka - 5/6. października 2019 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 0 : 1 Olimpia Elbląg 5. października 2019 15:00
Górnik Łęczna 1 : 0 Błękitni Stargard
Skra Częstochowa 3 : 2 Bytovia Bytów
Stal Rzeszów 1 : 2 Gryf Wejherowo
Legionovia Legionowo 0 : 0 Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków 0 : 2 Resovia Rzeszów
Lech II Poznań 2 : 2 Stal Stalowa Wola
Górnik Polkowice 0 : 1 GKS Katowice
Elana Toruń 0 : 1 Widzew Łódź
13. kolejka - 12/13. października 2019 (Sobota / Niedziela)
Widzew Łódź 7 : 3 Pogoń Siedlce
GKS Katowice 2 : 0 Elana Toruń
Stal Stalowa Wola 0 : 3 Górnik Polkowice
Resovia Rzeszów 3 : 2 Lech II Poznań
Znicz Pruszków 0 : 1 Garbarnia Kraków 29. października 2019
Gryf Wejherowo 1 : 2 Legionovia Legionowo
Bytovia Bytów 3 : 2 Stal Rzeszów
Błękitni Stargard 3 : 0 Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg 1 : 1 Górnik Łęczna
14. kolejka - 19/20. października 2019 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 3 : 4 Górnik Łęczna
Skra Częstochowa 0 : 2 Olimpia Elbląg 19. października 2019 15:00
Stal Rzeszów 3 : 1 Błękitni Stargard
Legionovia Legionowo 1 : 1 Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków 1 : 1 Gryf Wejherowo
Lech II Poznań 0 : 1 Znicz Pruszków
Górnik Polkowice 2 : 2 Resovia Rzeszów
Elana Toruń 1 : 1 Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź 1 : 1 GKS Katowice
15. kolejka - 26/27. października 2019 (Sobota / Niedziela)
GKS Katowice 2 : 1 Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola 0 : 1 Widzew Łódź
Resovia Rzeszów 2 : 1 Elana Toruń
Znicz Pruszków 2 : 4 Górnik Polkowice
Gryf Wejherowo 1 : 2 Lech II Poznań
Bytovia Bytów 2 : 1 Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard 2 : 1 Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg 1 : 0 Stal Rzeszów 27. października 2019 13:05
Górnik Łęczna 1 : 1 Skra Częstochowa
16. kolejka - 2/3. listopada 2019 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 2 : 0 Skra Częstochowa
Stal Rzeszów 0 : 1 Górnik Łęczna
Legionovia Legionowo 2 : 2 Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków 1 : 1 Błękitni Stargard
Lech II Poznań 3 : 0 Bytovia Bytów
Górnik Polkowice 5 : 0 Gryf Wejherowo
Elana Toruń 2 : 1 Znicz Pruszków
Widzew Łódź 0 : 1 Resovia Rzeszów
GKS Katowice 2 : 1 Stal Stalowa Wola
17. kolejka - 9/10. listopada 2019 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 2 : 1 Pogoń Siedlce
Resovia Rzeszów 2 : 2 GKS Katowice
Znicz Pruszków 0 : 6 Widzew Łódź
Gryf Wejherowo 0 : 0 Elana Toruń
Bytovia Bytów 2 : 0 Górnik Polkowice
Błękitni Stargard 2 : 2 Lech II Poznań
Olimpia Elbląg 1 : 1 Garbarnia Kraków 9. listopada 2019 18:00
Górnik Łęczna 2 : 0 Legionovia Legionowo
Skra Częstochowa 1 : 2 Stal Rzeszów
18. kolejka - 16/17. listopada 2019 (Sobota / Niedziela)
Lech II Poznań 1 : 1 Olimpia Elbląg 16. listopada 2019 13:00
Widzew Łódź 4 : 0 Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce 2 : 1 Stal Rzeszów
Skra Częstochowa 1 : 0 Legionovia Legionowo 27. listopada 2019
Górnik Łęczna 1 : 0 Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard 3 : 2 Górnik Polkowice
Bytovia Bytów 1 : 1 Elana Toruń
Znicz Pruszków 2 : 1 GKS Katowice
Resovia Rzeszów 3 : 2 Stal Stalowa Wola
19. kolejka - 23/24. listopada 2019 (Sobota / Niedziela)
Resovia Rzeszów 0 : 1 Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola 2 : 1 Znicz Pruszków
GKS Katowice 4 : 0 Gryf Wejherowo
Widzew Łódź 4 : 0 Bytovia Bytów
Elana Toruń 3 : 2 Błękitni Stargard
Górnik Polkowice 1 : 1 Olimpia Elbląg 23. listopada 2019 16:00
Lech II Poznań 1 : 1 Górnik Łęczna
Garbarnia Kraków 0 : 2 Skra Częstochowa
Legionovia Legionowo 0 : 3 Stal Rzeszów
20. kolejka - 2019-11-30 / 2019-12-01 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 1 : 2 Legionovia Legionowo
Stal Rzeszów 2 : 3 Garbarnia Kraków
Skra Częstochowa 0 : 0 Lech II Poznań
Górnik Łęczna 2 : 1 Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg 0 : 2 Elana Toruń 30. listopada 2019 17:00
Błękitni Stargard 1 : 3 Widzew Łódź
Bytovia Bytów 1 : 2 GKS Katowice
Gryf Wejherowo 2 : 3 Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków 2 : 1 Resovia Rzeszów
21. kolejka - 2020-02-29 / 2020-03-01 (Sobota / Niedziela)
Znicz Pruszków 2 : 1 Pogoń Siedlce
Resovia Rzeszów 6 : 0 Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola 0 : 0 Bytovia Bytów
GKS Katowice 2 : 2 Błękitni Stargard
Widzew Łódź 2 : 2 Olimpia Elbląg 1. marca 2020
Elana Toruń 5 : 0 Górnik Łęczna
Górnik Polkowice 4 : 1 Skra Częstochowa
Lech II Poznań 2 : 1 Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków 3 : 1 Legionovia Legionowo
22. kolejka - 7/8. marca 2020 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 1 : 0 Garbarnia Kraków
Legionovia Legionowo 0 : 0 Lech II Poznań
Stal Rzeszów 1 : 2 Górnik Polkowice
Skra Częstochowa 1 : 0 Elana Toruń
Górnik Łęczna 1 : 2 Widzew Łódź
Olimpia Elbląg 3 : 1 GKS Katowice 7. marca 2020 17:00
Błękitni Stargard 0 : 0 Stal Stalowa Wola
Bytovia Bytów 1 : 0 Resovia Rzeszów
Gryf Wejherowo 1 : 0 Znicz Pruszków
23. kolejka - 3. czerwca 2020 (Środa)
Gryf Wejherowo 2 : 3 Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków 0 : 2 Bytovia Bytów
Resovia Rzeszów 1 : 1 Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola 2 : 2 Olimpia Elbląg 3. czerwca 2020
GKS Katowice 2 : 1 Górnik Łęczna
Widzew Łódź 1 : 2 Skra Częstochowa
Elana Toruń 1 : 4 Stal Rzeszów
Górnik Polkowice 1 : 2 Legionovia Legionowo
Lech II Poznań 2 : 2 Garbarnia Kraków
24. kolejka - 6/7. czerwca 2020 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 1 : 2 Lech II Poznań
Garbarnia Kraków 4 : 0 Górnik Polkowice
Legionovia Legionowo 1 : 2 Elana Toruń
Stal Rzeszów 0 : 0 Widzew Łódź
Skra Częstochowa 1 : 0 GKS Katowice
Górnik Łęczna 1 : 2 Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg 2 : 1 Resovia Rzeszów 7. czerwca 2020 16:00
Błękitni Stargard 4 : 3 Znicz Pruszków
Bytovia Bytów 1 : 1 Gryf Wejherowo
25. kolejka - 13/14. czerwca 2020 (Sobota / Niedziela)
Bytovia Bytów 1 : 2 Pogoń Siedlce
Gryf Wejherowo 1 : 3 Błękitni Stargard
Znicz Pruszków 0 : 0 Olimpia Elbląg 13. czerwca 2020
Resovia Rzeszów 1 : 1 Górnik Łęczna
Stal Stalowa Wola 1 : 2 Skra Częstochowa
GKS Katowice 3 : 2 Stal Rzeszów
Widzew Łódź 1 : 2 Legionovia Legionowo
Elana Toruń 1 : 0 Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice 1 : 1 Lech II Poznań
26. kolejka - 17. czerwca 2020 (Środa)
Pogoń Siedlce 1 : 3 Górnik Polkowice
Lech II Poznań 2 : 2 Elana Toruń
Garbarnia Kraków 1 : 3 Widzew Łódź
Legionovia Legionowo 2 : 2 GKS Katowice
Stal Rzeszów 0 : 3 Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa 0 : 0 Resovia Rzeszów
Górnik Łęczna 1 : 0 Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg 3 : 1 Gryf Wejherowo 17. czerwca 2020 16:00
Błękitni Stargard 1 : 3 Bytovia Bytów
27. kolejka - 20/21. czerwca 2020 (Sobota / Niedziela)
Błękitni Stargard 2 : 3 Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów 1 : 0 Olimpia Elbląg 21. czerwca 2020 16:00
Gryf Wejherowo 1 : 2 Górnik Łęczna
Znicz Pruszków 2 : 1 Skra Częstochowa
Resovia Rzeszów 0 : 0 Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola 2 : 0 Legionovia Legionowo
GKS Katowice 2 : 0 Garbarnia Kraków
Widzew Łódź 3 : 2 Lech II Poznań
Elana Toruń 1 : 4 Górnik Polkowice
28. kolejka - 27/28. czerwca 2020 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 3 : 1 Elana Toruń
Górnik Polkowice 4 : 3 Widzew Łódź
Lech II Poznań 3 : 2 GKS Katowice
Garbarnia Kraków 2 : 0 Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo 0 : 0 Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów 1 : 2 Znicz Pruszków
Skra Częstochowa 7 : 0 Gryf Wejherowo
Górnik Łęczna 2 : 0 Bytovia Bytów
Olimpia Elbląg 0 : 3 Błękitni Stargard 27. czerwca 2020 16:00
29. kolejka - 1. lipca 2020 (Środa)
Olimpia Elbląg 1 : 0 Pogoń Siedlce 1. lipca 2020 16:00
Błękitni Stargard 1 : 2 Górnik Łęczna
Bytovia Bytów 1 : 1 Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo 0 : 2 Stal Rzeszów
Znicz Pruszków 4 : 0 Legionovia Legionowo
Resovia Rzeszów 1 : 2 Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola 2 : 1 Lech II Poznań
GKS Katowice 1 : 2 Górnik Polkowice
Widzew Łódź 1 : 1 Elana Toruń
30. kolejka - 4/5. lipca 2020 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 3 : 1 Widzew Łódź
Elana Toruń 1 : 2 GKS Katowice
Górnik Polkowice 0 : 3 Stal Stalowa Wola
Lech II Poznań 2 : 0 Resovia Rzeszów
Garbarnia Kraków 1 : 0 Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo 5 : 2 Gryf Wejherowo
Stal Rzeszów 2 : 1 Bytovia Bytów
Skra Częstochowa 2 : 1 Błękitni Stargard
Górnik Łęczna 1 : 0 Olimpia Elbląg 5. lipca 2020
31. kolejka - 11/12. lipca 2020 (Sobota / Niedziela)
Górnik Łęczna 2 : 3 Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg 1 : 2 Skra Częstochowa 11. lipca 2020 16:00
Błękitni Stargard 0 : 1 Stal Rzeszów
Bytovia Bytów 4 : 3 Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo 0 : 4 Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków 1 : 2 Lech II Poznań
Resovia Rzeszów 1 : 1 Górnik Polkowice
Stal Stalowa Wola 5 : 1 Elana Toruń
GKS Katowice 1 : 1 Widzew Łódź
32. kolejka - 15. lipca 2020 (Środa)
Pogoń Siedlce 0 : 2 GKS Katowice
Widzew Łódź 3 : 0 Stal Stalowa Wola
Elana Toruń 2 : 2 Resovia Rzeszów
Górnik Polkowice 1 : 2 Znicz Pruszków
Lech II Poznań 5 : 0 Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków 1 : 2 Bytovia Bytów
Legionovia Legionowo 0 : 1 Błękitni Stargard
Stal Rzeszów 2 : 0 Olimpia Elbląg 15. lipca 2020 17:00
Skra Częstochowa 0 : 0 Górnik Łęczna
33. kolejka - 18/19. lipca 2020 (Sobota / Niedziela)
Skra Częstochowa 2 : 2 Pogoń Siedlce
Górnik Łęczna 2 : 2 Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg 2 : 1 Legionovia Legionowo 19. lipca 2020 16:00
Błękitni Stargard 2 : 3 Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów 1 : 1 Lech II Poznań
Gryf Wejherowo 0 : 3 Górnik Polkowice
Znicz Pruszków 3 : 2 Elana Toruń
Resovia Rzeszów 1 : 0 Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola 2 : 0 GKS Katowice
34. kolejka - 25/26. lipca 2020 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 3 : 0 Stal Stalowa Wola
GKS Katowice 1 : 1 Resovia Rzeszów
Widzew Łódź 0 : 1 Znicz Pruszków
Elana Toruń 6 : 0 Gryf Wejherowo
Górnik Polkowice 2 : 2 Bytovia Bytów
Lech II Poznań 0 : 3 Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków 3 : 2 Olimpia Elbląg 25. lipca 2020 17:00
Legionovia Legionowo 0 : 2 Górnik Łęczna
Stal Rzeszów 4 : 0 Skra Częstochowa
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.