Piątek, 9.06.2023, Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Wielkimi krokami zbliża się Festiwal Elbląg Rocks Europa

18.04.2016, 12:00:08 Rozmiar tekstu: A A A
Wielkimi krokami zbliża się Festiwal Elbląg Rocks Europa
fot. archiwum redakcji

Uwaga fani muzyki alternatywnej! Zgodnie z coroczną wiosenna tradycją, ogłaszamy, że wielkimi krokami zbliża się Festiwal Elbląg Rocks Europa. Z zimowego snu budzą się więc nie tylko ptasi reprezentanci artystycznego Elbląga, ale także rockowi artyści, żądni mocnej i emocjonalnej muzyki. Gwarantujemy, że zadbamy o to, aby wykorzystali całą swoją energię w naszych konkursowych zmaganiach.

Tegoroczna, 9. edycja Festiwalu Elbląg Rocks Europa będzie wyjątkowa, bo...rozpoczniemy od Eliminacji ERE, które staną się częścią najważniejszego studenckiego święta młodych elblążan – Turbinaliów! Już 3 czerwca będziemy mogli cieszyć nasze uszy alternatywnymi  kompozycjami, stworzonymi przez młodych, obiecujących artystów z całej Polski. Poziom ich umiejętności może zaskoczyć nie jednego słuchacza! Warto więc śledzić zmagania młodych muzyków, ponieważ mogą okazać się on ważnym etapem na drodze ku przyszłej popularności któregoś z zespołów.

Wraz z rozpoczęciem przygotowań do tegorocznej edycji Elbląg Rocks Europa ruszyła także rekrutacja dla zespołów, chcących wziąć udział w zmaganiach o główną nagrodę festiwalu Eliminacji ERE, czyli możliwość wzięcia udziału w Bitwie Kapel na Festiwalu Elbląg Rocks Europa! A ten odbędzie się już w połowie sierpnia.

 Grupy z całego kraju już dziś mogą zgłosić się do udziału w Eliminacjach ERE. Rywalizacja będzie zacięta – 6 formacji walczyć będzie o możliwość zaprezentowania się elbląskiej publiczności na wakacyjnym festiwalu. Tylko 3 z nich dostaną szansę występu na głównym koncercie Festiwalu Elbląg Rocks Europa!

Młodzi artyści, jeśli chcecie spróbować swoich sił na profesjonalnej scenie – a przede wszystkim nie boicie się muzycznych wyzwań – nie zwlekajcie! Wystarczy, że zgłosicie chęć udziału w naszym konkursie! Warunkiem uczestnictwa w Eliminacjach do  Festiwalu Elbląg Rocks Europa jest nadesłanie kompletnej dokumentacji zgłoszeniowej. Więcej szczegółów znaleźć można na naszej stronie.
Na zgłoszenia czekamy do 1 maja!

Zapraszamy!


Stowarzyszenie Elbląg Europa

 

Zobacz fotorelację info.elblag.pl z poprzedniej edycji Elbląg Rocks Europa

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.9835410118103