Poniedziałek, 10.08.2020, Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Dziś rozpoczęcie prac drogowych na ul. Kochanowskiego

06.07.2020, 09:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dziś rozpoczęcie prac drogowych na ul. Kochanowskiego
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu (fot. archiwum redakcji)
Departament Zarząd Dróg UM informuje, że 6 lipca br. (poniedziałek) planowane jest rozpoczęcie robót drogowych polegających na przebudowie ulicy Kochanowskiego (na odcinku od ul. Żeromskiego do ul. Komeńskiego).
 
Zakres robót przewiduje wykonanie nowej nawierzchni jezdni i chodników na wyżej wymienionym odcinku. W związku z prowadzonymi pracami będą występować utrudnienia w ruchu pojazdów oraz pieszych.
 
Na etapie wykonywania robót bitumicznych na tym odcinku ulicy będzie wprowadzony ruch jednokierunkowy, o czym Departament Zarząd Dróg poinformuje w odrębnym komunikacie. Prosimy o ostrożną jazdę oraz stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.
 
Departament Zarząd Dróg UM informuje, że wszystkie prace drogowe są realizowane na podstawie umowy drogowej i finansowane przez LIDL sp. z o.o. sp. k.
 
 
UM Elbląg
 
 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Heheszki
  Niedziela, 05.07

  Beka z tego, że Zarząd Dróg od lat miga sie z naprawą ulicy na Słowackiego. Kilkanascie lat temu WUKO zrobiło bajzel i do tej pory droga nie jest naprawiona :) Nasze miasto takie piękne.

 2. 2
  +4
  ~ top
  Niedziela, 05.07

  Tak. Słowackiego od wojny praktycznie prosi o remont nawierzchni. Wielu już nie doczekało... Czy remontując wszystkie uliczki naokoło nie można odnowić tego jednego kawałka dodatkowo?

 3. 3
  +1
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 06.07

  Bardzo miło, że ul. Słowackiego doczekała się remontu, byłoby jednak jeszcze milej gdyby zamiast znaku drogowego ostrzegającego użytkowników ul. Piechoty przed nierówną nawierzchnią Zarząd Dróg zakończony został remont tego krótkiego odcinka nawierzchni ul. Piechoty.

 4. 4
  +3
  ~ kovalski
  Poniedziałek, 06.07

  a kiedy Zarząd Dróg weżnie za mordę firmę która zapomniała naprawić po sobie chodnik przy ul. Stawidłowej po budowie budynku Straży Granicznej ????

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.