Środa, 29.06.2022, Imieniny: Benita, Piotr, Pawel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

PJN i SD razem w Elblągu

03.07.2011, 06:15:31 Rozmiar tekstu: A A A
PJN i SD razem w Elblągu

Elbląskie organizacje - Polska Jest Najważniejsza oraz Stronnictwo Demokratyczne - postanowiły współpracować ze sobą programowo i organizacyjnie. Zarządy kół obu formacji doszły do porozumienia w zakresie działań, których celem będzie wspólne prezentowanie stanowisk odnoszących się do problemów elbląskiego środowiska.

Liderzy elbląskich struktur organizacyjnych SD i PJN spotkali się w siedzibie Stronnictwa i w oparciu o zbieżne cele programowe obu partii, uzgodnili zasady współpracy, także w nadchodzącej kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu RP.

- Stoimy na stanowisku, że na listach wyborczych PJN-u mogą znaleźć się również członkowie Stronnictwa, a także obywatele Elbląga nastawieni na wolności w życiu gospodarczym i osobistym, sympatyzujący z naszymi formacjami – zadeklarował lider elbląskiego koła PJN, Edward Pukin.

- Jestem przekonany, że nasza wspólna inicjatywa może przynieść owoce w postaci większego zainteresowania się mieszkańców Elbląga mniejszymi partiami: jak PJN i SD, które swoje działanie kierują przede wszystkim na sprawy lokalne – powiedział Piotr Kamiński szef Stronnictwa Demokratycznego.

Zapowiedziana wspólna konferencja prasowa obu partii stanie się okazją do zaprezentowania elblążanom programu, który łączy współpracę obu formacji. 

 
 

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ pa
  Niedziela, 03.07

  JAK zwykle ble,ble ,ble.SZKODA CZASU I KASY i tak przegracie.

 2. 2
  +9
  ~ elblazanin
  Niedziela, 03.07

  nastepni karierowicze aby do korytka i kasa kasa a szczeglnie ci z partii pieniadz jest najwazniejszy (PJN) nazwa mowi za siebie

 3. 3
  +8
  ~ tyui
  Niedziela, 03.07

  Posiedzą pogadają i tylko tyle mogą

 4. 4
  +8
  ~ jytj
  Niedziela, 03.07

  Do koryta wszyscy się pchają, a robić nie ma komu.

 5. 5
  +7
  ~ nie nawidzę polityki
  Niedziela, 03.07

  Te spotkania pewnie będą się tylko ograniczać do tego że posiedzą przy stole, wypiją po kawce i ponarzekają na obecną władzę.

 6. 6
  --7
  ~ florek-PJN
  Niedziela, 03.07

  Ja robiłem te zdjęcia .(Na stole leżą moje dokumenty w żółtej teczce ,które dotyczą sprawy ważnej .Albowiem od 4 lat miasto i SM SIELANKA i ZBK nie zrobiło nic w tej sprawie ,zaś mieszkańcom ul.Chopina wspaniałomyślnie w/w instytucje buduą pierwsze w demokratycznej Polsce ,u nas w Elblągu -getto.

 7. 7
  +5
  ~ abc
  Niedziela, 03.07

  po prostu kolejni chetni do koryta. nie chce im sie wstapic do duzych partii, bo tam na dobre miejsce na liscie trzeba sobie jakos zapracowac, wiec podlaczaja sie do jakichs smiesznych malych partyjek, ktore nie wiadomo nawet jaki maja program.

 8. 8
  +6
  ~ Who
  Niedziela, 03.07

  Kto to jest Pan Rembelski?

 9. 9
  +9
  ~ miś kolabor
  Niedziela, 03.07

  wszystko się robi byle do koryta!!!!!!!!!!!!!!!! abc---nie ma dobrych partii ----wszyscy najlepsi przed wyborami ,a po to wina poprzedniego rządu nie nasza ,a polska powoli na dno

 10. 10
  --5
  ~ google
  Niedziela, 03.07

  Who! Nie bądź leniem i poszukaj w Google, jak nie znasz kandydata na prezydenta Elblaga.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1321280002594