Piątek, 12.08.2022, Imieniny: Klara, Lech, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

To my elbląskie dziury! Prezydencie, czy ktoś nas wreszcie załata?

29.05.2022, 18:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
To my elbląskie dziury! Prezydencie, czy ktoś nas wreszcie załata?
Fot. Redakcja

Kiedy z elbląskich ulic znikną dziury? Kierowcy od dawna próbują otrzymać odpowiedź na to pytanie. Ratusz ma w tej sprawie jeszcze sporo do zrobienia. Stan licznych jezdni nadal pozostawia wiele do życzenia. Saperów, Marymoncka, czy Okrzei to przykłady, na które zwracają uwagę Czytelnicy info.elblag.pl.

 

Część z najbardziej dziurawych elbląskich ulic została w ostatnich latach wyremontowana. Inne systematycznie są łatane. Nadal jednak sporo jest w Elblągu jezdni, po których trzeba jeździć slalomem.

 

Wśród tych, których remont jest najpilniejszy, nasi Czytelnicy wymieniają ulice: Marymoncką, Saperów, Okrzei, Żeglarską i Pomorską. Elblążanie, a wraz z nimi również my, pytają: Kiedy zaplanowana jest naprawa tych jezdni?


 

ul.Marymoncka

 

 


ul.Saperów

 

 

ul.Okrzei

 

 

ul.Żeglarska

 ul.Pomorska

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +20
  ~ ech wy
  Sobota, 28.05

  Miasto sie zmieni jak nigdy nie powrócą obecni Radni i obecni rządzący miastem.Wywalić wszystkich.

 2. 2
  --1
  ~ Bartek.C.
  Sobota, 28.05

  Nic nie łatać, niech zostanie jak jest. przynajmniej wszyscy zwalniają na drogach.

 3. 3
  +5
  ~ Roman
  Sobota, 28.05

  Wśród zdjęć nie ma, niestety, zdjęcia ze stanu ul. Matejki. A szkoda. A koszty remontu i ewentualnego ustanowienia nowego parkingu rosną wraz z odwlekaniem w czasie. Sądzę, że ulica ta, leżąca przy reprezentacyjnej ulicy Elbląga, wymaga szczególnej uwagi.

 4. 4
  --9
  ~ emerytka
  Sobota, 28.05

  ja cierpliwie czekam na przyszłoroczne wybory , jak przyjdzie do Elbląga dobrze przygotowana i doświadczona ekipa Prawa i Sprawiedliwości z posłem Leonardem Krasulskim na czele . I nie będzie wtedy tłumaczeń ,że brak pieniędzy na tak oczywiste rzeczy . Trochę cierpliwości kierowcy.

 5. 5
  +16
  ~ PO
  Sobota, 28.05

  Nie ma nieroba większego do posła Krasuskiego.

 6. 6
  +10
  ~ Z ul. Chopina
  Sobota, 28.05

  Z Budżetu Obywatelskiego na lata 2018/19 " poszło na remont " ul. Chopina 250 000 zł. Co zrobiono ? A no wreszcie wykonano " remont" w tym roku 2022 . Zaplackowano kilka dziur , porobione placki z masy asfaltopodobnej. Materiał foto i artykuł w tej sprawie redakcja dostała i ...ocenzurowała. Nie poszedł do edycji Zatem pytam tu , kto z ratuszowych pierdzistołków przytulił 250 000 zł na placki z niby-asfaltu ? ! Sprawa nadaje się do prokuratury.

 7. 7
  +6
  Redakcja
  Sobota, 28.05

  Szanowny internauto. Redakcja w dwóch materiałach o dziurach w elbląskich ulicach przedstawiła fatalny stan nawierzchni ul. Chopina w własnym materiale zdjęciowym. Nie wpłyną do redakcji żaden artykuł z materiałem zdjęciowym. Pisanie o jakieś cenzurze to jakieś brednie.

 8. 8
  +9
  ~ UM
  Sobota, 28.05

  Nie ma w Elblągu gorszej ulicy jak Matejki i Topolowa. Tutaj powinno się wprowadzić zakaz poruszania się pojazdami. Dziura na dziurze. Tam nawet się przejść nie da. Temat był zgłaszany do UM ale UM nie ma pieniędzy za to ma na podwyżki dla Pana Prezydenta lub np. na śmiesznie mały basen który i tak nie powstanie. Oby to już ostatnia kadencja Pana W. bo dla miasta nie zrobił nic.

 9. 9
  +7
  ~ Zlote mysli Maryjusza L
  Sobota, 28.05

  Uwaga bo znowu swoje zlote mysli odpala niejaki znawca tematów wszelakich Maryjuszek! A taki byl spokoj! Znowu wylewa swoje frustracje zyciowe, coz tak bywa, to teraz moze o dziurach

 10. 10
  +4
  ~ Tyt
  Niedziela, 29.05

  Topolowa, Matejki, nawierzchnia z dziurami ,gdzie wpada całe koło. Dramat.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2288310527802