Poniedziałek, 16.12.2019, Imieniny: Albina, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

II liga - 2019/2020


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Widzew Łódź 20 43 13 4 3 44 - 16
2. Górnik Łęczna 20 42 12 6 2 29 - 18
3. GKS Katowice 20 40 12 4 4 36 - 19
4. Resovia Rzeszów 20 38 11 5 4 35 - 19
5. Olimpia Elbląg 20 32 8 8 4 28 - 18
6. Stal Rzeszów 20 30 9 3 8 33 - 28
7. Bytovia Bytów 20 29 8 5 7 30 - 32
8. Błękitni Stargard 20 29 9 2 9 30 - 32
9. Znicz Pruszków 20 27 8 3 9 29 - 35
10. Elana Toruń 20 26 7 5 8 24 - 26
11. Garbarnia Kraków 20 25 6 7 7 20 - 23
12. Górnik Polkowice 20 24 6 6 8 32 - 24
13. Pogoń Siedlce 20 24 7 3 10 28 - 32
14. Lech II Poznań 20 24 6 6 8 24 - 28
15. Stal Stalowa Wola 20 22 6 4 10 23 - 34
16. Skra Częstochowa 20 22 6 4 10 15 - 27
17. Legionovia Legionowo 20 12 3 3 14 16 - 38
18. Gryf Wejherowo 20 10 2 4 14 14 - 41



1. kolejka - 27/28. lipca 2019 (Sobota / Niedziela)
Stal Rzeszów 3 : 2 Pogoń Siedlce
Legionovia Legionowo 2 : 0 Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków 0 : 1 Górnik Łęczna
Górnik Polkowice 1 : 2 Błękitni Stargard
Elana Toruń 2 : 1 Bytovia Bytów
GKS Katowice 1 : 3 Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola 1 : 3 Resovia Rzeszów
Olimpia Elbląg 4 : 0 Lech II Poznań 28. lipca 2019 19:00
Gryf Wejherowo 1 : 2 Widzew Łódź
2. kolejka - 3/4. sierpnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 0 : 0 Resovia Rzeszów
Znicz Pruszków 4 : 1 Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo 0 : 2 GKS Katowice
Bytovia Bytów 2 : 1 Widzew Łódź
Błękitni Stargard 1 : 0 Elana Toruń
Olimpia Elbląg 1 : 1 Górnik Polkowice 3. sierpnia 2019 19:00
Górnik Łęczna 0 : 0 Lech II Poznań
Skra Częstochowa 1 : 3 Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów 3 : 1 Legionovia Legionowo
3. kolejka - 10/11. sierpnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Legionovia Legionowo 1 : 3 Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków 2 : 1 Stal Rzeszów
Lech II Poznań 2 : 0 Skra Częstochowa
Górnik Polkowice 1 : 1 Górnik Łęczna
Elana Toruń 0 : 2 Olimpia Elbląg 10. sierpnia 2019 17:00
Widzew Łódź 2 : 0 Błękitni Stargard
GKS Katowice 1 : 2 Bytovia Bytów
Stal Stalowa Wola 0 : 0 Gryf Wejherowo
Resovia Rzeszów 3 : 0 Znicz Pruszków
4. kolejka - 17/18. sierpnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 0 : 1 Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo 0 : 3 Resovia Rzeszów
Bytovia Bytów 4 : 1 Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard 1 : 3 GKS Katowice
Olimpia Elbląg 1 : 1 Widzew Łódź 17. sierpnia 2019 19:00
Górnik Łęczna 1 : 3 Elana Toruń
Skra Częstochowa 1 : 0 Górnik Polkowice
Stal Rzeszów 2 : 0 Lech II Poznań
Legionovia Legionowo 0 : 2 Garbarnia Kraków
5. kolejka - 21. sierpnia 2019 (Środa)
Garbarnia Kraków 0 : 0 Pogoń Siedlce
Lech II Poznań 2 : 1 Legionovia Legionowo
Górnik Polkowice 1 : 2 Stal Rzeszów
Elana Toruń 1 : 1 Skra Częstochowa
Widzew Łódź 2 : 2 Górnik Łęczna
GKS Katowice 1 : 1 Olimpia Elbląg 21. sierpnia 2019 19:00
Stal Stalowa Wola 0 : 1 Błękitni Stargard
Resovia Rzeszów 1 : 1 Bytovia Bytów
Znicz Pruszków 2 : 1 Gryf Wejherowo
6. kolejka - 24/25. sierpnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 1 : 0 Gryf Wejherowo
Bytovia Bytów 2 : 2 Znicz Pruszków
Błękitni Stargard 1 : 2 Resovia Rzeszów
Olimpia Elbląg 0 : 1 Stal Stalowa Wola 25. sierpnia 2019 19:00
Górnik Łęczna 1 : 0 GKS Katowice
Skra Częstochowa 1 : 0 Widzew Łódź
Stal Rzeszów 1 : 0 Elana Toruń
Legionovia Legionowo 1 : 2 Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków 1 : 0 Lech II Poznań
7. kolejka - 2019-08-31 / 2019-09-01 (Sobota / Niedziela)
Lech II Poznań 2 : 0 Pogoń Siedlce
Górnik Polkowice 1 : 1 Garbarnia Kraków
Elana Toruń 4 : 1 Legionovia Legionowo
Widzew Łódź 3 : 1 Stal Rzeszów
GKS Katowice 2 : 0 Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola 1 : 3 Górnik Łęczna
Resovia Rzeszów 0 : 1 Olimpia Elbląg 1. września 2019 13:05
Znicz Pruszków 2 : 3 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 1 : 1 Bytovia Bytów
8. kolejka - 7/8. września 2019 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 3 : 1 Bytovia Bytów
Błękitni Stargard 2 : 1 Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg 1 : 2 Znicz Pruszków 8. września 2019 13:05
Górnik Łęczna 2 : 1 Resovia Rzeszów
Skra Częstochowa 0 : 0 Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów 1 : 1 GKS Katowice
Legionovia Legionowo 0 : 2 Widzew Łódź
Garbarnia Kraków 0 : 0 Elana Toruń
Lech II Poznań 0 : 3 Górnik Polkowice 18. września 2019
9. kolejka - 14/15. września 2019 (Sobota / Niedziela)
Górnik Polkowice 1 : 1 Pogoń Siedlce
Elana Toruń 2 : 4 Lech II Poznań
Widzew Łódź 1 : 1 Garbarnia Kraków
GKS Katowice 3 : 1 Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola 1 : 2 Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów 2 : 0 Skra Częstochowa
Znicz Pruszków 1 : 2 Górnik Łęczna
Gryf Wejherowo 1 : 4 Olimpia Elbląg 15. września 2019 17:00
Bytovia Bytów 1 : 0 Błękitni Stargard
10. kolejka - 21/22. września 2019 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 3 : 2 Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg 2 : 1 Bytovia Bytów 21. września 2019 19:00
Górnik Łęczna 1 : 0 Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa 2 : 1 Znicz Pruszków
Stal Rzeszów 1 : 1 Resovia Rzeszów
Legionovia Legionowo 0 : 1 Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków 1 : 3 GKS Katowice
Lech II Poznań 1 : 2 Widzew Łódź
Górnik Polkowice 3 : 0 Elana Toruń
11. kolejka - 28/29. września 2019 (Sobota / Niedziela)
Elana Toruń 2 : 1 Pogoń Siedlce
Widzew Łódź 1 : 0 Górnik Polkowice
GKS Katowice 2 : 0 Lech II Poznań
Stal Stalowa Wola 3 : 1 Garbarnia Kraków
Resovia Rzeszów 3 : 0 Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków 2 : 2 Stal Rzeszów
Gryf Wejherowo 2 : 1 Skra Częstochowa
Bytovia Bytów 2 : 1 Górnik Łęczna
Błękitni Stargard 2 : 1 Olimpia Elbląg 29. września 2019 14:00
12. kolejka - 5/6. października 2019 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 0 : 1 Olimpia Elbląg 5. października 2019 15:00
Górnik Łęczna 1 : 0 Błękitni Stargard
Skra Częstochowa 3 : 2 Bytovia Bytów
Stal Rzeszów 1 : 2 Gryf Wejherowo
Legionovia Legionowo 0 : 0 Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków 0 : 2 Resovia Rzeszów
Lech II Poznań 2 : 2 Stal Stalowa Wola
Górnik Polkowice 0 : 1 GKS Katowice
Elana Toruń 0 : 1 Widzew Łódź
13. kolejka - 12/13. października 2019 (Sobota / Niedziela)
Widzew Łódź 7 : 3 Pogoń Siedlce
GKS Katowice 2 : 0 Elana Toruń
Stal Stalowa Wola 0 : 3 Górnik Polkowice
Resovia Rzeszów 3 : 2 Lech II Poznań
Znicz Pruszków 0 : 1 Garbarnia Kraków 29. października 2019
Gryf Wejherowo 1 : 2 Legionovia Legionowo
Bytovia Bytów 3 : 2 Stal Rzeszów
Błękitni Stargard 3 : 0 Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg 1 : 1 Górnik Łęczna
14. kolejka - 19/20. października 2019 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 3 : 4 Górnik Łęczna
Skra Częstochowa 0 : 2 Olimpia Elbląg 19. października 2019 15:00
Stal Rzeszów 3 : 1 Błękitni Stargard
Legionovia Legionowo 1 : 1 Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków 1 : 1 Gryf Wejherowo
Lech II Poznań 0 : 1 Znicz Pruszków
Górnik Polkowice 2 : 2 Resovia Rzeszów
Elana Toruń 1 : 1 Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź 1 : 1 GKS Katowice
15. kolejka - 26/27. października 2019 (Sobota / Niedziela)
GKS Katowice 2 : 1 Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola 0 : 1 Widzew Łódź
Resovia Rzeszów 2 : 1 Elana Toruń
Znicz Pruszków 2 : 4 Górnik Polkowice
Gryf Wejherowo 1 : 2 Lech II Poznań
Bytovia Bytów 2 : 1 Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard 2 : 1 Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg 1 : 0 Stal Rzeszów 27. października 2019 13:05
Górnik Łęczna 1 : 1 Skra Częstochowa
16. kolejka - 2/3. listopada 2019 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 2 : 0 Skra Częstochowa
Stal Rzeszów 0 : 1 Górnik Łęczna
Legionovia Legionowo 2 : 2 Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków 1 : 1 Błękitni Stargard
Lech II Poznań 3 : 0 Bytovia Bytów
Górnik Polkowice 5 : 0 Gryf Wejherowo
Elana Toruń 2 : 1 Znicz Pruszków
Widzew Łódź 0 : 1 Resovia Rzeszów
GKS Katowice 2 : 1 Stal Stalowa Wola
17. kolejka - 9/10. listopada 2019 (Sobota / Niedziela)
Stal Stalowa Wola 2 : 1 Pogoń Siedlce
Resovia Rzeszów 2 : 2 GKS Katowice
Znicz Pruszków 0 : 6 Widzew Łódź
Gryf Wejherowo 0 : 0 Elana Toruń
Bytovia Bytów 2 : 0 Górnik Polkowice
Błękitni Stargard 2 : 2 Lech II Poznań
Olimpia Elbląg 1 : 1 Garbarnia Kraków 9. listopada 2019 18:00
Górnik Łęczna 2 : 0 Legionovia Legionowo
Skra Częstochowa 1 : 2 Stal Rzeszów
18. kolejka - 16/17. listopada 2019 (Sobota / Niedziela)
Lech II Poznań 1 : 1 Olimpia Elbląg 16. listopada 2019 13:00
Widzew Łódź 4 : 0 Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce 2 : 1 Stal Rzeszów
Skra Częstochowa 1 : 0 Legionovia Legionowo 27. listopada 2019
Górnik Łęczna 1 : 0 Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard 3 : 2 Górnik Polkowice
Bytovia Bytów 1 : 1 Elana Toruń
Znicz Pruszków 2 : 1 GKS Katowice
Resovia Rzeszów 3 : 2 Stal Stalowa Wola
19. kolejka - 23/24. listopada 2019 (Sobota / Niedziela)
Resovia Rzeszów 0 : 1 Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola 2 : 1 Znicz Pruszków
GKS Katowice 4 : 0 Gryf Wejherowo
Widzew Łódź 4 : 0 Bytovia Bytów
Elana Toruń 3 : 2 Błękitni Stargard
Górnik Polkowice 1 : 1 Olimpia Elbląg 23. listopada 2019 16:00
Lech II Poznań 1 : 1 Górnik Łęczna
Garbarnia Kraków 0 : 2 Skra Częstochowa
Legionovia Legionowo 0 : 3 Stal Rzeszów
20. kolejka - 2019-11-30 / 2019-12-01 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 1 : 2 Legionovia Legionowo
Stal Rzeszów 2 : 3 Garbarnia Kraków
Skra Częstochowa 0 : 0 Lech II Poznań
Górnik Łęczna 2 : 1 Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg 0 : 2 Elana Toruń 30. listopada 2019 17:00
Błękitni Stargard 1 : 3 Widzew Łódź
Bytovia Bytów 1 : 2 GKS Katowice
Gryf Wejherowo 2 : 3 Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków 2 : 1 Resovia Rzeszów
21. kolejka -
Znicz Pruszków : Pogoń Siedlce
Resovia Rzeszów : Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola : Bytovia Bytów
GKS Katowice : Błękitni Stargard
Widzew Łódź : Olimpia Elbląg
Elana Toruń : Górnik Łęczna
Górnik Polkowice : Skra Częstochowa
Lech II Poznań : Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków : Legionovia Legionowo
22. kolejka -
Pogoń Siedlce : Garbarnia Kraków
Legionovia Legionowo : Lech II Poznań
Stal Rzeszów : Górnik Polkowice
Skra Częstochowa : Elana Toruń
Górnik Łęczna : Widzew Łódź
Olimpia Elbląg : GKS Katowice
Błękitni Stargard : Stal Stalowa Wola
Bytovia Bytów : Resovia Rzeszów
Gryf Wejherowo : Znicz Pruszków
23. kolejka -
Gryf Wejherowo : Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków : Bytovia Bytów
Resovia Rzeszów : Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola : Olimpia Elbląg
GKS Katowice : Górnik Łęczna
Widzew Łódź : Skra Częstochowa
Elana Toruń : Stal Rzeszów
Górnik Polkowice : Legionovia Legionowo
Lech II Poznań : Garbarnia Kraków
24. kolejka -
Pogoń Siedlce : Lech II Poznań
Garbarnia Kraków : Górnik Polkowice
Legionovia Legionowo : Elana Toruń
Stal Rzeszów : Widzew Łódź
Skra Częstochowa : GKS Katowice
Górnik Łęczna : Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg : Resovia Rzeszów
Błękitni Stargard : Znicz Pruszków
Bytovia Bytów : Gryf Wejherowo
25. kolejka -
Bytovia Bytów : Pogoń Siedlce
Gryf Wejherowo : Błękitni Stargard
Znicz Pruszków : Olimpia Elbląg
Resovia Rzeszów : Górnik Łęczna
Stal Stalowa Wola : Skra Częstochowa
GKS Katowice : Stal Rzeszów
Widzew Łódź : Legionovia Legionowo
Elana Toruń : Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice : Lech II Poznań
26. kolejka -
Pogoń Siedlce : Górnik Polkowice
Lech II Poznań : Elana Toruń
Garbarnia Kraków : Widzew Łódź
Legionovia Legionowo : GKS Katowice
Stal Rzeszów : Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa : Resovia Rzeszów
Górnik Łęczna : Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg : Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard : Bytovia Bytów
27. kolejka -
Błękitni Stargard : Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów : Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo : Górnik Łęczna
Znicz Pruszków : Skra Częstochowa
Resovia Rzeszów : Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola : Legionovia Legionowo
GKS Katowice : Garbarnia Kraków
Widzew Łódź : Lech II Poznań
Elana Toruń : Górnik Polkowice
28. kolejka -
Pogoń Siedlce : Elana Toruń
Górnik Polkowice : Widzew Łódź
Lech II Poznań : GKS Katowice
Garbarnia Kraków : Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo : Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów : Znicz Pruszków
Skra Częstochowa : Gryf Wejherowo
Górnik Łęczna : Bytovia Bytów
Olimpia Elbląg : Błękitni Stargard
29. kolejka -
Olimpia Elbląg : Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard : Górnik Łęczna
Bytovia Bytów : Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo : Stal Rzeszów
Znicz Pruszków : Legionovia Legionowo
Resovia Rzeszów : Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola : Lech II Poznań
GKS Katowice : Górnik Polkowice
Widzew Łódź : Elana Toruń
30. kolejka -
Pogoń Siedlce : Widzew Łódź
Elana Toruń : GKS Katowice
Górnik Polkowice : Stal Stalowa Wola
Lech II Poznań : Resovia Rzeszów
Garbarnia Kraków : Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo : Gryf Wejherowo
Stal Rzeszów : Bytovia Bytów
Skra Częstochowa : Błękitni Stargard
Górnik Łęczna : Olimpia Elbląg
31. kolejka -
Górnik Łęczna : Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg : Skra Częstochowa
Błękitni Stargard : Stal Rzeszów
Bytovia Bytów : Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo : Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków : Lech II Poznań
Resovia Rzeszów : Górnik Polkowice
Stal Stalowa Wola : Elana Toruń
GKS Katowice : Widzew Łódź
32. kolejka -
Pogoń Siedlce : GKS Katowice
Widzew Łódź : Stal Stalowa Wola
Elana Toruń : Resovia Rzeszów
Górnik Polkowice : Znicz Pruszków
Lech II Poznań : Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków : Bytovia Bytów
Legionovia Legionowo : Błękitni Stargard
Stal Rzeszów : Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa : Górnik Łęczna
33. kolejka -
Skra Częstochowa : Pogoń Siedlce
Górnik Łęczna : Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg : Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard : Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów : Lech II Poznań
Gryf Wejherowo : Górnik Polkowice
Znicz Pruszków : Elana Toruń
Resovia Rzeszów : Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola : GKS Katowice
34. kolejka -
Pogoń Siedlce : Stal Stalowa Wola
GKS Katowice : Resovia Rzeszów
Widzew Łódź : Znicz Pruszków
Elana Toruń : Gryf Wejherowo
Górnik Polkowice : Bytovia Bytów
Lech II Poznań : Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków : Olimpia Elbląg
Legionovia Legionowo : Górnik Łęczna
Stal Rzeszów : Skra Częstochowa
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.