Czwartek, 13.08.2020, Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii TEATR

"Aleksandra" przyznano A. Wojtysiak i P. Boratyńskiemu. Jak wybór Kapituły oceniają widzowie?

08.04.2018, 21:00:39 Rozmiar tekstu: A A A
"Aleksandra" przyznano A. Wojtysiak i P. Boratyńskiemu. Jak wybór Kapituły oceniają widzowie?

"Aleksandry" trafiły w piątek do rąk aktorów za Kobiecą i Męską Rolę Roku. Statuetki otrzymali: Aleksandra Wojtysiak za rolę Konstancji Weber w spektaklu "Amadeusz" oraz Piotr Boratyński za rolę Amadeusza w spektaklu "Amadeusz". Jak wybór Kapituły oceniają widzowie?
 

W tym roku w kategorii Kobieca Rola Roku Kapituła wyróżniła: Aleksandrę Wojtysiak za rolę Konstancji Weber w spektaklu "Amadeusz", Beatę Przewłocką za rolę Helgi Gerhart w spektaklu "Allo, Allo" oraz Marię Makowską - Franceson za rolę Jowity w spektaklu "W Starym Yorku".

Nagrodę otrzymała Aleksandra Wojtysiak. Jak ten wynik komentowałą publiczność? - Typy się zgadzały. W szczególności, że aktorka dziś (podczas spektaklu "Allo Allo" -przyp.red.) okazała się fenomenalna. Od razu zwróciłam na nią uwagę, bo jest piękna i utalentowana. Należała się jej ta nagroda! - mówiła z uśmiechem pani Agata.

 

Gratuluję! Aktorstwo to ciężka praca. Tym bardziej cieszę się, że doceniono tak piękną i zdolną kobietę, która w "Amadeuszu" zwróciła na siebie uwagę. Miałam okazję być na spektaklu, byłam zachwycona.

- stwierdziła Monika Główek.

- Podobała mi się gra aktorska pani Aleksandry, która wcieliła się w Konstancję w "Amadeuszu". Pamiętam, kiedy byłem z rodziną na spektaklu i kiedy stwierdziliśmy, że jesteśmy wszyscy pod  ogromnym wrażeniem. Zauważyłem w tej postaci dużo włożonego serca, emocji i zaangażowania. Takich aktorów lubi się oglądać na scenie, bo chce się przeżywać jego rolę wraz z nim. Jestem jak najbardziej zadowolony z wyników - mówił Mariusz Lipiński.

W kategorii „Męska Rola Roku” Kapituła wyróżniła Piotra Boratyńskiego za rolę Amadeusza w spektaklu "Amadeusz", Alana Bochnaka za rolę Herr Flick w spektaklu "Allo Allo" oraz Lesława Ostaszkiewicza za rolę Wiedźmy w spektaklu "Czarodziejskie krzesiwo"

„Aleksander” trafił do Piotra Boratyńskiego.

Jak dla mnie, ten aktor jest bardzo uroczy. Od razu spodobała mi się jego postać Amadeusza. Grał w bardzo szczery sposób i tym zdobył moje serce

- stwierdziła Beata Kostrzyńska.


- Wspaniały aktor! Byłam na "Amadeuszu" w ubiegłym roku. Bardzo podobała mi się historia życia Mozarta - dodała Elżbieta Ciosek.
 

- Aktor odnajduje się w tej roli. Dla mnie wydaje się spontaniczny i prawdziwy - za to ceni się takie postacie - komentuje pan Andrzej.

 

 

Justyna Grzesiowska


Pliki dołączone do informacji:


Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Teatr Aleksandry 2018 ( zdjęć 95 )
Dodano: 2018-04-07 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Menthor
  Poniedziałek, 09.04

  Kto to jest Kapituła i jakie ma uprawnienia do oceniania gry aktorskiej? A. Wojtysiak gratuluję.

 2. 2
  --3
  ~ zxaaa
  Poniedziałek, 09.04

  co robi tam Nowak, już dosyć go mamy!

 3. 3
  0
  ~ andrzejxl
  Poniedziałek, 09.04

  Niezłe sobie jaja robił na rozdaniu " Aleksandrów :" Pietrek B. Gratuluje gościowi luzu i poczucia humoru. Być może ma gościu talent, będę musiał chyba pójść na ten spektakl i zobaczyć go w akcji .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.