Niedziela, 31.05.2020, Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

KUP MIESZKANIE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

15.04.2020, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
KUP MIESZKANIE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Kamienica Staromiejska przy Ratuszu to oryginalna, nowoczesna architektura, nawiązująca wizualnie do bogatej historii elbląskiej Starówki.

 
Umiejscowienie budynku w centrum, w samym sercu Starego Miasta jest wyjątkowo prestiżowe i atrakcyjne.  Dla osoby kochającej klimat tego miasta, wybór apartamentu w tej lokalizacji to absolutny strzał w dziesiątkę. 
Biorąc pod uwagę duży metraż apartamentów, funkcje pomieszczeń, wygodę z korzystania z hali garażowej, bezpieczeństwo poprzez zastosowany monitoring,  można poczuć się tu jak w domu. A przy tym, to zarządca nieruchomości dba o funkcjonowanie całego budynku.  

 
Sąsiedztwo obiektów użyteczności publicznej, szkół, sklepów, biur oraz usług to oszczędność czasu i wygoda dla mieszkańców. W wolnym czasie można pospacerować po urokliwej Starówce, brzegiem kanału, zjeść obiad lub wypić kawę w najlepszych elbląskich restauracjach i kawiarniach..  Bliskość parkingów, linii tramwajowych i autobusowych sprawia, że dojazd do pracy, czy szkół staje się bezproblemowy.

Mieszkania o wysokości 2, 7 metra mają ciekawe rozkłady i będą naprawdę komfortowe. Ich powierzchnia mieści się w granicach od 73 do 140 metrów kwadratowych. Każde z mieszkań ma duże okna gwarantujące dobre oświetlenie. Lokale posiadają loggie albo tarasy zapewniające komfort relaksu na zewnątrz.

Apartamenty to doskonała propozycja zarówno dla singla, par, jak i dla rodzin z dziećmi. 

Zakup apartamentów to również gwarantowany wzrost wartości nieruchomości w ciągu kilku najbliższych lat w związku z planowanym przekopem Mierzei Wiślanej.
 

BIURO SPRZEDAŻY W ELBLĄGU:
ul. Stary Rynek 38/1
 

Opiekun inwestycji:
Magdalena Wtulich
kom. 517 805 571
e-mail: magdalena.wtulich@margopb.pl


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.