Niedziela, 20.09.2020, Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Jest wykonawca elbląskiej Castoramy. Kiedy wybierzemy się tam na zakupy?

11.07.2018, 17:00:48 Rozmiar tekstu: A A A
Jest wykonawca elbląskiej Castoramy. Kiedy wybierzemy się tam na zakupy?
Fot. Ryszard Biel

Znany jest już wykonawca generalny marketu Castorama przy ul. Żuławskiej. Realizacją tej inwestycji zajmie się warszawska spółka RD bud. Wszystko wskazuje na to, że na zakupy wybierzemy się tam już w przyszłym roku. – W Elblągu grunty są słabonośne, pod całym budynkiem oraz parkingiem trzeba wykonać palowanie. Zrobimy jednak wszystko, by na koniec marca 2019 r. obiekt był gotowy na przyjęcie klientów – informuje Paweł Ryś, kierownik budowy.

Wielkopowierzchniowy market budowlany sieci Castorama powstanie na 5,5 hektarowej działce przy skrzyżowaniu ulic Żuławskiej i Warszawskiej. Oprócz 11 tys. m kw. powierzchni sklepowej, zaoferuje on swoim klientom także blisko 400 miejsc parkingowych. W kwietniu spółka Castim, która jest odpowiedzialna za budowę nowych marketów tej sieci, otrzymała pozwolenie na budowę. Teraz poznaliśmy wykonawcę generalnego inwestycji. Jest nim RD bud.

Pocieszający jest fakt, że to już kolejna realizacja warszawskiej spółki dla Castoramy. Kilka tygodni temu spółka Castim powierzyła firmie RD bud modernizację i rozbudowę sklepu w Nowym Targu.

To bardzo budujące, gdy inwestor wraca przy okazji nowych projektów. A gdy dzieje się tak po raz dziewiętnasty czy dwudziesty, możemy być pewni, że wybór ten nie jest dziełem przypadku, a efektem spłaconego kredytu zaufania, udzielonego nam w przeszłości. Z siecią Castorama współpracujemy już od 1998 r. Znamy się i rozumiemy doskonale, czego najlepszym potwierdzeniem jest fakt, że nasze drogi znów się splatają, tym razem w Elblągu i Nowym Targu

- informuje Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o, na stronie spółki. 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%100.0 %0.0


Galeria / Jest wykonawca elblaskiej Castoramy ( zdjęć 12 )
Dodano: 2018-07-11 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --17
  ~ nord
  Środa, 11.07

  wybiorę się tam na zakupy ,jak ruszy budowa wiezowca na Nowo0wiejskiej , oraz rozbudowa teatru i Światowidu .

 2. 2
  +19
  ~ alek
  Czwartek, 12.07

  nord na Nowowiejskiej ogradzają już teren

 3. 3
  --10
  ~ mius
  Czwartek, 12.07

  ~alek : pewnie znowu przyjedzie wesołe miasteczko...

 4. 4
  +9
  ~ radoslaw
  Czwartek, 12.07

  no nareszcie bedzie jeden normalny market bo mdli mnie od tworów typu Nomi, Mrówka itp nie dosc ze wybor beznadziejny, doradztwo dno, brak toalet, brak windy by na pietro z wozkiem wjechac i jeszcze nawet zwrotów nie przyjmują (np nietknieta farba ktorej za duzo sie kupilo albo nietkniety silikon) a w Castoramie bez laski rok czasu na zwrot.

 5. 5
  0
  ~ Misiek
  Piątek, 09.11

  Super, że w końcu pojawi się tu Castorama. Wreszcie będzie można liczyć na fachowe doradztwo. Zwroty bez terminu, nawet jak poprosisz to bez paragonu Ci przyjmą. Nie robią problemu z reklamacjami. Są nastawieni pozytywnie do klienta. Muszę przyznać, że zakupy w ich sklepach to sama przyjemność...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.