Wtorek, 7.07.2020, Imieniny: Cyryl, Metody, Estera
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Prace drogowe - ul. Piechoty i Kochanowskiego

28.05.2020, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Prace drogowe - ul. Piechoty i Kochanowskiego
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu (fot. archiwum redakcji)

Departament Zarząd Dróg UM informuje o przystąpieniu do ostatniej fazy prac związanych z odnową nawierzchni na ulicach Piechoty oraz Kochanowskiego (na odcinku od ul. Komeńskiego do ul. Sadowej). Wykonawca realizować będzie warstwę ścieralną.
 

Planowane terminy robót:

    27 maja br. - ul. Piechoty,
    28-29 maja br. - ul. Kochanowskiego.


Prace prowadzone będą połową szerokości jezdni, bez całkowitego zamykania ulic. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania tymczasowego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem w trakcie robót.

 

UM Elbląg

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ Elblążanin
  Czwartek, 28.05

  Z tą odnową nawierzchni ul. Piechoty to trochę parodia. Prace realizowane są na odcinku od ul. Kościuszki do granicy nieruchomości Pana Wójcika od strony ul. Mierosławskiego. Pozostałe ok. 30m niestety się nie załapało. Jak twierdzą dobrze poinformowani na wyrównanie kilku zapadlisk w kostce brukowej i prawidłowe ustawienie kratki wpustu kanalizacji deszczowej zabrakło środków. Jaki koszt w/w robót - 5tys, 8tys zł. a ulica byłaby w całości doprowadzona do stanu używalności. Proszę się zastanowić nad logiką ustalenia takiego zakresu robót. Pozdrawiam.

 2. 2
  +4
  ~ :(
  Czwartek, 28.05

  Czy ktoś to nadzoruje? Za kilka lat poprawka?

 3. 3
  +2
  ~ Słowackiego
  Piątek, 29.05

  Ehh, robią Kochanowskiego, zrobią Sadową a o bocznych ulicach wszyscy zapomną. Na całej długości i szerokości ulicy Słowackiego drogi wyglądają jak po wybuchu bomby. Wszystko pozapadane i porozkruszane. Z 15 lat temu były robione roboty wodno-kanalizacyjne, włodarze obiecywali jak zwykle kwiatki a droga jak nie była naprawiona tak nie jest. Smutne,

 4. 4
  +2
  ~ milanka
  Piątek, 29.05

  pan Wójcik ma tu pełno mieszkań, więc i ulica szybko zrobiona, a inne w centrum miasta chodniki czekają na remont po 50 lat, ulca Piechoty też remont ale tylko do wjazdu do willi widok, no bo to Wójcik

 5. 5
  0
  ~ pieszy
  Piątek, 29.05

  Remont ul. Pie hoty to dopiero cud gospodarzy Naszego miasta.Nie dosyć, że remont objął odcinek do willi Wójcika , to chodnik po drugiej stronie ulicy został ułożony dobudyneczku po lewej stronie ulic y, pomitego tego, że teren przy bydynka h wojskowych należy do miasta.Jakiś baran z UM zapomniał, że dzieci z tego wojskowego osiedla uczęszcza do Szkoły podstawowej Nr.4 przy ul.Mickiewiczaa .y

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.