Piątek, 19.08.2022, Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Radna: Są skargi mieszkańców na bardzo szybką i głośną jazdę pojazdów na Ogólnej i Fromborskiej

24.11.2021, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Radna: Są skargi mieszkańców na bardzo szybką i głośną jazdę pojazdów na Ogólnej i Fromborskiej
Mieszkańcy ul. Ogólnej i Fromborskiej zwrócili się do radnej Jolanty Janowskiej z prośbą o interwencję. - Skarżą się na wieczorne i nocne hałasy spowodowane bardzo szybką i głośną jazdą pojazdów – mówi radna.
 
 
W ten niebezpieczny i zakłócający spokój sposób jeżdżą motocykliści i kierowcy samochodów osobowych. Od pewnego czasu przy nowej ul. Fromborskiej pojawiły się patrole policyjne, kontrolujące prędkości pojazdów
 
– opowiada radna.
 
Jolanta Janowska dopytuje o możliwość zwiększenia częstotliwości kontroli Policji na ulicy Ogólnej i Fromborskiej. - Mieszkańcy ul. Fromborskiej bardzo cieszą się i dziękują za nową nawierzchnię drogi, a szczególnie nowych chodników. Czy będzie możliwe zwiększenie częstotliwości kontroli Policji na Ogólnej i Fromborskiej? - pytała Prezydenta Jolanta Janowska.
 
Prezydent Elbląga Witold Wróblewski zapewnia, że zwrócił się z prośbą do Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu o wyjaśnienie i zajęcie się sprawą. - Pytanie radnej jest przejawem dbałości o bezpieczeństwo mieszkańców Elbląga, a bezpieczeństwo mieszkańców Elbląga to jedno z priorytetów działalności Urzędu Miejskiego – podkreślił.
 
 
Komenda Miejska Policji w Elblągu poinformowała mnie, że nadzór nad ruchem drogowym na ulicach Ogólnej, Fromborskiej oraz w Kraśnym Lesie jest prowadzony systematycznie. W związku z remontem nawierzchni ul. Fromborskiej i mogącymi pojawiać się naruszeniami dotyczącymi przekraczania dopuszczalnej prędkości nadzór w rejonie tych ulic będzie traktowany priorytetowo.
 
– stwierdził Witold Wróblewski.
 
 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 6

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +21
  ~ Help
  Środa, 24.11

  Nie widziałam aby samochody szybko jeździły po fromborskiej

 2. 2
  --10
  ~ kierowca z bombowca
  Środa, 24.11

  Tylko auta elektryczne rozwiążą problem :)

 3. 3
  +12
  ~ Na ulicy mówia
  Środa, 24.11

  Czym oni się zajmują ?! Czyżby radna nie widziała, że tu cytuje "...jeżdżą motocykliści i kierowcy samochodów osobowych..." to kompetencje co najmniej kilku innych służb a nie Prezydenta Miasta?!

 4. 4
  --7
  ~ Agata
  Środa, 24.11

  Do Help. A jak myślisz skąd jest tyle wypadków na ulicy Fromborskiej? Tam najwięcej jest piratów drogowych.

 5. 5
  +5
  ~ jeśli kurczak to z KFC
  Środa, 24.11

  nie widziałeś ponieważ jeżdżą tak szybko

 6. 6
  +13
  ~ Hoko
  Środa, 24.11

  Jakie samochody ?, tramwaje hałasują, słychać je nawet do kilometra od torów, złom na złomie, brzęczą nie tylko na zakrętach ale i na prostej.

 7. 7
  +20
  ~ LUIZA
  Środa, 24.11

  Niech lepiej się przyglądną tym wyścigom na Modrzewinie, hałas słychać na całej Zawadzie

 8. 8
  +16
  ~ Maczupikczę
  Środa, 24.11

  I cyk zaraz postawią 30 km/h od 22-6 i z radarem o 5:40 gdy ludzie jadą do pracy i cyk prawko zabiorą i statystyka wzrośnie.

 9. 9
  +12
  ~ fghjk
  Środa, 24.11

  Fromborska? mieszkanka ma zwidy. tam to tylko rowerzyści i dorożki. Agata, wypadki powodują pijani mieszkańcy jadący po bułki samochodem albo przewracający się na jezdnię wprost na samochody ;0

 10. 10
  +9
  ~ whats come on?
  Środa, 24.11

  Wiecie o czym mówicie? Jaki remont Fromborskiej widzi Wróblewski? Są ludzie którzy widzą poczwórnie. Nawet "normalnego" nadzoru policjanta nie widać także na JP II, Kwiatkowskiego. Na parkingu przy Kwiatkowskiego piski i smród palonych opon nie[osą się całą noc , do rana. Na JP II i tym parkingu "ćwiczą" synkowie "tatusia z forsą" z elbląskiej "elyty" i zapewne policjanci, skoro od lat nie można doprosić się o choćby profilaktyczny patrol wzbogacający budżet z mandatów. Ale że Wituś 24 listopada widzi remont Fromborskiej, to gratuluję i pytam czym się odkaża? Policmajster dostał toyotę i alkomat więc mógłby ...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2253339290619