Poniedziałek, 4.12.2023, Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Za nami 45. miejski Alleycat

30.03.2014, 08:00:57 Rozmiar tekstu: A A A
Za nami 45. miejski Alleycat
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu (fot. archiwum redakcji)

W sobotnie, słoneczne przedpołudnie miłośnicy jazdy na rowerze spotkali się na Placu Słowiańskim po to, aby w jak najkrótszym czasie odnaleźć ukryte w mieście punkty. Z 28 zapisanych uczestników na starcie stawiło się i ruszyło 16 rowerzystów. Celem tej imprezy była możliwość rowerowej rywalizacji, sprawdzenie znajomości topografii miasta oraz spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Każdy z uczestników otrzymał szprychówkę, kartę kontrolną i mapkę, na której były zaznaczone różne punkty kontrolne, które trzeba było znaleźć i opisać. Trasa była średnio trudna, punkty kontrolne były bardzo ciekawie porozmieszczane w różnych częściach miasta. Długość trasy do pokonania wynosiła około 20 kilometrów.   

- Po raz pierwszy brałam udział w tej imprezie, ale na pewno nie ostatni. Najważniejsza jednak była dobra zabawa i sprawdzenie się ze znajomości ulic miasta - mówiła jedna z uczestniczek imprezy.
                                                             
Alleycaty organizowane w sposób cykliczny cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony bardziej zaawansowanych rowerzystów jak i tych, którzy dopiero zaczynają jeździć na rowerze.

Na mecie, która mieściła się tym razem w restauracji Canapa każdy z uczestników otrzymał drobny upominek oraz rozlosowane zostały za pomocą szprychówek dwa zaproszenia do tej restauracji.

 

Karol Bidziński

Oceń tekst:

Ocen: 4

%75.0 %25.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2644431591034