Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Jubileuszowy Alleycat za nami

09.12.2012, 13:10:04 Rozmiar tekstu: A A A
Jubileuszowy Alleycat za nami
fot. Karol Bidziński

Wczoraj, 8 grudnia, przy fontannie na Placu Słowiańskim stawiło się kilkunastu rowerzystów, by wziąć udział w jubileuszowym XXX Elbląskim Alleycat, ostatnim w tym roku.

Alleycat jest to miejska jazda na orientację polegająca na jak najszybszym odnalezieniu punktów oraz opisaniem ich na karcie. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Grzegorz Nowaczyk, Prezydent Miasta Elbląg oraz Marek Kamm, Oficer Rowerowy ds. rozwoju komunikacji  rowerowej.

Wczorajsza trasa prowadziła z Placu Słowiańskiego do Bażantarni. Aby dojechać na metę po drodze trzeba było opisać punkty orientacyjne dokumentując to na mecie w postaci opisu obiektu z danego miejsca. Każdy uczestnik otrzymał listę obiektów oraz mapę, na której zostały one zaznaczone. Wśród czternastu obiektów do opisania znalazł się m.in. stojak rowerowy na Wyspie Spichrzów oraz parkomat na ulicy Czerwonego Krzyża.

Wszyscy uczestnicy dotarli na metę w znakomitych nastrojach. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał drobne upominki i gorącą, przepyszną grochówkę.

 

Karol Bidziński, klasa medialna

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ K
  Niedziela, 09.12

  Szkoda, że uczestnicy tej imprezy przy okazji zabawy łamali przepisy ruchu drogowego i nie zwracali uwagi na pieszych- jeżdżąc szybko po chodniku. A jeszcze nie tak dawno oficer rowerowy niby pisał artykuły o bezpieczeństwie. Może warto żeby zaczął od siebie i imprez przez siebie zorganizowanych...

 2. 2
  +1
  ~ trh
  Niedziela, 09.12

  Jazda rowerem na mrozie to dla mnie masakra, nie wiem jak można z tego czerpać przyjemność. Z jazdą na rowerze zaczekam sobie do wiosny

 3. 3
  +1
  ~ Moje gratulacje
  Poniedziałek, 10.12

  A tymczasem kontrapas wcale nie uczęszczany przez rowerzystów, tylko utrudnia życie kierowcom którzy w godzinach szczytu próbują wyjechać z ul. Wspólnej.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.81448006629944