Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2024

W ZPSM jest 13 maturzystów, a na Studniówce bawiło się ok. 100 osób. "Taki nasz urok"

20.01.2024, 02:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
W ZPSM jest 13 maturzystów, a na Studniówce bawiło się ok. 100 osób. "Taki nasz urok"
fot. MB

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych to placówka, w której rok w rok jest kilkunastu maturzystów. - Taki nasz urok, że mamy mało uczniów, ale ma to swoje niebywałe plusy – przyznał dyrektor Andrzej Korpacki.
 

 

W tym roku klasa maturalna liczy 13 maturzystów. Jak zatem możliwe, że podczas Studniówki zorganizowanej w piątek (19 stycznia) w Bibliotece Elbląskiej bawiło się ok. 100 osób?
 

 

Nasze dzieciaki są bardzo przedsiębiorcze i kreatywne. Mają świadomość ile kosztuje zorganizowanie takiego balu, a nie chcą świętować bardzo kameralnie, dlatego rok rocznie, w okolicy grudnia organizują cykl koncertów świątecznych. W ten sposób zbierają część pieniędzy na zorganizowanie tego balu

 

 

– wyjaśniał Andrzej Korpacki.

 


Zebrane w ten sposób pieniądze przekazywane są na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Muzyki, które funkcjonuje w szkole. - To pozwala im zorganizować bal na aż takim poziomie – przyznał Andrzej Korpacki. - Dzięki temu Studniówka może się odbyć w granicy 80-100 osób.
 

 

Na Studniówkę, poza oczywiście maturzystami z osobami towarzyszącymi, zaproszeni są także wszyscy, którzy biorą udział w koncertach, nauczyciele i rodzice. To jest właśnie specyfika naszej szkoły, że udział w tym wydarzeniu biorą udział też absolwenci, przyjaciele, rodzice, nauczyciele. Dzięki temu magia tej Studniówki jest wyjątkowa

 

 

– zaznaczył Andrzej Korpacki.

 


Tak małe grono maturzystów zapewniło rodzinną atmosferę. - Wszystko o sobie wiemy – śmieje się Andrzej Korpacki. - Wiemy kto, ma jakie rodzeństwo, na jakim instrumencie gra. Myślę, że to, że się znamy i lubimy po prostu czuć.

 


W tym roku Studniówka nie miała motywu przewodniego. - Jesteśmy szkołą muzyczną, więc naszym motywem przewodnim zawsze jest muzyka – dodał Andrzej Korpacki. - Gości u nas i tym razem w formie klasycznej i rozrywkowej.UWAGA! W sobotę odbędzie się Plebiscyt na Najpiękniejszą Parę Studniówki ZPSM

 


Wśród uczestników każdej Studniówki komisja składająca się z reprezentantów redakcji info.elblag.pl, wyłoni 10 najbardziej wyróżniających się par, które będą walczyć o tytuł Najpiękniejszej Pary danej Studniówki.

 


W sobotę, 27 stycznia, zaprezentujemy galerię zdjęć TOP 9 par ze Studniówki ZPSM, a tym samym rozpoczniemy konkurs.

 


Zadaniem internautów będzie wybranie spośród przedstawionej dziesiątki pary, której wręczymy nagrody. Głosować będzie można za pośrednictwem facebooka.
 


Oprócz tytułu Najpiękniejszej Pary danej Studniówki na zwycięzców czekają nagrody!

 


 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Studniówka ZPSM ( zdjęć 62 )
Dodano: 2024-01-20 | fot. MB
0

Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ bleee
  Sobota, 20.01

  Czyli to nie studniówka, ale imprezka głównie dla strszyzny...

 2. 2
  +4
  ~ Były uczen
  Sobota, 20.01

  Dokładnie tak, sponsorowanie imprezy na starszyzny. Jak dla mnie to zawsze była klika. Każda wycieczka to było sponsorowanie nauczycieli. Dopiero człowiek doświadczył nowych rzeczy i poznał życie jak zmienił szkołę.

 3. 3
  +3
  ~ absolwentKa
  Sobota, 20.01

  Szkoła upiorów.... ;) a jeszcze pseudo sympatyczny, pseudo przedsiębiorczy i bardzo NIEartystyczny dyrektor z bardzo prawicowymi poglądami...

 4. 4
  +2
  ~ anna
  Sobota, 20.01

  Ciekawe , jak powodzi się w tej szkole niedługiej pewnie maturzystce , wielokrotnie nagradzanej kilka lat temu saksofonistce Jagodzie Ingielewicz ?

 5. 5
  +2
  ~ tyle "faktów"
  Niedziela, 21.01

  Andżejku, co oni, ci powyżej, "piszom"? Mówisz coś innego niż widzą i czują zainteresowani? A swoją drogą, żaden nauczyciel nie jedzie na wycieczkę i nie uczestniczy w jakiejkolwiek imprezie szkolnej za własną lub szkolną kasę. Zawsze płacą za niego uczniowie. A ktoś pisze że Andźejek ma poglądy? to ciekawe. Teraz na pewno je zmieni, bo takie je "ma".

 6. 6
  +2
  ~ Uczestnik studniowk
  Wtorek, 23.01

  Studniówka byłaby fajna gdyby nie niedobra zupa. A tak poza tym fajne chłopaki, miał atmosfera No ale zupa do dupy

 7. 7
  +1
  ~ Uczestnik studniowk
  Wtorek, 23.01

  Studniówka byłaby fajna gdyby nie niedobra zupa. A tak poza tym fajne chłopaki, miał atmosfera No ale zupa do dupy

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.85028505325317